horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas sinu suhe toimib?

Teadlased on uurinud õnnelikke paare ning toonud välja rea ühiseid nimetajaid, mis näitavad, et suhe tõepoolest toimib.
Kas sinu suhtes on ka nii?

1. Tunned end tema kõrval mugavalt.
Sa ei pea kandma “maski” ega bluffima end paremaks. Koristamisrõivad, meigita päev, soenguvaba päev, valus tätokas – ja kõigest sellest hoolimata on teil koos hea. Te olete ju kõigest inimesed!

2. Teie vahel valitseb “keemia”
Intiimsus ja seksuaalne keemia on vajalikud – need aitavad luua ja hoida omavahelist sidet, et tunneksite end mõlemad suhtes turvaliselt ning hoituna.

3. Te ei “mängi”.
Te ei manipuleeri ega mängi mänge, et saada seda, mida tahate. Kui suhtes on probleem, siis saate sellest avameelselt ja otsekoheselt rääkida.

4. Annate üksteisele ruumi.
Te ei pea pidevalt ninapidi koos olema. Eraldi olek – oma sõprade seltsis või hobiga tegeledes –, tegelikult liidab teid. Pidevalt koos olemine võib ajada hulluks!

5. Te tülitsete vahel.
Kõik tülid ei ole halvad. Need näitavad, et saate olla üksteisega ausad ning julgete oma arvamust välja öelda.

6. Te tõesti usaldate teineteist.
Te usaldate ja hindate üksteise arvamust. Kui sul on mure, saad seda talle rääkida, ilma et peaksid kartma hukkamõistu. Ka võimalikud tööalased prohmakad, sõbraga riiduminek või muud elukarid ei sunni sind olukordi paremaks valetama.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:25
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783