horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kõik inimesed on omamoodi täiuslikud!

„Mulle meeldib, kui inimene on tema ise. Kõik inimesed on omamoodi täiuslikud ja kõigel, mis meiega juhtub, on oma põhjus,” mõtiskleb Triin Toomsalu.

Missitiitliga kaunitar Triin Toomsalu (21) on lisaks ilule ka tark ja tegus – õpib Tallinna Ülikoolis kolmandal kursusel infoteadust, teeb lõputööd, valmitub praktikaks ja lõpueksamiks. Lisaks töötab Triin promoalal.

Millised olid sinu lapsepõlveunistused?
Lapsepõlves unistasin, et mind pandaks balletikooli balletti ning muusikakooli klaverit õppima. Kumbagi kahjuks ei tehtud, aga õnneks on mul olnud vanemad väga poolehoidvad kõikide mu otsuste suhtes ja olen ka ise nii aktiivne, et elu on 21-eluaasta jooksul siiski mind nende kaheni ise viinud: klaveritunde andis mulle pisut minu paralleelklassivend ning balletihoiakuid kavatsen nüüd sügisest minna õppima.

Kas juba koolis paistsid oma iluga silma, milline õpilane olid?
Aitäh komplimendi eest! Ma ei saa ise sellele 100% vastata, sest ilu on vaataja silmades, aga koolilõpuraamatus käis küll klassikaaslaste seast läbi lause, et "Triin oli klassi ilustüdruk" vms.Õpilasena olin õpetajate sõnul klassi üks tublimaid, aga ise peaksin end pigem keskmiseks õppijaks ehk siis tegin ära kõik, mis kästi ja õppisin vastavalt enda võimetele. Kuni põhikooli lõpuni õppisin küll ainult hinnetele, kuid gümnaasiumis sain aru, et mitte hinded pole olulised, vaid enda teadmised. Seega hakkasin pigem rõhku panema sellele, mis mind tõeliselt huvitas kui sellele, mida õpetajad tahtsid kontrolltööde vastusteks saada.

Kuidas sattusid osa võtma iludusvõistlustest "Miss Modell ja Miss Bikini 2015"?
osalenud Pärnus veidi pisemal üritusel "Miss Bikini Sunset 2014", kus pälvisin 2. printsessi tiitli, mõtlesin, et miks mitte veel kord proovida.

Millise kogemuse sealt said, kuidas hindad võistluse üldist taset?
Kogemus oli positiivne – kõik osalejad olid nii toredad! Üldiselt osalengi taolistel üritustel, et saada erinevaid kontakte ning et saada kogemust. Samuti on mul hea meel, et seekordne peasponsor Bellissima mind enda missiks valis! Üldine tase jäi küll võistluse suhtes veidi nõrgaks, sest paljud tüdrukud polnud vist taolisel üritusel varem osalenud. Tore oleks, kui teinekord avatud casting tehtaks, sest siis oleks osalejaid rohkem ja sealhulgas ka rohkem erinevaid neidusid.

Millises voorus tundsid ennast kõige kindlamalt?
Kogu võistlus oli minu jaoks tore seiklus. Võin öelda seda, et hästi tundsin end peale talendivooru, sest see läks täpselt nii nagu ette kavatsetud! Nimelt kasutasin tantsukavas põlevaid tordivulkaane ja show´ ajal tundus, et sain need liiga vara põlema ja need ei lõpeta põlemist enne kui vaja, kuid õnneks läks kõik nagu plaanitud, lõpus sain suure aplausi!

Kas võimalusel võtaksid veel osa mõnest missivõistlusest?
Eks seda tuleb vajadusel kaaluda. Minu jaoks on igasugune võistlus suur ettevalmistus nii vaimselt kui füüsiliselt. Kui rääkida missivõistlusest, siis siin tuleb ka erinevaid kleite voorudeks varuda.

14 aastat tantsimist. Kui tähtsal kohal on tants sinu elus?
Tants ja muusika on minu jaoks väga olulised. Tants on tegevus, milles saan end lõdvaks lasta ja teha mis iganes mulle pähe tuleb. Muusika on minuga terve elu kaasas käinud: juba väiksest peale meeldis mulle väga laulda. Muusika ja tants on miski, mis täidab mind seesmiselt, vaimselt.

Kas oled kunagi osa võtnud ka mõnest tähtsamast tantsuvõistlusest, kusagil näiteks Eestit esindanud?
Kunagi väga noorena olin grupis, mis osales Eesti suuremal tantsuvõistlusel nimega Koolitants. Seal võitsime tõepoolest esimese koha enda tantsuga, kuid mina nendega kaasa ei tantsinud, sest olin nende vanusegrupi jaoks liiga vana. Sellest hoolimata oli võidu korral uhke tunne sees, sest muudel esinemistel tantsisin ju grupiga ikkagi sedasama tantsu koos!

Millised tantsud sulle eriti meeldivad või on sinu jaoks väljakutsuvamad?
Paar aastat tagasi tekkis mul huvi tänavatantsu vastu, aga kuna ise olen terve elu showtantsu õppinud, siis on see minu jaoks raske. Esimesse tänavatantsu-trenni läksingi eelmise aasta sügisel. Õppima hakkasin stiili nimega krumping. See stiil oli väga erinev showtantsust - seal pidi olema kuri, näima suur ja maskuliinne, olema pigem mehine. See trenn oli minu jaoks tõeline väljakutse (tulin trennist paaril korral nuttes ära), kuid sellepärast jäingi sinna, sest ma tundsin, et arenesin seal rohkem kui kunagi varem. Olen enda treenerile tohutult tänulik, et ta aitas mul end nii palju ületada!

Kus ja kui tihti ööklubides pidutsemas käid?
Klubides ma tegelikult korralikult pidutsemas pole juba oma 3 aastat käinud. Seda sellepärast, et pigem töötan seal go-go tantsijana.

Sinu meesideaal. Eesti mehe head ja vead?
Ma ei saa sellele küsimusele vastata, sest minu jaoks on kõik inimesed omamoodi täiuslikud. Mulle meeldib, kui inimene on tema ise. Igaüks on selline nagu ta peab olema, mis ei tähenda muidugi, et ma poleks mehe suhtes valiv. Üks kriteeriumeid minu jaoks on, et ideaalne mees tantsib!

Kuidas igapäevaselt enda eest hoolitsed?
Erilist ilurituaali mul pole. Pigem huvitun sellest, kuidas teha ideaalset ja huvitavat meiki, mistõttu läksin ka meigikooli augusti alguses.

Märkan sinu jalal ristikujulist tätoveeringut. On sel mingi kindel tähendus?
Kui mulle tattoo tegemise mõte tekkis, siis mõtlesin kaua, kuid esimese kolme mõtte seas oli ka millegi pärast rist. Vanaema kinkis mulle paar aastat tagasi sünnipäevaks kuldristi ja olen seda sellest ajast iga päev kaelas kandnud. Võib-olla tekkis mul sellega seoses mõte, et tahaksin selle risti endale igaveseks jala peale teha, et see mind kogu aeg kaitseks ja minuga kaasas oleks.

Räägi pisut oma teistest tätoveeringutest ka.
Risti tegin ma kõige hiljem, kuid enne seda on mul tehtud veel muusikasümbol, kus on ühte põimitud bassi- ja noodivõti, ning Gandhi tsitaat, mis võtab lühidalt kokku minu elufilosoofia, et kõik inimesed satuvad meie ellu põhjusega ning kõik teod, mis me korda saadame, on ka põhjusega tehtud. Põhiline on ka see, et lõppkokkuvõttes pole tähtis see, et me neid tegusid tegime, vaid see, kuhu või kellega kokku nad meid viisid.

On mõni sõber või tuttav sind tätoveeringute tegemise pärast ka kritiseerinud, imestanud näiteks, milleks neid üldse vaja teha on?
Õnneks minu kuuldes mitte. Olen ise väga tolerantne inimene ja olen leidnud ka enda ümber tolerantseid inimesi. Aga vahel olen ise mõelnud, et ilmselt poleks ma kunagi endale tätoveeringuid nii ruttu või üldse teinud, kui ma poleks teatud inimestega kokku puutunud. Seega, ,tulles tagasi minu elufilosoofia ja tsitaadi juurde, siis usun ma, et kõik juhtus põhjusega ja ma pole veel seni enda valikut kahetsenud.

Kui kodust väljud, siis millised (tarbe)esemed alati käekotti pistad?
Käekotis on mul alati segasummasuvila, sest olen see neiu, kes võtab alati kõik asjad "igaks juhuks" kaasa, et hiljem mitte hätta jääda. Kotis on mul alati igaks juhuks salvrätikud, huulepulk (ma ei tea, miks, sest üldiselt ma huuli ei värvi väljas, kui, siis teen seda enne kodust lahkumist), koduvõtmed, patsikummid, rahakott, pastakas koos terve aasta märkmikuga, nätsupakk.

Vastab tõele, et oled kaastegev Epp Kõivu muusikavideos "Linn on minu"? Räägi sellest kõigest lähemalt...
Nii ta tõepoolest juhtus, et sinna videosse sattusin ja seda täiesti kogemata. Facebookis on kommuun, kus otsitakse inimesi igasugusteks rollideks ning sealt mind siis leitigi. Algul polnud mul aimugi, et tegu on tol ajal nii popi looga. Muidugi on see suur asi ja mul on au olla seal videos!

Millist muusikat ise meeleldi kuulad, millist kontserti viimati tõeliselt nautisid?
Muusikat kuulan ma seinast-seina. Meeldib, kui inimesed soovitavad mulle erinevat muusikat. Kõige rohkem naudin aga rahulikku instrumentaalmuusikat, kus mängivad viiul ja klaver koos.Viimati oli minu elus kõige lahedam kontsert Soomes, kus käisin reggae festivalil üht Jamaica lauljannat kuulamas.

Üks tore raamat, mida teistelegi soovitaksid?
Soovitaksin lugeda Roone Roosti raamatut "Mis sul viga on". See on selline kerge ja humoorikas lugemine. Olen antud raamatut ka gümnaasiumis klassile tutvustanud ning võin öelda, et peale esitlust luges suurem osa klassist raamatu läbi.

Millised lilled sulle meeldivad, millal viimati kingiti?
Mulle meeldivad kõik lilled. Eriti tore on, kui need kingitakse südamest. Viimati sain endale kingiks oma noormehelt astrid, mis ta oli ise koduaiast korjanud.

Sinu iseloomu helgem ja tumedam pool?
Päikesemärgilt olen Kalad ja Kalade puhul on see hea, et nad on rahulikud ja saavad üldjuhul kõigiga läbi, sest nad nagu mõistaksid inimesi. Kalad on head kuulajad. Tumedam pool võiks aga see olla, et vastupidiselt sellele, et nad teisi hästi mõistavad, siis ei pruugi nad ennast alati väga hästi mõista. Seega on mul vahel raskusi enda mõistmisega, aga usun, et see tuleb vanusega.

Mida hilissügis endaga kaasa toob, milliseid põnevaid tegevusi?
Sügis toob endaga kaasa palju kooliga tegelemist, õppimist, huvitavaid projekte ning loodetavasti ka uue töökoha.

Lähema kahe-kolme aasta plaanid?
Sooviksin lõpetada ülikooli bakalaureuseõppe, omada stabiilset tööd ning olla kõikide oma toimetuste juures õnnelik!

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar