horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Keisi Lokk – kõige sõbralikum miss

Keisi Lokk on 24-aastane Kaalude tähtkujus sündinud noor aktiivne naine, kes töötab nii reisibüroos A-Tour, kui korraldab suuremastaabilist Zooexpo näitust.

Lisaks on ta osalenud paljudel iludusvõistlustel üle maailma, viimati Taiwanis Miss Charity Queen of One Power International 2015.

Milline oli sinu lapsepõlveunistus, kas see on täitunud?
Lapsena unistasin saada loomaarstiks ning osaliselt on see unistus ka täitunud, kuna tegelen lemmikloomadega, korraldan näitusi ning olen Kassiklubi Jessy asejuhataja.

Kas sa paistsid juba koolis silma oma iluga, oli sul palju austajaid?
Esmalt tahan tänada komplimendi eest. Kooliajal olin tõeline nn inetu pardipoeg. Mul ei olnud väga palju sõpru, kuna ma ei läinud kaasa klassikaaslaste intriigidega.
Mind huvitasid hoopis raamatud. Iga vahetund võis mind näha mõne paksu raamatu taga. Ka kodus teleka vaatamise asemel lugesin. Tihtipeale sain isa käest riielda, kuna leidis mind keset ööd teki all taskulambiga lugemas.

Sina ja iludusvõistlused. Kuidas missivõistluste pöörasesse karusselli sattusid?
See juhtus täitsa juhuslikult. Mõned aastad tagasi töötasin ööklubides promotüdrukuna. Just sealt mind pandi tähele ning kutsuti osalema minu esimesele missivõistlusele. See oli rammumeeste võistlus, mille raames valiti ka Miss Triobet 2010. See oli minu esimene tiitel. Nagu öeldakse "Tulin, nägin, võitsin" (Veni, vidi, vici). G.J.Caesar

Nelja aasta eest valiti sind Õllesummeri raames Miss Bikini Estoniaks. Mida sellest tagantjärge meenutad, mida võistlus sulle konkreetselt andis?
Miss Bikini Estonia - see on vahva mälestus. Konkurents oli suur, võistlusel osales palju väga kauneid tütarlapsi. Aga andsin endast parima ja see oli seda väärt.
Miss Bikini Estonia tiitel andis mulle võimaluse osaleda rahvusvahelisel missi võistlusel Lõuna-Koreas, Miss Global Beauty Queenil.

Samal aastal omistati sulle "kõige sõbralikuma missi tiitel". Seda Lõuna-Koreas ja Miss Global Beauty Queeni valimistel. Räägi sellest natuke lähemalt, kuidas selline eristaatus täpselt paika pandi?
Miss Global Beauty Queen jääb eluks ajaks meelde. Võistlusel osales ligikaudu 50 üle maailma kaunist missi. Endalegi üllatuseks valiti mind TOP 10 hulka ning omistati Miss Friendship tiitel. Üks päev enne finaali pidid kõik tüdrukud anonüümselt hääletama ühe missi poolt, kes nende arvates on kõige sõbralikum. Ja nii ma selle tiitli pärisingi.

On sul peale nende kahe missivõistluse veel taolisi kogemusi, oled veel mõnel iludusvõistlusel osalenud?
Jah, olen käinud ka teistel rahvusvahelistel võistlustel. Olen käinud Hiinas - Miss Yacht 2012, Albaanias – Miss Globe 2013 ning äsja tulin tagasi Taiwanist Miss Charity Queen of One Power International 2015. Viimane võistlus oli eriti südamelähedane, kuna tegelesime palju heategevusega. Külastasime vanadekodu, lastekodu jne.
Vanadekodu jaoks korjasime tänavatel annetusraha - tulemus vägagi märkimisväärne. Tunniga kogusime üle 1000 euro!

Mis tingimustel ja kas üldse soostuksid poseerima näiteks rahvusvahelistes meesteajakirjades topless modellina?
Pigem ei.

Tartu Ülikool. Mida seal täpselt õppisid, kuidas tudengipõli möödus?
Õppisin Tartu ülikooli Tallinna Filiaalis, Õigusteaduskonnas. Hetkel olen akadeemilisel puhkusel. Ma töötan reisibüroos A-Tour ning töö võtab väga palju aega.

Millega tegeleb Alikant OÜ, mille juhatuse liige sa oled?
Alikant OÜ all tegutsebki Reisibüroo A-TOUR.

Organiseerid ka kassinäitust Zooexpo. Kuivõrd mahuka tööga on tegemist, kui kaua oled selle korraldamistoimkonnas olnud?
Tegemist on suure üritusega. Näitust korraldame 2x aastas ning näitusel osaleb üle 150 erineva lemmiklooma erinevatest loomaliikidest - alustades kassidest ja hiirtest, lõpetades reptiilidega ja haruldaste kahepaiksetega. Iga järgmine näitus on alati eriline millegi poolest, näiteks viimasel sügisnäitusel sai näha haruldast Mehhiko akselotti.

Miks just kassid sulle koduloomadest rohkem sümpatiseerivad?
Kassis on pehmed ja armsad. Samuti nad on suurepärased suhtlejad. Nad tunnevad ära, milline sul para­jasti enesetunne on. Kui tuju halb, siis tulevad nurruma ja tuju tõstma. Kui pea valutab, siis tulevad ravima.

Mitut kiisut ise kodus pead, millised kassitõud on need "kõige lahedamad" ja miks?
Mul endal kahjuks pole kodulooma. Ma reisin palju ning kodus olen harva. Koduloomad vajavad palju tähelepanu ning hoolt. Kahjuks praegu ma ei saaks seda neile pakkuda, aga ma tean, et kui mul ükskord oma pere on, siis võtan kindlasti pereliikmeks nii kassi kui ka koera.
Kuna olen üle 15 aasta elanud kassidemaailmas, siis mul on raske öelda, kes on kõige ilusam või kõige lahedam. Nad on kõik lahedad. Kassid on nagu inimesed. Igaühel on oma iseloom, omad põhimõtted ning oma maitse. Minu esimene kass oli Exoticu tõugu, Taison oli ta nimi. Kahjuks suri ta vanadusse. Näiteks tema jumaldas hapukurki ja rosinatega musta leiba. Samas kui mõni teine kass sööb erandlikult ainult kassi kuivtoitu.

Kuidas vanemad ja sõbrad sinu tegemistesse suhtuvad?
Mul on väga toredad nooruslikud vanemad ning väga lahedad sõbrad. Ma tean, et nii vanemad kui ka sõbrad igati toetavad mind ja minu tegemisi, ning selle eest ma neid kõiki armastan ja olen tänulik, et nad mul olemas on!

Milline üks õige mees sinu jaoks olema peaks?
1 ja kõige tähtsam asi. Mees peab austama naist. See on kõige alus. Kui austus puudub, siis puudub ka kõik ülejäänu - armastus, lojaalsus, ausus jne.

Kas oled endale juba sellise leidnud?
Veel mitte. See õige tuleb just siis, kui sa teda kõige vähem ootad.

Kõige olulisem asi, mida vanemad on sulle õpetanud?
Ole tugev ja ära kunagi alla anna!

Kuidas päeva lõikes oma välimuse eest hoolitsed?
Hommikul duši alla. Kiirelt päevakreemid, lõhnad värgid särgid ja jooksen tegutsema! Ma ei meigi ennast. Kannan näonahale tavalist päevakreemi UV kaitsega ja kõik. Ripsmeid ei värvi, kuna kannan juba mitu aastat ripsmepikendusi – see on hea lahendus, sest hommikul hoiad sellega väga palju aega kokku.

Milliseid esemeid alati enda käekotis kannad?
Juuksekamm, hügieeniline huulepulk, kaks mobiili - üks töönumbriga ja teine isiklik, rahakott ja võtmed.

Kui tihti solaariumis või ilusalongis käid, kui üldse?
Ei käi solaariumis ja teistele ei soovita ka. Solaarium on tervisele kahjulik. Elu on meile ainult üks kord antud! Hoidke ennast ning oma tervist! Kui elada tervislikult ja toituda tervislikult, siis ilusalonge ei olegi vaja külastada, kuna selleks pole vajadust.
Vahetevahel on väga hea minna spaasse või massaaži. See laseb puhata nii kehal kui ka mõistusel.

Sinu spetsiaalsed "patenteeritud" ilunipid?
Oliivi ja kookose õli! Nendest saab teha suurepäraseid juuksemaske, mis toidavad neid ja annavad juustele läiget ning elastsust. Seda saab määrida nahale – nahk muutub pehmeks ja siidiseks. Kui leige vee sisse lisada oliiviõli ja meresoola, ning hoida käed 15 minutit väikeses vannikeses, siis see tugevdab küüni ja aitab kaasa nende kasvamisel. Ja loomulikult nad on tervislikud õlid manustamiseks ka seespidiselt.

Mis teeb sinu arvates naise täiesti vastupandamatuks?
Naeratus! See peegeldab inimese ilu, headust ja on nagu päikesepaiste lilledele.

Kuidas vaba aeg möödub, on sul seda piisavalt?
Pärast tööpäeva lõppu vaba aega sisustan trenniga. Kui väljas soe, siis käin värskes õhus jooksmas. Minu jaoks jooksmine on nagu mediteerimine. See on see aeg, mil sa oled üksinda iseendaga. See on see aeg, mil sa analüüsid juba toimunut ja plaanid tuleviku tegemisi. Külmemal ajal teen trenni jõusaalis. Nädalavahetused veedan sõpradega või vanematega.

Jõulud ja uue aasta vastuvõtmine. On kõik plaanid juba varakult paigas?
Jõulud toimuvad kindlasti perekonnaringis ja aastavahetus sõprade ringis. Plaan ei ole veel paigas, aga arvan, et sõidan aastavahetusel Riiga.

Milline jõulukink või -kingid on sulle läbi aastate enim rõõmu pakkunud?
Mulle meeldivad kasulikud kingitused, sellised, mis on vajalikud. Ise ka üritan midagi taolist kinkida või siis midagi magusat – see pakub alati rõõmu.

Millist muusikat kuulad, millist kontserti viimati täiega nautisid?
Muusikat kuulan sõltuvalt tujule. Kui hea tuju siis House´i, kui kurb, siis Lounge´i. Viimasel ajal avastasin enda jaoks pop-lugude akustilisi kavereid.

Ka järgmisel aastal on Eestis tulemas rohkesti erinevaid tippkontserte ja muusikafestivale, on sul mõnele neist juba pilet olemas või ostad esimesel võimalusel?
Nii palju ette ma tavaliselt ei planeeri miskit, kuna minu elu on väga ettearvamatu ning ekspromtne.

Mida muudaksid Eesti poliitilisel maastikul? Milline poliitiline jõud võiks lõpuks eesti elu pare­muse poole suunata?
Poliitikat ma väga ei tahaks kommenteerida. Selles osas mul on oma nägemus ja ma eriti kedagi ei usalda.

Kuidas suhtud pagulaste (massilisse) tulekusse Eestisse?
Kui nad austaks meie kultuuri ja kohaneks meie tavadega, siis mul poleks nende vastu midagi.

Mida lähitulevik toob? Millisena näed ennast aasta-paari pärast?
Plaanid on suured, aga eks vaatame, mis saab. Juhtub nii nagu meile määratud on. Ja ju siis nii pidigi juhtuma.

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar