horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas tasub selle mehega abielluda?

Iga naine võib kinnitada, et mees, kellega oled isegi juba mõnda aega koos elanud, muutub põhjalikult pärast seda, kui altari eest läbi käiakse. See test aitab otsustada, kas tasub end selle mehega siduda "kuni surm teid lahutab". Iga jaatava vastuse eest pane enesele 10 punkti, iga eitava eest 5. Pärast punktide kokkulugemist leiad lõpust sobiva vastuse.

1. Tal on oma isiklik pangaarve, mis ei kuulu ühiskasutamisele ja mida ta pidevalt kasvatab.
2. Vaidluse käigus või pärast seda suudab ta probleemideta omaks võtta, et tal polnud õigus.
3. Ta oskab ümber käia nõela-niidi ja isegi triikrauaga.
4. Ta ei küsi kunagi, mida sulle kinkida - ta teab seda ise.
5. Kui palud talt majapidamises abi, täidab ta su palve lähema paari tunni jooksul.
6. Tema ema kontrollib vähemalt kaks korda nädalas, kuidas te hakkama saate.
7. Tema kõrval tunned end alati turvaliselt, olgu tänaval, peol, reisil vm.
8. Pingereas sina, sõpradega õllejoomine või staadion on sinul reeglina viimane koht.

65-80 punkti: Sellele sümpaatsele "kuradile" võid julgesti anda terve käe, sest võid kindel olla - millegi ebameeldivaga ta sind ei üllata ka pärast "rangide" seaduslikku kaelapanemist. See on eneseväärikas ja mehelik mees, loomulikult oma salakaride ja inimlike puudustega, aga oma võitlemised võitleb ta üksinda. Ja saab sellega toime nii, et see sind mingil moel ei häiri.

50-60 punkti: Enne kui lõpliku otsuse teed, peaksid veel veidi mõtlema, võib-olla teda mõnel kavalal moel isegi proovile panema. Põhiliolemuselt on tegemist ausa mehega, aga tal on puudusi, mille väljarookimisega on tegemist veel üksjagu. Ta pole lootusetu - see on üks vähestest oma soo esindajatest, kes laseb end (ümber)kasvatada. Asjast saab asja, kui teda aitad.

40 või 45 punkti: Enamik naisi sellele mehele ei läheks, aga kõik oleneb sellest, mida sa temalt ootad. Praegu pole ta veel kaugeltki valmis isiksus, ja pole teada, kuivõrd ta selleks saab. Kui lepid sellega, et pead tema laia (!) selja taga ikkagi ise enese eest seista suutma, siis - miks mitte? Igal juhul materiaalset kindlust ja tuge majapidamises on temalt üsna lootusetu oodata.

NT

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:50
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com