horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kõnelev huulepulk

Võtke kosmeetikakotist oma huulepulk ja vaadake, milliseks see kasutamisel on muutunud. Huulepulga kuju räägib kasutajast mõndagi.

1. Tugev kalle ühele poole reedab, et panete huulepulka peale ohtralt ning tugevasti vastu huult surudes. Olete tegutseja, kellele tühipaljast jutust jääb väheseks. Lastelembese ja võimuka naisena annate ja võtate soojust. Rahaasjades olete ebastabiilne, kuid hätta ei jää kunagi.

2. Mõlemalt poolt ühtlane kallak on omane järjepidevale, säästlikule ja asjalikule naisele. Hindate igas asjas kvaliteeti, olete hoolikas. Teie pangaarvel on alati raha raskemate aegade tarvis. Töökohustusse suhtute väga tõsiselt.

3. Õhukeseks kulunud ebaühtlane huulepulk näitab, et olete tugevalt kinni väljakujunenud tavades. Olete võimeline teostama kõige rutiinsemaid tegevusi naeratus näol, kuigi tegelikult olete koormuse all nõrkemas. Sisimas unistate riskantsetest ja tundelistest seiklustest.

4. Ühtlaselt lamedaks kulunud huulepulk reedab, et olete osava jumestuskunsti musternäide. Teie kosmeetikakott on kindlasti superkorras, meik on veatu. Ka isiklik elu on suurepäraselt tasakaalus, olete kahe jalaga maapeal.

5. Kasutamisel algse kuju säilitanud huulepulk näitab, et olete argipäeva painduv sangar. Väikesed tormid teid jalust ei niida, suured tormid võivad veidi kõigutada. Teie elu kulgeb suures joones tugevate tõusude-mõõnadeta. Olete superhea kuulaja ning tihti võtate teiste murekoorma enda kanda.

6. Huulte vahel kokku surutud huulepulk näitab, et te ei ole rahul oma välimusega ja püüate peegli ees veeta võimalikult vähe aega. Igapäevane jumestamine tähendab teile rohkem rutiinset kohustust kui enese ilusamaks muutmist. Teile meeldib lasta asjadel omasoodu minna - tegutsete intuitiivselt.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:24
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783