horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas töötad õigel kohal?

Tööpakkumiste valik on praegu väga suur. Mõtle, kas sina töötad oma õigel kohal või vajad uusi väljakutseid.

Koolides ja ülikoolides suunatakse noori, et nad leiaksid oma eriala ja asuksid tööle. Paljud aga ei suuda keskeani välja mõelda, millisel erialal nad töötada sooviksid, vahendab The Independent.
Noorelt otsustatud karjäärivalik ei pruugi tegelikult õige olla ja inimene teeb seda tööd lihtsalt sellepärast, et noorena sai selline eriala valitud.
See võib inimese õnnetuks teha. Tööd tehakse pigem sel eesmärgil, et see tehtud saaks, mitte sellepärast, et inimene seda ka tegelikult teha tahaks. On justkui kirjutamata reegel, et töö ei peagi õnnelikuks tegema, vaid see on üks äraelamise vorme.
The Independent järjestas kuus olukorda, mis peaksid märku andma, et see töökoht pole sulle ja on aeg karjäärivahetuseks.

1. Sul on igav
Kuigi on tore, kui on ka kergemaid päevi, kuid kui sa pidevalt vahid tööl lakke, sest kogu töö on tehtud, siis on aeg leida uus väljakutse.

2. Sa oled tööl ja kodus erinev inimene
Inimesed, kes on tööl õnnelikud, on ka kodus rahulikumad. Kui sa tunned, et kui töölt lahkudes saad sa viimaks olla sina ise, siis ei tunne sa end töökohas mugavalt.

3. Sulle ei meeldi tööst rääkida
Sulle meeldib küsida, kuidas teistel tööl läheb, selle asemel et endast rääkida? Kui sa oled loomu poolest entusiastlik ja uhke oma töö üle, siis tööst teema kõrvale kallutamine võib olla üks märkidest, et sa ei ole töökohaga rahul.

4. Sa lahkud kontorist niipea kui võimalik
Kuigi on oluline omada õiget tasakaalu töö ja eraelu vahel, siis see, kui sa kell 17.00 asjad kokku pakid ja uksest välja ruttad, et kiiremini töölt minema saada, näitab, et midagi on kuskil valesti. Kui sulle su töö meeldib, siis sa ei pahanda, kui pead mõnikord pool tundi kauem tööl olema.

5. Sa kadestad teiste inimeste tööd
Selle peale, kui keegi saab töö tõttu tasuta reisida või teenib uskumatult suurt palka, on täiesti normaalne veidi kade olla, kuid kui tunned kadedust teise organisatsiooni toimimise pärast, siis on võib-olla aeg CVd välja saata ja uus töökoht leida.

6. Sa ei taha hommikuti tööle minna
Kui pärast nädalavahetust tööleminek tekitab sinus erakordset kurbust ja sa teeks kõik, et mitte tööle minna, siis muuda oma elus midagi. Inimesed, kes armastavad oma tööd, võivad samuti igatseda nädalavahetust, kuid kui sinu kohustus tööle minna teeb sind igal hommikul õnnetuks, siis vaheta töökohta.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:22
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783