horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kohvivalik näitab jooja iseloomu

Kõik me armastame kohvi — ja peamiselt ühel kindlal moel. See ei ole juhuslik, see on hoopis tähenduslik. Kui me tutvume uue inimesega, saame ka tema kohvieelistuse tavaliselt üsna ruttu teada. Tasub sellestki omad järeldused teha.

MUST KOHV: TARK
Sa hindad kohvi just kohvi enda pärast ja vaatad ülevalt alla kõikidele, kes cappuccinosid libistavad või oma kohvi mingi maitsesiirupiga “rikuvad”. Samamoodi nagu on mõru sinu jook, oled sa ka ise natuke kibestunud ja kadestad salamisi inimeste julgust, kes katsetavad uusi vahvaid jooke ja üldse uusi asju elus. Sina jätkad ikka vanaviisi ja hoopled oma stabiilsusega.

CAPPUCCINO: JULGE
Kui sa eelistad cappuccinot ja armastad sinna veel vahukoort või muud, mis iganes saadaval, sisse toppida, siis sind ei huvita, mida teised su “magusast lögast” arvavad, vaid julged juua just seda, mida sa ise kõige rohkem tahad. Samamoodi on elus: sa teed, mida sa tahad — kui küsimus on sinu heaolus, siis sa ei muretse sellepärast, et äkki teised sinu tegevustele viltu vaatavad.

MOCCACHINO: ARMAS
Kui sa eelistad mõnusat ja magusat kakao ja kohvi segu, siis oled sa lihtsalt nunnu. Mõrud joogid ja kibedad mõtted ei ole sinu kohvitass. Pealegi — šokolaad on ju ometi kasulik!

ESPRESSO: METSIK
Sinu jaoks pole kofeiin mingi asi, mille ümber mänge mängida. Kui sa jood kohvi, siis sa tahad, et see mõjuks nagu maagia. Üldse peavad kõik asjad, mis sind ümbritsema, olema tõhusad: nii saad sa ka ise nii töös kui suhetes tõhus olla.

LATTE: LIHTNE
See lihtne, aga ideaalne espresso ja piima kooslus on täpselt sama hästi tasakaalustatud kui su isiksus: uitamas seal kusagil nartsissismi ja häbelikkuse vahel.

JÄÄKOHV: VAOSHOITUD
Sa oled täpselt sama chill kui su jook. Sa oled rahulik ja kannatlik inimene ja naudid iga hetke. Jah, vahet pole, mis su ümber toimub, peaasi on jääda cooliks.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:33
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783