horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kiri elust: Lapselapse kasvatamisel olen küpsem ema

Tere, Eve!

Oli rõõm Su kirja saada ja lugeda, aga vastamine on juba aega võtnud. Ikka on tegemisi, mis nagu aja ära võtavad, aga ükski ei vabanda venitamist.
Põhiline, mul on hea meel, et Sa oma poja üle õnnelik oled. See on ju kõige tähtsam. Aga sõbra ja tema ema kohta pole meie Sinuga vist pädevad otsustama. Usaldus ilmutab end vahel ootamatult, see ei tule alati tellimise peale.
Nüüd aga, armas sõbratar, räägin mina Sulle meie pere loo, mis on samuti üpris keeruline.
Minu poeg on küll hetero, aga probleeme on ka temal tekkinud ja oli aeg, kus ma teda hästi ei mõistnud.
Koolis oli Raivo keskmine poiss, aga tüdrukute hulgas hinnatud kui spordi- ja pillipoiss. Keskkooli lõpuklassis oli silmarõõm leitud, asi arenes silmadest kiiresti kaugemale ning varsti pärast lõpupidu said ka pulmad peetud.
Muidugi oleksin tahtnud, et nad õppima läheksid,aga minia eelistas emaks saada. Püüdsin neid ka omaltpoolt aidata, aga varsti selgus, et meie Lõuna-Eesti tööturg jääb liiga kitsaks, et peret ülal pidada. Erialast tööd oleks leidnud, palgad aga olid tibatillukesed. Nii valiski Raivo paljude teiste mehepoegade poolt järeleproovitud tee – läks Soome bussijuhiks. Algul sujus kõik kenasti, raha tõi mõneks ajaks õnne õuele.
Mõne aja pärast aga tunded jahenesid, minia leidis ikka aeg-ajalt põhjusi, et mulle lapselast tuua. Olin selle üle muidugi rõõmus, aga üha sagedamini tuli last hoida ka öösel, minial oli küll ühe-, küll teistsuguseid tegemisi maakonnakeskuses. Meie väikeses külakeses aga levisid jutud kiiresti ja nii kuulsin peagi, et miniat on erinevates seltskondades pidutsemas nähtud. Tekkisid austajad ja tekkis armastus alkoholi vastu. Võib-olla oli seda varemgi, kes mulle kõike räägib...
Muretsesin oma poja pärast, aga tuli välja, et ka tema ellu oli Soome reisidelt tekkinud tütarlaps, kes muutus tema jaoks järjest tähtsamaks. Minia süüdistas küll Raivot, nõudis endale last ja korterit ja suuri alimente – et „sul ju väljamaal raha jalaga segada“.
Nii nende elud lahku läksidki, aga pojapoeg jäi aja jooksul üha enam minu lapseks. Kuigi ma käisin ka raamatukogus tööl, oli tal minu juurde alati võimalus tulla, raamatuid lugeda ja joonistada, kodus aga oli mul alati tema jaoks aega.

Ilusat suve jätku! Kallistan!
Maie

Jätkub ajakirjas Saatus&Saladused...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
seo plugin 23.05.2017 19:32
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. <a href="http://www.SEORankingLinks.xyz">Seo Plugin</a> seo plugin http://www.SEORankingLinks.xyz