horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kauni mehe kannatused

Sa võid olla heast perekonnast, haritud ja sotsiaalselt vägagi kõrgel järjel. Kuid paraku ei muuda see olematuks su hingevaeva ja üksildust, tõestab Georgi pihtimus.

Georg (27) astus laia naeratusega minu suunas. Tema tumepruun, stiilselt sätitud tukk varjas otsa­esist, kuid mitte säravvalget laia naeratust ega inglisilmi. Kaunite näojoontega, sirge rühiga, arukas, hea stiilitunnetusega, alati lõbusas meeleolus elluastuva noormehe saatust varjutavad reaalsuses juba üle kümne aasta nukker kurvameelsus, kohatine stress ja depressioon, mida ta on endaga kaasas kandnud nagu lahutamatuid iluvigu oma näonahal.

Lõputu üksindus
"Olen pärit täiesti normaalsest, küllaltki edukast, hästi erudeeritud perekonnast. Olen uhke oma vanemate ja õe, noorema venna üle, jätkan töö kõrvalt pidevalt ülikooliõpinguid. Eelmisel aastal alustasin enesetäiendamist tehnoloogia valdkonnas, kuid see kõik on vaid näiline lohutus lõputule üksindusele.
Kui siiras olla, siis ma ei ole tegelikult üksik. Mul on väga palju sõpru ja lähedasi inimesi, kuid minu elus puudub igasugune romantika, armastus. See kõlab uskumatult, aga olen juba 27-aastane ning ma pole mitte kunagi, mitte ühegi tüdrukuga seksinud! Mul pole isegi suhet olnud, kuigi olen soovinud alati kedagi enda lähedusse lubada," alustas ilusmees traagilise saatuse lahtiharutamist, jätkates endassesüüvinult, mulle pruunide silmadega südantliigutavalt otsa vaadates, mahedal toonil lausudes: "Kõik sai alguse varases murdeeas. Esialgu ei tekitanud minu füsioloogilised eripärad kahtlusi, sest need on tavalised teatud vanusegrupis, kuid aastate möödudes haigus süvenes. Minu välimus muutus tundmatuseni, puudutades üha enam mind vaimselt. Õnneks on mul väga armastav perekond ja ka mina armastan neid väga. Meie suhted on sügavalt emotsionaalsed, ausad ning isiklikud. Oleme kõik kristlased, suudame üksteist aktsepteerida sellistena, nagu oleme Jumala poolt loodud. Minu pere on mulle suureks toeks ja lohutuseks.

Pere ja psühholoog toeks
Minu koolikaaslastel, sõpradel olid oma esimesed kallimad juba 17-aastaselt, kuid mina olin ikka täiesti üksinda. Vanemate ettepanekul pöördusime arstide poole. Esialgu huvitusid nad meie igapäevasest elustiilist, puhtusest, toitumisharjumustest, leidmata ühtegi põhjust välisteguritest, sest sööme väga tervislikult, oleme hügieenilised. Geneetiliselt pole samuti meie pere teistel liikmetel sarnaseid probleeme esinenud, kuigi tänaseks on mu õde ja vend murdeeast väljunud.
Esimesed analüüsid andsin üheksa aastat tagasi. Leiti, et mul on väga kõrge testosterooni tase, mis on viinud minu hormoonid tasakaalust välja. Sellel põhjusel kujunes mul juba 13-aastaselt ägedaloomuline akne.

Raivo Kaer

Jätkub ajakirjas...

0 kommentaari Lisa kommentaar