horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas suudad olla enesekriitiline?

Igaüks meist arvab enesest midagi. Aga midagi arvavad ka teised, ja see ei pruugi sugugi nii kõrge olla kui meie eneste antud hinnang. Et end võimalikult objektiivselt hinnata, selleks peab olema enesekriitilist meelt. Testi, kui palju sinul seda on.

Iga mitte kunagi annab 0 punkti, mõnikord - 1 ja sageli - 2 punkti. Vastuse leiad lõpust.
1. Kas tahaksid kellelegi sarnaneda?
2. Kas tunned end enesekindlalt mis tahes olukorras?
3. Kas tunnistad oma vigu?
4. Kas sulle meeldib nõu anda?
5. Kas võtad sõprade nõu kuulda?
6. Kas tunnustad autoriteete?
7. Kas sul on empaatiavõimet?
8. Kas tunnistad oma tugevaid külgi?
9. Kas möönad, et sul on ka nõrku külgi?
10. Kas sind kihutab tagant soov saada paremaks?

20 punkti tähendab seda, et sul on küllalt kõrge enesehinnang. Äkki ei vastanud sa päris ausalt, või kui - siis kas sa enesesse mitte liiga armunud pole?

15 punkti lubab järeldada, et kõrge enesehinnang on sul heas tasakaalus paraja annuse enesekriitikaga - see on parim variant.

Kui su vastused olid valdavalt mõnikord ning kogusid 10 punkti, siis oled enese vastu liiga karm. Põhjendamatult madal enesehinnang võib nii elus kui karjääris tõsiseks takistuseks saada - tee midagi eneseusalduse kergitamiseks!
Kõige halvem on variant, kui kogusid 6 punkti, saades need à 2 punkti vastustega küsimustele 2, 4 ja 8, ülejäänute eest aga 0. Sest see tähendab, et oled ideaalne inimene - sul pole enesele mitte iial midagi ette heita ning sul ei tule pähegi teiste kriitikat arvestada. Aga see on kurjast.

Vähem kui 5 punkti pole sugugi parem: oled nii enesekriitiline, et sa enese juures midagi kiiduväärset ei leia ja teiste tunnustusse ei usu. See pole normaalne - nii paned enesele ju ise kõik teed kinni.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:35
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783