horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas sul on lootust rikkaks saada

Vasta neile küsimustele, silmas pidades, et jah-vastuse puhul on punktid kirjas küsimuse järel, ei puhul saad null punkti. Tulemuse leiad lõpust, kui oma punktid kokku liidad.

1. Kas sul on lootust saada lähiajal kopsakas pärandus? (3 punkti)
2. Kas sul on kõrgem haridus? (1)
3. Kas sul on sidemeid võimukoridorides? (4)
4. Kas oled salaniite pidi seotud kriminaalse allilmaga? (2)
5. Kas oled veendunud, et sul on parasjagu ettevõtlikkust ja ärivaimu? (2)

Tulemus
0-1 punkt: Paraku tuleb sul läbi ajada kas mõne riigiettevõtte reaametniku, õpetaja, meediku vmt. väikese intelligendinäru teenistusega.
3 punkti: Näguripäevi sul näha ei tule, aga su saavutuste ülimaks piiriks on tilluke poeke linnas ja mõni igavesti lappimist vajav talumaja suvilaks, ei enamat.
5 punkti: Bill Gates'i mastaabid jäävad sulle küll unistuseks, aga ühe maarjamaise keskmise kröösuse mõõdu võid ükskord välja anda küll. Mis tähendab korralikku kodu ja ehk rohkem kui ühte suveresidentsi, paari välisreisi aastas, head autot, firmarõivaid, noobleid lõbustuskohti jne.
10-12 punkti: Oleks praegu veel see aeg, mil siiras rahvaste sõpruses mürinal kommunismi ehitama hakati, saanuksid sina priiküüdi mõnda niisugusse paika, kus igasugune varanduseahnus oleks sust lõplikult välja roogitud.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Micheal Benson 06.03.2020 10:39
Enda korrektseks tutvustamiseks olen hr Michael Benson eralaenuandja, andes minimaalse laenu 5000 eurot või selle ekvivalenti muus vääringus mis tahes laenusummale 3% intressimääraga, see on rahaline võimalus teie Uks, hankige oma 2020. aasta laen kiiresti. Väljastpoolt on nii palju inimesi, kes otsivad rahalisi võimalusi või abi nurga taga ja kohtades ning nad ei saa seda ikkagi, kuid siin see on. Finantseerimisvõimalused teie ukse ees ja seetõttu ei saa te endale lubada seda võimalust. See teenus on mõeldud inimestele, ettevõtetele, ärimeestele ja naistele ning on saadaval mis tahes summa, mida soovite lisateabe saamiseks. Võtke meiega ühendust e-posti teel: MICHEALBENSONLOANAGENCY@GMAIL.COM Laenutaotluse vorm ja tagastage see Whatsapp: +61447666281. Täisnimi ................. Privaattelefoni number ................ Riik .................. Aadress ................ Riigi ............... Aastad .............. Kas olete varem kandideerinud või mitte. ............. Riik .............. Vajalik laenusumma. .................. Laenuperiood ................ Amet ................. Kuu sissetulek ..................... Nende üksikasjade tunnustamiseks saadame teile oma nõusoleku tagasimaksegraafikuga ja kui nõustute tingimustega, saate oma laenu pärast kinnitamist saada, sõltuvalt teie tõsidusest, kiireloomulisusest ja usaldusest. Ootan teie kiiret vastust. Siiralt Micheal Benson