horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas tead, milline on parim beebivoodi?

Lapse toa sisustamine võib olla ühtaegu nii lõbus kui ka vastutusrikas tegevus. Mõistagi on lastetoa tähtsaim mööbliese kvaliteetne, mugav ja turvaline lastevoodi.

Iga vanem soovib oma lapsele ainult parimat, seega ongi tähtis alustada sellest, et beebi puhkeaeg oleks mugav ja rahulik. Kuidas aga leida talle kõige sobivam magamisase?

Peamised märksõnad, mis lastevoodi valikul enamasti esile kerkivad:

  • Soojus ja turvatooted
  • Kvaliteet
  • Kasutusiga
  • Mugavus nii lapsele kui vanemale
  • Praktilised lisavõimalused

Parim voodi beebile ja väikelapsele
Perelisa saabudes on vanematel peas palju küsimusi. Kas lapsele sobiks klassikaline võrevoodi või alguses hoopis väike häll? Milline on kõige turvalisem valik? Kas vajame ka reisivoodit?

Kindel on see, et väikelapse võrevoodil võiks saada madratsit asetada vähemalt kolmele kõrgusele. Niisiis selle põhjal, kuidas laps kasvab, saab voodipõhja asetada aina allapoole, et vältida lapse voodist välja kukkumist. Mõistlik on valida standardmõõtudega voodi, kuna nii on kõige lihtsam muretseda vastavas suuruses voodipesu.

Hea variant on ka see, kui voodipulkasid on võimalik eemaldada. Nõnda saab juba pisut suurem laps ise voodisse minna ja sealt väljuda.

Oluline on kindlasti ka jälgida, et voodi oleks valmistatud kvaliteetsest materjalist – enamik lastele mõeldud vooditest on tehtud puidust – kõige sagedamini männipuidust. Tähtis on tähele panna, et puit oleks viimistletud mittetoksilise lakiga, ega oleks lapse tervisele kahjulik.

Madrats ja praktilised lisavõimalused
Lisaks õigele voodile on oluline leida ka sobiv madrats, millel magamine on mugav. Madrats peab lapse kasvavat keha hoidma, pakkudes seljale ja lülisambale parimat tuge ja magamismugavust. Kui lapsel on probleeme allergiaga, siis on soovitatav valida allergiavaba madrats.

Tavaliselt saab voodile hõlpsasti juurde soetada sama mööblikollektsiooni osasid, et lõpptulemus oleks nii praktiline kui ka mugav. Näiteks on väga asjalik valik voodisahtel, kuhu saab paigutada voodipesu või muid vajalikke tarbeid. Lapsevanemad teavad, et beebitarvete puhul on panipaigad alati teretulnud.

Kui teie sooviks on uus ja mugav lastevoodi, siis tasub vaadata 1a.ee veebipoe valikut. Leiate kindlasti sobiva!

Foto: Pixabay.com

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Christy Walton 24.04.2022 15:20
Otsite võlgade konsolideerimise laenu, tagatiseta laene, ärilaenud, hüpoteeklaene, autolaenud, õppelaenud, isiklikke laene, riskikapitali jne! Olen eralaenuandja, annan ettevõtetele ja eraisikutele laene madala ja mõistliku intressimääraga 2%. Saada meil aadressile: christywalton355@gmail.com
MOPU 01.07.2020 01:25
Loe minu tunnistust Minu nimi on Jack ALEX. Ma käisin veebis ja sattusin JOSE Luisi laenu väljaandesse, kus öeldakse, et laenufirma annab elanikkonnale laenu väga madala intressimääraga. Niisiis, võtsin ettevõttega ühendust tema e-posti teel: (joseluisloans@gmail.com) mida taotlesin 25 000 euro suuruseks laenuks kaheks aastaks. Ettevõte vastas mulle ja saatis mulle kõik tema ettevõtte tingimused, mida ma olin lugenud, ja nõustusin nendega, et nad ei maksa mingit tasu. Pärast oma laenutaotluse kinnitamist sain oma pangast teatise, et minu pangakontole kantud 25 000 euroga lõpetasin laenu tagasimaksmise 18. detsembril enne koroonapuhangu algust. Tahaksin kasutada võimalust ja saata sõnum kõigile, kes otsivad Internetist usaldusväärset eralaenu pakkujat, et taotleda e-posti teel jose luisi laenu: (joseluisloans@gmail.com), võite ka nendega ühendust võtta rakenduses Whats: (+13075431042)