horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kolmekümneselt elu alles algab!

Karolin oli valmis ontlikult vanemate meestega käima, nagu ema talle soovitas. Aga keha ja hing ütlesid, et nooremad mehed on hoopis paremad.

Mäletan, kuidas ema alailma korrutas, et tütarlapsele on kõige tähtsam oma voorust hoida. Juba mu varasest teismeeast peale, kui ma veel ettegi ei kujutanud, mis asi see voorus õigupoolest on, ammuks seda, kuis teda hoida.
Tagantjärgi saan temast muidugi aru. Tema ise kasvatas mind üksinda, sest mu isa, kellele ta suurest armastusest mehele läks, jättis meid maha veel enne, kui aastaseks sain. Ja õigupoolest põdes ema seda terve elu, sest isaga kui naabripoisiga olid nad suhelnud juba liivakastiaegadest peale.
Eks see kõik olnud põhjuseks ka tema soovitustele, et mehele mingu ma mitte iialgi eakaaslasele, vaid ikka jupp enesest vanemale, mitte poisikesele, vaid ikka nimelt mehele, kel juba midagi on ja kes ka ise keegi on. Selles asjas võtsin ma teda kuulda, kui aeg kätte tuli.

Esimene vasikas läks aia taha...
Pärast keskkooli läksin kohe tööle, kollektiivi, milles oli mehi rohkem kui naisi, ja eks seal hakkas nii mõnigi esimestest mulle silma heitma. Ja mina ise neile kah, sest polnud mul ju veel õiget ettekujutustki, mis asjandus see mees üldse on. Lähem kontakt tekkis ühega esialgu töisel pinnal, siis jõudsime pikkade vestlusteni ja ühiste väljaskäimisteni.
Mind köitis ta eelkõige sellega, et temaga sai kõigest rääkida ja et ta mind mitte kõrtsidesse ja klubidesse ei viinud, vaid teatrisse, näitustele jne. Ma ei ütleks, et see mingi hull armastus oli, aga poole aasta pärast abiellusime, ja temast sai mõistagi ka seksi mõttes mu esimene mees. Minust üheksa aastat vanem, kombeline ja oma korteriga – selline, kelle taolisi ema oli mulle alati etaloniks seadnud.
Esialgu olime kõik rahul. Aga – ma ei oska täpselt öeldagi, mida nimelt ma abielult ootasin, ainult et mida aeg edasi, seda enam see värk mulle vastu hakkas. Enam ei pidanud mu mees vajalikuks kuskil väljas käia, ei minuga maailma asju arutada. Elu kulges nagu katkine grammofoniplaat – hommiku- ja õhtusöök, tööle ja koju, vahel harva mõned külalised sugulaste näol, sest sõpru polnud meil kummalgi juba enne paariminekut, ammuks ühiseid.

Imbi Käbi

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:53
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....