horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kuidas hüpnotisöör Marissa tinistab ära

Maris Saar ehk vaimse nimega Marissa Ra on spirituaalne nõustaja, tulevikuterapeut, hüpnotisöör, meditatsiooni õpetaja, kes sai tuntuks saates “Hüpnotisöör”, tinistades ära paljud eestimaalased.

Pärast nõukogudeaegset hüpnoosisaadet Kaspirovski juhtimisel ei ole keegi suutnud sellist tormi tekitada.
Läbi teleekraani mõjus lisaks katsealustele ka neile, kes istusid teisel pool teleekraani. "Uskuge või mitte, aga mulle mõjus, tee mis tahad, käed lahti ei tulnud, kui alles pärast hüpnoosi," kirjutas üks vaataja.
Mitmel inimesel kadus pärast saadet jala-, põlve- või peavalu. "Ma mõtlesin kogu aeg, et kaoks valud ära ja saaks magada, ja läkski paremaks, nii et toimib, kuna pärast oli hea olla," kirjeldas vaataja. teine lisas, et talle üllatuseks hüpnoos toimis. "Päris uskumatu. Eks ma olen muidu ka üsna kergesti mõjutatav, aga vot hüpnoosi ma ei uskunud," imestas ta.
"Viimase katse puhul mina käsi lahti ei saanud − täiesti ulme. Saad aru, aga käsi lihtsalt lahti ei saa ja kõik. Ajas naerma. Tunne oli taoline, nagu vahel ärgates, kui oled käe ära maganud ... käsi on, aga liigutada ei saa," kirjeldab saate vaataja. "Mõtlesin, et jumala lahe on ikka oma nimi ära unustada ja numbreid lugedes teatud arvud lihtsalt ära unustada. Samas juhtub mul päriselus, ilma igasuguse hüpnoosita, ka selliseid asju, et justkui on keele otsas ja "tean küll, aga ei tule meelde" olukordi. Kui saade oli nii kaugele, et pidi juba mõnusalt diivani peal istuma, käed ilusti kõrvale panema, Marissale silma vaatama ja sügavalt hingama hakata, siis mõtlesin, et teen siis selle nalja ka kaasa. Pärast edasist mõtlesin, et olen hulluks läinud. Istusin maru rahulikult diivanil ja hingasin nagu segane. Mingil hetkel pidi oma käed ristama ja sülle panema. Mingil hetkel pidi oma silmadega hästi kiiresti pilgutama hakkama. Ja mingil hetkel sai see asi läbi. Aga mina, käed kõrval, hingasin sügavalt sisse ja välja ning üritasin silmi mitte üldse pilgutada. Hüpnotisöör muudkui rääkis oma rahulikul ja malbel häälel. Ühel hetkel tundus mulle, et ta hakkab mu silmade eest ära kaduma ning muutub aina kaugemaks. Pilt oli täiesti udune ja hall ja pisike. Pilgutasin silmi ja ta tuli tagasi. Järgmisel hetkel, kui sõrmed tuli omavahel risti panna, hakkasin ma täiest südamest naerma. Mul oli korraga nii naljakas olla. Hetkeks mõtlesin, et naer võib selle lolluse peale tulla küll. Aga ma naersin nii südamest, et lausa valus oli. Siis tuli hetkeks silmad sulgeda, uuesti avada ja nii kiiresti kui võimalik silmi pilgutama hakata. Tegin, mis öeldi. "Kas te saate oma käsi lahti teha," küsis ta. Ja ma ei saanud! Tahaks nagu öelda, et kui pole ise kogenud, siis ei usu, aga..." kirjeldab Marissa võimeid veel üks vaataja. neid kirju sai Marissa sadu ja kõnesid tuli samuti. Marissa rahustas inimesed maha, sest tavaliselt selline seisund möödub iseenesest või siis kui ei möödu, tuleb minna voolava vee alla ehk siis võtta dušši.
Eriliselt sügava silmavaatega noor hüpnoterapeut Marissa viis hüpnoosiseisundisse ka staare nagu näiteks Arvo Kukumägi, Inga Lunge, Grete Klein jt, aga ka inimesi tänavalt. Teiste hulgas laskis paaniliselt hambaarsti kartnud teletäht Anneli Lahe hüpnoosiseisundis eemaldada ilma tuimestuseta tarkusehamba ja too ei vajanud hiljemgi valuvaigisteid. "Olen saanud üle 700 kirja ning tihti tullakse mulle tänaval ja poes ligi ning räägitakse oma muredest. Annan hea meelega nõu ja võtan kliente vastu," ütleb Marissa.

Mis on see tõeline mina, millest sa ka saates räägid?
Mina olen hingenimega Marissa Ra ning see on minu Tõeline Mina. Ma aitan inimestel läbi lõõgastuse jõuda oma sisemusse ning vabastada sealt piiranguid ning näha oma tulevikuteid ja suhelda ka lahkunutega. Minu tõeline mina on koguaeg mu sees olemas olnud, aastatega lihtsalt olen iseendasse võtnud palju sodi, mida eest ära puhastades sai kristall tõeliselt särama hakata. Oma elus kannan veel fotograafi kutset – olen seda teinud viimased kümme aastat. See on mulle andnud imelise vaatepildi enesekindluse ja sära maailmasse. Olen sel alal hinnatud ning annan neid teadmisi edasi ka vaimsel teel.

Kuidas sai sinust fotograaf?
Juba 11. klassis sai minust juba pulmafotograaf. Selle tõuke andis talle sõbranna, kes kutsus oma pulma pildistama. Tänagi jäädvustan kaunid hetked ja emotsioonid pildile, kuid nüüd on mul lisaks hoopis suurem missioon – aidata hingedel hüpnoosi abil vabaneda sõltuvustest ja kannatustest. Mulle meeldib hingi pildile püüda. Teen seda tööd hinge ja armastusega, pannes endast kõik mängu. Pulmade pildistamine on vastutusrikas ja samas ka põnevust pakkuv töö. Pulm on inimese elus enamasti kordumatu tähtsündmus. Enne oma esimest pildisessiooni mõtlesin pikalt, kas ikka olen selleks tööks valmis. Kuna pakkumine tundus ahvatlev, siis võtsin julguse kokku ja sellest saigi ühel hetkel mu põhitöö. Mind insipreerivad inimeste omavahelised tunded ja keemia. Teen seda tööd väga tunnetuslikult, võib isegi öelda, et need on hingepildid. Püüan nende väikesed varjatud emotsioonid pildile.
Suhted on inimeste elus väga tähtsal kohal. Paljud kannatavad seetõttu, et ei leia endale head kaaslast, paljud tunnevad end üksiku ja üksildasena. Kuigi mu enda elus ei ole olnud suhteprobleeme, kannatasin päris valusalt ja asusin abi otsima. Isiklikust abiotsimisest ja väljapääsu leidmisest saigi alguse mu teine amet – hüpnotisööri amet. Kaks aastat tagasi tekkis peale lapse sündi rasedusjärgne depressioon. Üks hetk tundsin, et enam ei ole mingit pääsu, olin mattunud depressiivsete mõtete tulva alla ja pidin sealt väljapääsu leidma. Nii algas mu vaimse otsingu teekond. Kõigepealt vabastava hingamise õpingutega, kus õppisin endast negatiivseid emotsioone vabastama ja lahti laskma. Seejärel õppisin regressiooniteraapiat.

Kuidas jõudsid hüpnoteraapiani?
Vajasin ise abi ja avastasin, kui võimas meetod on hüpnoos. Olin vaimustuses ja läksingi Suurbritanniasse hüpnoteraapiat õppima. Hüpnoteraapia on väga lai valdkond, aga põhiliselt keskendutakse inimese sees olevatele tunnetele ja emotsioonidele: hirmud, sisemised piirangud, allasurutud probleemid.
Mida sügavamale eneseuuringu teel läksin, seda rohkem avanesid ka teiste inimeste varjatud kannatused. Iga kord kui kedagi kohtasin, sain ta kohta infot justkui filmilindilt. Laused ja pildid inimeste kohta hakkasid tulema. Vahel võtsid minuga ühendust ka vaimud. Mõne lahkunud ema tahtis midagi öelda ja suhelda. Kuidas keegi sattus olema. Lugesin inimeste minevikust ja vaatasin tulevikku. Vahel tuli teadmine, et sellele inimesele tuleb öelda midagi hoiatuseks, et ta saaks mingit õnnetust vältida. Kuna ma ei teadnud, kuhu see tee viib, siis otsustasin õppida ja rohkem selgust saada. See viis tulevikuteraapia õppimiseni. Kooliks valisin ühe hüpnoosikooli Suurbritannias. Tulevikuteraapiale järgneski hüpnoosi õppimine.

Mis probleemidega su poole pöördutakse?
Tuleb neid, kes ihkavad enda kõrvale toredat kaaslast, kuid ei suuda teda kuidagi leida. Selleks ei ole vaja tutvumisportaalides tuhnida, vaid hoopiski oma alateadvus mõnedest uskumustest vabastada ja see kaaslane oma ellu lubada. Üks vanem proua ei suutnud uskuda, et ta üldse kunagi leiab kellegi. Hüpnoosis aga nägi ta tulevikus oma kaasat ja seda, kuidas nad matkarajal kohtusid ning milline armastus neid valdas. Vaid mõni kuu hiljem helistas sama proua ja tänas ning ütles, et tegelikkuses juhtus see veel kiiremini ning tunne oli veel parem. Tuleb luua ühendus oma tõelise minaga ja lasta elul vabalt voolata, siis on kõik võimalik.
Peale esimest saadet tuli mulle sadu kirju. Võtsin järgemööda kõikide probleemid ette. Ma ei võta neid küll endasse, kuid lasen endast läbi ja see nõuab siiski süvenemist. Ma keskendun igale kirjale ja juba vastates püüan teha midagi, et inimene saaks abi.

Kas kaugjuhtimise teel saab siis ravida ja aidata?
Lähen selle inimese ellu ja selle probleemi sisse. Saab ikka ka kaugseansse teha, aga ma eelistan vahetut kontakti.

Kuidas see valeinfo alateadvusesse saab?
Mustrid on tavaliselt pärit vanavanematelt, vanematelt ja teistelt, kellega lapsena ka kokku puutume. Sealt saavad ka enamus probleeme alguse. Peamiselt vaevab inimesi hirm ebaõnnestumise ees. See blokeerib head energiad.

Kuidas su võimed avanesid?
Kõigepealt mu võimed avaldusid nii, et hakkasin kuulma neid, kes on meie ilmast juba lahkunud. Kui tegin teraapiat mõnele inimesele, kelle mõni lähedane oli lahkunud teise ilma ja ta tuli meie juurde ning tahtis minu kui meediumi kaudu edastada sõnumit. Ma siis kirjeldasin, milline see vaim välja näeb ja mismoodi ta räägib. See kirjeldus läks alati täppi ja esialgu see tekitas kõhedust ja üllatust, kuid siis ma harjusin sellega. Nüüd on lihtsalt kummaline ja teinekord ka põnev.

Mis on su jaoks müstika?
Enne kui üldse hakkasin vaimse maailmaga tegelema ja nende asjade vastu huvi tundma, siis kõik see ala, mis oli minu jaoks hägune ja millest ma aru ei saanud, oli minu jaoks müstika. Kui aga õppisin ja hakkasin ise nägema ja tundma ja kuulma, siis järjest on vähenenud minu jaoks müstilised juhtumid, need on saanud loogiliseks ja minu jaoks selgeks. Need on muutunud normaalseks eluks.

Mida sa teed inimese aitamiseks?
Aitan inimestel vabaneda foobiatest ja sõltuvustest, teen lavahüpnoose ning ajarännakuid nii lapsepõlve, eelmistesse eludesse kui ka tulevikku.
Hüpnoos pakub igasuguseid võimalusi. Olen kõik need hüpnoositehnikad ka oma nahal järele proovinud ja kinnitan nende toimivust. Näiteks on selle abil võimalik langetada kaalu, vabaneda suitsetamisest või alkoholismist ning hirmudest ja foobiatest. Olen sõlminud pakti kõrgematega, et ei näe surmasid ette ja neid inimesi vastu ei võta, kes siit maisest kehast lahkuma hakkavad. Ma saan aru, et see on vaid maine surm, hing nagunii elab igavesti, kuid ma ei ole selleks veel valmis, et neid toetada sel teel. Hingel alati mitu võimalust, kuidas kehast lahkuda.
Aitan muuta inimese alateadvuses olevaid takistusi ja panna alateadvuse teise prograami järgi tööle. Näiteks kui inimesel on rahaprobleem, siis võtakse vaatluse alla rahateemat käsitlevad uskumused, kui aga kaaluprobleem, siis sukeldutakse alateadvuses toitumise ja enesehinnanguga seotud teemadesse, suhteprobleemide puhul 90 % infot tuleb alateadvusest.
Kui vaadata oma elu praegusi valikuid ja seda, kuhu see loogiliselt viib, siis annab see võimaluse teadvustada ja oma elu muuta. Vaatame tavaliselt, mis juhtub, kui valid nii, kuhu see valik viib ja kus oled kuu aja, ühe aasta või kümne aasta perspektiivis. Ja seda kõike saab muuta. Mu poole on pöördunud väga palju n-ö katkisi inimesi, kes usuvadki kellegi ennustust ja keelduvad uskumast, et saatus on tegelikult tema enda kätes. Ühele naisele öeldi, et tema mees sureb ära. Tegin talle tulevikuteraapiat ja ta läks seal automaatselt surnuaeda oma elus kümne aasta pärast. Me siis muutsime seda olukorda. Esialgu tuli talle selgeks teha, et ta võib ju ka lihtsalt kalmistul jalutada. Siis aga hakkasime vaikselt vaatama, kus tema mees sel ajal on. Ja ta oli täiesti elus. Nii kümne aasta kui kahekümne aasta pärast. See on väga põnev, kuidas saab oma uskumusi muuta.

Kas kõik inimesed alluvad hüpnoosile?
Hüpnoosi on võimalik viia kõiki inimesi. Mõnega läheb vähem, teisega rohkem aega.
See tuleb usaldusest. Kui inimene ikka väga kõvasti oma mõistusega kontrollimise vajadusest kinni hoiab ja lausa vastu töötab, siis ei ole võimalik ega ka pole mõtet teda lahti muukida. Oleneb, kui palju inimene koostööd teeb. Oleneb ka, kas ta on valmis sellest probleemist lahti laskma. Vahel kardetakse, et ma mõjutan kuidagi negatiivselt. Näiteks sõrmenipsu peale panen kaagutama või mingit pöörast asja tegema. Seda aga ei maksa karta, sest absurdset tõde alateadvus vastu ei võta.
Kui aga hakkad oma alateadvusega tööle, siis kogu Universum tuleb sel teel inimesele appi, nii kaitseinglid kui pühakud. Hingi on meie planeedil palju erinevaid. Igaühel oma õppetunnid. Mõned pole üldse pärit Maa pealt, vaid teistelt planeetidelt ja neil on raske siinse eluga kohaneda. Mõned on haldjad, kes õpivad füüsilises reaalsuses elama.
Ma näen reaalselt, kui inimeselt mõni vana hirm või emotsioon või mõte vabaneb. See on nagu valge tihe udu. Teraapiast lahkub inimene puhtama ja säravamana.

Kuidas saade sulle endale mõjus?
Saade on väga hästi mõjunud, ma sain enda asjadest palju rohkem teadlikuks ja olen pidanud oma isiklike hirmudega tegelema, ei ole saanud seda enam kuhugi edasi lükata. On toimunud tugev eneseareng. Enesekindlust olen juurde saanud kindlasti ja õppinud minnalaskmist. Ma olen aru saanud, kuidas on esineda suurte masside ees ja kuidas mõjub meedia inimesele. See on päris karm, mida peavad inimesed tundma. Mõistan neid, keda seesama kuulsus on tabanud äkki. Sellega on raske kohaneda. Mõned ilmselt hakkavadki selle pinge ja energiatulva all jooma või tuleb narkosõltuvus või muud põgenemisteed. See nõuab pingutust, et seda kogu endale suunatud nii positiivset kui ka negatiivset tähelepanu taluda.

Millist negatiivset tähelepanu said?
Enne saate algust olin väsinud ja võtsin vitamiine, tegin trenni, toitusin tervislikult, ei saanud aru, mis mul viga on. Äkki sain aru, et mind rünnatakse energeetiliselt. Eesti tuntuimad selgeltnägijad tegid kadedusest mulle rünnakuid. Eriti hulluks läks see peale saadet. Ma olen kuulnud, et ka Venemaa selgeltnägijate tuleproovis on tehtud teistele osalejatele takistusi, isegi surmavate õnnetusteni välja.
Mul olid väga napid pääsemised. Dorpatis pidin andma seminari, ootasin abikaasat koju, et ta viiks mu hotelli. Tema aga ei jõudnud, sest oli teinud autoga avarii. Kiirustasin ise ja sisenesin lifti ja jäin kinni... see oli siis, kui oli tulemas sisemise rahu hüpnoosi kursus. No lift lihtsalt ei liigu. Kolakas käis ja jäi seisma. Minu kõige suurem hirm on kinnised ruumid. Abikaasa kõige suurem hirm oli avarii teha. Õnneks oli seekord õnnelik õnnetus.

Miks nad seda teevad?
Konkurente ei taheta. Teine päev tegin teraapiat ja jäin oma kabinetti luku taha, enam see liblikas ei liikunud ja kõik. Tükk aega mässasin luku kallal, kuni lahti sain. Pärast võtmega keerasin ja lukk töötas. Käisime lapsega ratastega sõitmas ja nii kui ma tähelepanu ja teadlikkuse kaotasin, olin tõukerattaga kraavis. Olen kõik need hüpnoositehnikad ka oma nahal järele proovinud ja kinnitan nende toimivust.
Järest juhtuvad sellised asjad. Need ei olnud kokkusattumus. Uurisin asja lähemalt ja jõudsin selgusele, et need on rünnakud. Õnneks on selliste asjade vastu rohtu. Tuleb end puhastada ja teha nii, et keegi ei pääse sind ründama, endale kaitse peale panna.

Kuidas suhtud rahasse? Öeldakse, et võimed kaovad, kui võtad raha.
Raha on vahend. Ma olen näinud terapeute, kes on rahas väga kinni ja kes teevadki kõike raha saamise eesmärgil. Raha on nende jaoks esikohal.Kui see on nii, siis sedasi kaua ei saa. Vaimses plaanis ei tohiks olla materiaalne heaolu punkt üks. Kui on selline muster, alateadlik, siis ei saa õigele asjale keskenduda.

Kas iga inimene on võimeline tegema teistele hüpnoosi ja teisi mõjutama?
Hüpnoosi võivad õppida kõik. Ma usun, et selleks, et aidata inimesi ja nende alateadvust puhastada, peab olema ka tunnetus, ka seda saab harjutades parendada. Peab olema arusaamist ja n-ö oskust punkte ühendada. Selleks on esmalt vaja iseenda sisemaailma ja alateadvusega tegeleda ja ennast puhastada, siis saab teisi aidata. Muidu ei ole terapeudina sul teistele midagi anda, kui sa ise oled hädas. Peab olema filtriteta ja täielikult siiras. Mina usun, et igale inimesele on kingitud mingi anne, me lihtsalt oleme endale aastatega nii palju jama peale kogunud, et selle "tolmukihi alt" ei paista midagi välja. Kui see tolmukiht pealt ära raputada, saab tõeline intuitsioon tööle hakata.

Kes on sulle eeskujuks ja abiks?
Täiusliku inimese kehastus on mu abikaasa, keda ma väga imetlen ja kellele olen lõpmatult tänulik toetuse eest. Ta oskab rahaga ümber käia, tal töötab intuitsioon ja samas on ta loominguline ning lapsemeelne, oskab elust rõõmu tunda ja elu mitte liiga tõsiselt võtta. See ongi inimeseks olemise suurim nauding. Ma sügavalt usun, et me kõik õpime kogu oma elu, sest see ongi see, milleks me siia maailmasse tuleme.

Gerli Tiitus

Helis Künnap - Jumestus ja stilistka

6 kommentaari Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:55
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com Kontakt WhatsApp +372 5606037
james evans 01.08.2018 02:24
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
Arne Rebane 13.06.2018 18:39
Marissa olen 58 aastane mul oleks väga Teie abi
KM 20.03.2018 12:25
Tõielik jaburdus,soolapuhuja,mitte hüpnotisöör! Huvi oli suur ja sai käidud ka kohal, Tunne oli küll selline,et lollidelt tulebki raha ära võtta.Kuidagi piinlik on isegi mõelda,et mõned meist rikastuvad teistearvelt ja selmoel veel. Teine ebameeldiv asi ,milles kogesin,kui soovisin viibida hüpnoosravi juures,visati mind lihtsalt toast välja! Küsimusele,mis hetkel päevakorras oli,jäi segaseks,või üldse vastuseta.Olen siiani sõnatu,mille eest,käisin välja sellise summa.Tundub sedamoodi,mida segasem on inimese maailmapilt,seda lihtsam on sinna toppida kõikvõimalikke uskumusi. Üks hea kogemus jälle olemas! Usu iseendasse!
aili 15.03.2018 08:02
see saade on üks kokkumäng,olen ka käinud seansil ,mis kestis 35 minutit ja 250 euri oli läinud ,abi ei mingisugust.
Mäh 28.05.2017 19:48
Ei tinista ta tuhkagi. See mis telekas nõitab on lavastus ja kokkumäng. Vadistab ja vadistam minul ajab see plära kõrvad S... vett jooksma. Siis lülitan end välja. Mulisegu aga mina teda ei kuula.