horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kuidas ma oma mehe teise naise omaks võtsin

Mu mees on aastaid surnud, kuid tema tehtud asjad meenuvad mulle nii minu kui ka mu mehe teise naise kodus, kus sage külaline olen.

Olin õnnelikus abielus kuusteist aastat, kuni mees infarkti sai ja mu leseks jättis. See juhtus natuke üle kolme aasta tagasi. Meie tütar oli siis viieteistkümnene.
Kasvasime mehega ühes külas, käisime ühes koolis. Paari läksime esialgu küll rohkem tema suure armastuse pärast. Minul oli teisigi tahtjaid, aga pärast kooli, kui me temaga ülikooli sisse ei saanud ja lähemalt suhtlema hakkasime, avaldas ta korraga armastust. Minul polnud toona vastu panna rohkem kui vast soe omainimesetunne, aga ema (kes mind üksi üles kasvatas) meelest oli tähtis see, et kosija oli ülekülapoiss mitte välimuse ega seltskondlikkuse, vaid korralike elukommete ja kuldsete käte poolest.

Armastus tuli harjumisega
Nii see siis läks. Pulmad said peetud, ja mida aeg edasi, seda enam rahul ja õnnelikuna end tundsin – minu armastus kasvas tõepoolest koos harjumisega. Kui siis aasta pärast tütre saime, pidasin end igas mõttes õnnelikuks naiseks.
Jõukusest olime me kaugel, aga seda korvas turvatunne. Minul polnud iialgi seda muret, et minu mees, kes töötas ehitusel, tuleks palgapäeval koju purjuspäi ja rahata, sest viinapitsi tõstis ta vaid sünnipäevade ja pühade ajal. Kuigi perestroika siis juba möllama hakkas ja mina lapsega kodus istusin, ei kartnud me tuleviku pärast. Plaanisime isegi, et kindlasti saame võimalikult pea tütrele ka venna. Aga siis tulid mustad päevad.

Õnn ja õnnetus käsikäes
Mina sattusin haiglasse. Terveks tehti mind küll, aga diagnoosiga, et lapsi ma enam ei saa. See masendas meid mõlemaid, ent polnud veel kõik. Järgmine hoop oli see, et meie külas tegutsev ehitusfirma oma tegevuse lõpetas, mees jäi ilma tööta ja ka perspektiivita lähiümbruses uut leida. Igasugu juhutöödega paari kohaliku farmerihakatise juures hoidsime kuidagi hinge sees. Kui kui vabariik taaskehtestati, oli meie tulevik tumedamast tumedam. Aga siis naeratas õnn.
Ühel mu mehe kunagistest klassivendadest sugenesid sidemed Soomega, ja tekkis võimalus sinna ehitustööd saada.  Loomulikult tuli sellest kinni haarata. Ta oli seal ligi terve suve, pisteliselt talvelgi, ja veel järgmisel suvel. Tänu sellele ostsime linna meie praeguse korteri ja saime nagu õieti jalad alla. Läbi aegade käis ta seal suviti edaspidigi. Tütar läks kooli, mina tööle, nii et elu läks aina paremaks. Kuni siis see õnnetu lõpp.
Aga inimene harjub kõigega, mida muud meil üle jäi. Ega meil majanduslikult olnud õigust kaevata – mees jättis meile korraliku kodu, oma kätega ehitatud suvemaja ja auto, päris korralikult rahagi. Nii et enam ei osanud midagi ettearvamatut oodata. Aga läinud kevadel oli saatusel varuks veel üks kummaline käik.

Huvitav külaline
Mul oli töölt vaba päev. Tegelesin majapidamisega, külla ei oodanud kedagi, kui korraga käis uksekell. Ei hakanud läbi uksesilma vaatamagi – päevane aeg ju, ja avasin.
Mu ees seisis võõras noor tüdruk. Mäletan, et miskipärast ajas esimene pilk talle mind kuidagi väga segadusse, tekitas isegi pelutavat ebalust, mida lisas ka tema jutt. Ta vabandas tülitamise pärast, oli ise samuti väga pabinas, palus, et ma ta ainult ära kuulaksin. Kutsusin ta kööki.
Tagantjärgi annan enesele aru, et aimasin juba sel hetkel, kellega on tegu. Sest kogu aeg meenus mulle mu enese tütar, ja võõras oli talle väga sarnane, vaid ilmselt mõned aastad noorem. Jätkuvalt vabandades arvas ta, et parem on, kui ta otse välja ütleb, kes ta on, et siis sõltub minust, kas ma tahan ta ära kuulata või ei. Ja teatas otsesõnu, et ta on minu tütre õde, täpsemalt poolõde!
Esialgu olin nii lolliks löödud, et ei saanud midagi arugi. Tüdruk asutas end varsti minekule ja andis mulle nii enese kui oma ema telefoninumbri. Et kui pean võimalikuks, helistagu ma ise – ta emal oleks väga hea meel. Kui ma ei helista, siis on see neile märgiks, et mingi suhtlemine ei tule kõne alla ja et ma võin kindel olla, et nemad emaga meid enam kunagi ei tülita.
Ei oska enam rääkidagi, mis tunne mul oli. Esialgu loomulikult sügav solvumus. Olin justkui hoobi selga saanud. Kuidas võis mu armas mees mind niimoodi petta, nagu kaksikelu elades, lastes mind õndsalt uskuda, nagu oleks meil ideaalne abielu...

Teise perekonna lugu
Muidugi rääkisin kõik kohe tütrele ära – meil polnud temaga ilmaski mingeid saladusi, ja ta oleks mu äraspidist olekut niikuinii märganud. Õnneks polnud temale see mingi katastroof, pigem tegi see talle rõõmugi, et tal kuskil õde on. Ligi kuu aega seedisime seda lugu ja kutsusime siis isa nö. teise perekonna külla.
Tüdrukud võtsid teineteist kohe omaks – sarnased peaaegu nagu kaksikud, mõlemad oma isa nägu. Nemad ajasid toas omavahel juttu, meie (isa naised!) köögis. Kerge see jutuajamine mõistagi polnud, aga tuli ometi maha pidada. Sain kuulda järgmist.
See naine oli tollal Soomes, kui minu mees sinna läks, selle ehitusfirma söögitädi. Talle olla see vaikne ja ontlik mees kohe silma jäänud, aga kuuldes, et ta on abielus, ei võtnud ta seda tutvust kuigi tõsiselt. Rasedaks jäi nö. kogemata. Mu mees olla talle öelnud, et oma abielu ei lahuta ta ilmaski, aga aborti teha ei luba. Oli neid pisteliselt kogu aeg rahaga toetanud, suvel heina teha aidanud (minu teadmist mööda sõbra juures!), majapidamist kohendanud. Tema tahtnud viimastel aastatel küll, et tuleb mulle kõik ära rääkida, aga mees kinnitanud, et teeb seda õigel ajal ise. Nüüd otsustanud nemad tütrega, et ausam on ikkagi, kui ma kõik tagantjärgigi teada saan.

Vaid oletused...
Maharahunemine võttis mult üksjagu aega. Nüüd oleme kontaktis kogu aeg, käime üksteisel külas. Minu linnalaps on õnnelik, et õde maal elab, ja mina tunnen end seal vägagi õdusalt, nähes asju, mis mu mees on neilegi oma kätega meisterdanud. Mõttes mõlgub see lugu mul aga mõistagi pidevalt, muudkui arutlen ja arutlen. Aga kokkuvõttes on mul lõpuks hea meelgi, et kõik läks nii nagu läks. Kuigi küsimusi ja oletusi jätkub küllaga.
Miks mu mees ei lubanud tollel naisel aborti teha – kas lootis saada poega, keda oleks nii väga tahtnud? Kas ta oleks siis minust lahku läinud, kui olekski sündinud poeg? Kuidas ta sai nii rahulik olla, et mina ta olekus iialgi midagi imelikku ei märganud? Kas ta ei kartnud, et tema saladus kogemata välja tuleb? (Muide, seda imestan ma siiamaani, et ei tulnud – nii väike kui Eesti on, ja meie elukohtade vahe vaid natuke üle saja kilomeetri...)
Truudusemurdmine ei teegi mulle enam nii haiget, sest mis seal ikka imelikku – noor terve mees nii pikalt kasinusele määratud... Ja selle eest, et ta mulle kohe kõike ära ei rääkinud, olen talle takkajärgi isegi tänulik. Sest olen loomult üsna armukade – toona oleksin kindlasti sedamaid lahutust nõudnud. Aga mis ma oleksin sellest saanud? Tüdruk jäänuks isata, või kasvanud mõne võõrasisaga. Majanduslikult oleksin kindlasti kiratsema jäänud, sest kindlat elukutset mul pole, ettevõtlikkust ammugi mitte. Ja lapsed poleks omavahel võib-olla tuttavakski saanud...
Kui mu mees läks, mõtlesin vahest õudusega, et mis tütrest saab, kui minuga peaks midagi juhtuma – meil on nii vähe sugulasi. Nüüd pean seda lihtsalt õnnistuseks, et ta õe sai. Ja kui olnud inimesed peaksid meie tegemisi teispoolsusest tõesti nägema, siis olen kindel, et mu mehel on meie kõigi pärast hea meel.

Ingeri jutu pani kirja
Imbi Käbi

15 kommentaari Lisa kommentaar
  
Dren 11.09.2021 06:48
Tere, minu nimi on Dren. Tahan jagada hämmastavat kogemust suurima õigekirjakirjastaja Dr.Pellariga. Mu abikaasa pettis mind ja kui sain teada, et seisame silmitsi sellega, mis põhjustas ta lahutuse. Ma nutsin ja jäin haigeks, kui otsisin veebist armastuspakkumisi, nägin inimesi, kes rääkisid Dr.Pellarist ja tema suurepärasest tööst, kelle juhtum oli minu omaga sarnane, nad jätsid oma kontaktandmed. Võtsin temaga ühendust ja rebisin tema peale pisarad ning ta ütles mulle, et ärge muretsege, et 48 tunni pärast tuleb mu mees tagasi, tühistab lahutuse ja tuleb minu juurde tagasi. pärast seda, kui olin teinud kõik, mida ta minult üllatuseks palus, oli kaks päeva pärast õhtut mu mees palves põlvili, et ta tagasi võtta, ja ma kahtlesin sellistes asjades, kui need kunagi töötavad, kuid siin ma olen ka selle kohta tunnistuseks. Tänan teid veel kord, drPellar, te olete mulle tegelikult õnnistus, ta võib aidata teil ka ühendust võtta: drpellar@gmail.com
Diel 11.09.2021 06:47
Seda tunnistust tasub maailmaga jagada. Räägin siin maailmale Dr.Pellari headest töödest. Mu mees jättis mind ja mu lapsed teise vanema naise pärast. See ei olnud minu jaoks nii lihtne. Ma armastasin oma meest nii palju ega kaotanud lootust, ma palvetasin ja Jumal vastas lõpuks mu palvetele. Otsisin veebist õigekirjaratast, mis aitaks mind ja mu armastust igaveseks ühendada, ja nägin sama palju tunnistusi, kui Dr.Pellar nii paljusid inimesi veebis aitas, ja otsustasin talle kohtumõistmise anda. Võtsin temaga ühendust ja selgitasin. Ta ütles mulle, et ärge muretsege, et ta toob mu mehe 24 tunni jooksul tagasi. Ta pidas oma volitustega nõu ja kinnitas, et ma ei muretse. Ta tegi oma tööd ja võlus ning minu suurimaks üllatuseks naasis mu abikaasa samal päeval kerjamise ja nutmisega, nagu ütles drPellar. Oleme õnnelikud ja elame koos kui üks. Võtke ühendust Dr.Pellariga tema e -posti aadressil drpellar@gmail.com
Agim 11.09.2021 06:47
Olen väga rahul sellega, mida Dr.Sango on minu heaks teinud. minu nimi on Agim, kuulsin Dr.Sangost sõbra kaudu, kes aitas paar nädalat tagasi lahutushagi võita, ja kui ma temaga ühendust võtsin, aitas ta mul ema võluda. seadus, mis tõesti mu elu ja tulevikku muretses, ei tahtnud ta kunagi minu edusamme, iga kord, kui saan ettevõttes tööd, lähen tagasi oma nõia ämma tõttu, ma ei teadnud kunagi, et mu ämm on üks, kes muretses mind kuni ühe päevani, kui ma kutsusin dr Sango abi ja ta ütles mulle, et mu ämm on mu pärast mures ja ta aitas mul surma välja võluda. Olen õnnelik, sest kurjategija on surnud ja sellest ajast peale on mu elu paremaks muutunud. See on mulle hea ja ma elan tänu Dr.Sangole õnnelikult oma perega ilusti. Soovitan pöörduda Dr.Sango poole. Kui vajate abi, võtke temaga ühendust tema e -posti aadressil spellspecialistcaster937@gmail.com
Osum 11.09.2021 06:47
Minu nimi on Osum, olen 55 -aastane. Elu võib olla keeruline ja uskuge mind, elu on teinud mulle palju trikke, ma ei usu kunagi voodoo -sse ega castingusse, kuigi olen lugenud nende kohta paar raamatut. Eriline mees nimega Dr.Sango tõestab mulle, et voodoo/loitsu tegemine on reaalne ja olemas. Mul on kolm last ja armastav abikaasa. 12 head kuud olin masenduses, sest mu mees ärkas ühel hommikul ja lahkus kodust mõne riietusega ilma igasuguste selgitusteta, ootasin, et ta sel päeval koju tuleks, kuid teda polnud kusagilt, helistasin ja ütlesin, et ta pole enam huvitatud kummaski meie abielus, kui lapsed, jahutas see nahka ja ma olin šokis, sest ma ei mäleta, et meil oli probleeme, hiljem sain teada, et ta oli teise naisega, kõik rääkisid ja püüd sundida teda koju tulema oli läbikukkumine, ta käitub nagu poleks kunagi minu juures käinud, ei teaks. Lugesin ühelt saidilt mitmeid artikleid, kui nägin ühe naise tunnistust, kes väidab, et Dr.Sango aitas tal pereprobleeme lahendada ja ta katkestas kontakti. Valisin kontakti ja saatsin õigekirjaviisardi Dr.Sango, selgitasin talle tema probleeme, ta ütles, et ma ei peaks muretsema, et kõik saab korda. Ma kahtlen selles, kuid otsustasin seda teha. Mulle öeldi, et mõni hommikul kallas, ma kuulsin uksele koputust, see oli mu mees, kes seisis õues, ta ütles, et ei tea, mida teeb, ega mäleta isegi, kui kaua ta polnud kodus, mul on väga hea meel, et sain oma mehe tagasi, ja kõik tänu drSango nõid nõiale temaga ühenduse võtmise eest, mu elu läheb ladusalt ja ma tahan, et inimesed, kes minu eelmist seisundit läbivad, saaksid kiiret abi. Seetõttu jagan oma tunnistust. Nii et kui teil on eluga raskusi, võtke ühendust Dr.Sangoga tema e -posti teel spellspecialistcaster937@gmail.com
Ben 30.01.2021 06:00
Tere kõigile, see on suurepärane tunnistus, mida pean jagama. Ma ei uskunud kunagi loitsudesse ega maagiasse enne, kui kohtusin Dr.Sangoga. Pärast 5 aastat lahutust jättis mu naine mulle kaks last. Tegin peaaegu enesetapu, olin emotsionaalselt murtud. Tänu õigekirjastusele Dr.Sango, kellega kohtusin veebis. Ühel truu päeval leidsin veebis surfates selle konkreetse ratta kohta palju tagasisidet. Mõned inimesed kinnitasid talle, et ta tõi tagasi oma endise kallima, teised kinnitasid, et ta on nende emaka üles ehitanud, ravinud vähki ja muid haigusi, teised kinnitasid, et ta suudab lahutuse peatamiseks võluda. Samuti puutusin kokku ühe konkreetse tunnistusega, see oli naine nimega Marry, ta tunnistas, kuidas ta oma endise kallima vähem kui 2 päeva jooksul tagasi viis, ja ütluste lõpus keeldus ta tema e-kirjast. Postiaadress (spellspecialistcaster937@gmail.com). Pärast kõigi nende arvustuste lugemist otsustasin proovida. Võtsin temaga ühendust tema e-kirjaga ja selgitasin talle tema probleemi. Ainult 48 tunni pärast naasis mu naine minu juurde. Oleme oma probleemid lahendanud ja oleme veelgi õnnelikumad kui varem. Dr Sango on tõesti andekas mees, ma ei hakka teda postitama, sest ta on hämmastav inimene. Kui teil on probleeme ja otsite tõelist lahendust ja tõelist õigekirjaratast, mis lahendaks kõik teie probleemid teie jaoks, pöörduge Dr.Sango poole tema volitustega. See võib teie unistused teoks teha See võib teid aidata: 1. Tagastage oma poiss-sõber 2. Tagastage oma abikaasa 3. Võida kontorites loterii ja kampaania 4. Aidake rasestuda, kui vajate last 5. Haigusest täieliku ravi saamiseks pöörduge kohe tema poole: hangout: e-post E-post: spellspecialistcaster937@gmail.com
Proua Fien jaan. 23.09.2020 14:09
Kuidas saate oma suhteid oma endise abikaasaga korda saata, mu mees jättis mind maha ja tõesti, ma ei lakka teda kunagi armastamast, puutusin pärast 5-aastast lahusolekut kokku dr Sacre'iga, kes on õigekirjavalaja, kes aitas mind ja mu meest tagasi mulle ja täna elame taas õnnelikult koos, võtke ühendust dr Sacrega kõigi suhetega seotud probleemide korral, kui ta teid aitab, kirjutage WhatsAppis +2349076034359 või kirjutage talle e-posti aadressile sacretempleofpower@gmail.com Proua Fien jaan.
Bridget Parker 29.04.2020 00:15
Ma tahan teile tutvustada suurepärast õigekirjaviisardit, suurepärast õigekirjalugejat, kes on aidanud paljusid nende erinevate probleemide lahendamisel elus. Ta on suurepärane õigekirjalugeja, kes tagastab kaotatud armastuse, ta toob tagasi suhted, mis teie arvates on katki, tema võlude abil saate kõik, mida arvate, nagu soovite, näiteks töökohalt edutamine, õnne soov ja palju muud saab teha, kui pöördute tema poole abi saamiseks. Minu nimi on Maureen Spencer, puutusin chubygreatiga kokku siis, kui mu mees jättis mind ja lapsed maha, mind laastas see, et ma ei teadnud kunagi, mida teha, nägin tema e-posti aadressi chubygreat@gmail.com, kuidas ta aitas inimestel oma töö tagasi saada ja nii palju asju, mida ta on teinud, nii et otsustasin teda proovida, küsis ta minult mõned küsimused ja rääkis mulle asjad, mida mul oli vaja enne töö alustamist saada, pärast seda, kui olen kõik kättesaadavaks teinud, kinnitas ta mulle, et kahe päeva pärast on minu Abikaasa naaseb ja palub mind vabandust, ma arvasin, et see on nali, kuid otsustasin teda uskuda. teisel päeval, kui ta lubas, helistas sel hommikul mu abikaasa ja hakkas mind telefonitsi anuma, et peaksin talle andeks andma, et tal on lahkumise pärast väga kahju, olin imestunud ja niipea, kui ta kõne lõpetas, jooksin ma kiiresti vannituppa Pärast elevust ja otsustasin lastega välja minna, avades ukse, nägin oma meest Thamost ukse ees põlvitamas ja andestust palumas, võtsin ta kiiresti üles ja kallistasin teda. nii tuli chubygreat mulle appi. Võite pöörduda chubygreat@gmail.com või whatsapp tema liinile otse telefonil +2348165965904 ja teie probleemid lahendatakse kahe päeva jooksul.
Bridget Parker 29.04.2020 00:10
Ma tahan teile tutvustada suurepärast õigekirjaviisardit, suurepärast õigekirjalugejat, kes on aidanud paljusid nende erinevate probleemide lahendamisel elus. Ta on suurepärane õigekirjalugeja, kes tagastab kaotatud armastuse, ta toob tagasi suhted, mis teie arvates on katki, tema võlude abil saate kõik, mida arvate, nagu soovite, näiteks töökohalt edutamine, õnne soov ja palju muud saab teha, kui pöördute tema poole abi saamiseks. Minu nimi on Maureen Spencer, puutusin chubygreatiga kokku siis, kui mu mees jättis mind ja lapsed maha, mind laastas see, et ma ei teadnud kunagi, mida teha, nägin tema e-posti aadressi chubygreat@gmail.com, kuidas ta aitas inimestel oma töö tagasi saada ja nii palju asju, mida ta on teinud, nii et otsustasin teda proovida, küsis ta minult mõned küsimused ja rääkis mulle asjad, mida mul oli vaja enne töö alustamist saada, pärast seda, kui olen kõik kättesaadavaks teinud, kinnitas ta mulle, et kahe päeva pärast on minu Abikaasa naaseb ja palub mind vabandust, ma arvasin, et see on nali, kuid otsustasin teda uskuda. teisel päeval, kui ta lubas, helistas sel hommikul mu abikaasa ja hakkas mind telefonitsi anuma, et peaksin talle andeks andma, et tal on lahkumise pärast väga kahju, olin imestunud ja niipea, kui ta kõne lõpetas, jooksin ma kiiresti vannituppa Pärast elevust ja otsustasin lastega välja minna, avades ukse, nägin oma meest Thamost ukse ees põlvitamas ja andestust palumas, võtsin ta kiiresti üles ja kallistasin teda. nii tuli chubygreat mulle appi. Võite pöörduda chubygreat@gmail.com või whatsapp tema liinile otse telefonil +2348165965904 ja teie probleemid lahendatakse kahe päeva jooksul.
Linda Mark 11.02.2020 14:02
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
brenda greg 19.01.2020 16:46
See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest nimetatakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, et parandada teie purunenud suhe või teie abielu. Tema juurde saab tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ... (1) Sa tahad oma endist tagasi .. (2) Tahad, et mehed / naised järgiksid teid .. (3) Tahad last .. (4) Vajate vaimset abi .. (5) Peatage lahutus ..
rodric camela 14.09.2019 13:05
See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest kutsutakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, aitamaks teil seda purunenud suhet või teie abielu lahendada. Tema juurde pääseb tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Või tema rakenduse number +12098373537. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ... (1) Sa tahad oma endist tagasi. (2) Soovite saada oma ametikohas edutamist. (3) Tahad, et mehed / naised järgiksid sind. (4) Sa tahad last. (5) Olete ettevõtja ja soovite võita lepinguid. (6) Sa tahad, et su mees oleks igavesti sinu oma. (7) Vajate vaimset abi. (8) Olete petnud ja soovite kaotatud raha tagasi saada. (9) Lõpetage lahutus. (10) Raha rituaalide kutsumine. (11) Võida valimised.
Hanna Koskav 16.05.2019 03:08
Hea päev minu rahvas, kas te olete juba laenu otsinud? kas teil on vaja oma elu probleemide lahendamiseks laenu? kui jah, siis ärge enam muretsege, sest on olemas Jumalale saadetud naine, kes aitab tänapäeval meie riigis inimesi, kes on siin paljude abistanud, ma olen Hanna Kuna naine, kes töötas minu riigi haigla juures, olen otsinud laenu sellest ajast alates, et saata oma lapsed kooli ja avada äri, mida olen petta minu mõned võltslaenuandjad seni, kuni ma leidsin selle ettevõtte ja selles ettevõttes kinnitan ja võtsin laenu summa 45 000 000 ilma stressita ja nüüd olen siin vormil, et viidata sellele ettevõtte nimele ja öelda oma rahvale, kuidas nad aitavad paljudel teistest riikidest usaldada mind ja usaldada neid, sest nad on% 100 kindel ja garanteerivad, et täna olen õnnelik, et sain lõpuks võimaluse saada laenu täna ja võtke meiega ühendust e-posti aadressil mrsstellareneloanfirm1@gmail.com sest nad on samuti aidanud paljusid teisi riike. Hanna Koskav
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 14:00
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:51
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
eve eve 15.05.2018 10:43
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.