horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kuidas rohkem raha saada?

„Teenin rohkem raha,” on populaarne tulevikuplaanidesse suunatud unistus. Siinkohal toome ära mõned viisid, kuidas sellest lubadusest oma tegelikkus kujundada.

Selleks, et parandada oma rahalist seisu, võib püüda kulusid kärpida või hoopis tulusid suurendada.
Uuringute kohaselt teenivad ligi pooled eestlastest lisaks põhipalgale raha ka mujal.
Selline lisaraha on hea võimalus enesele rohkem lubada või hoopis investeerimisega algust teha ning rahal lasta uut raha tekitada.
Populaarsemad lisaraha teenimise viisid on vabakutselisena erinevate teenuste osutamine nagu näiteks veebilehtede kujundamine, tekstide tõlkimine, muusika esitamine, pildistamine ning majapidamistööde tegemine nagu koristamine, remonditööd ja laste hoidmine.
Kui ka sina soovid lisaraha teenida, siis hinda oma võimalusi ja loodetavasti annavad järgnevad soovitused sulle uusi ideid!

Hakka kohalikuks giidiks
Tunned oma kodulinnas hubaseid kohvikuid, huvitavaid parke ja muuseume? Ehk pakud võimalust turistidele sinu elukohas ekskursiooni teha ning saaksid nõnda lisa teenida?

Hoia lemmiklooma
Kui su sõbrad lemmikloomahoidjat ei vaja, siis Facebooki grupis Koerahoidja otsitakse väga sageli koerahoidjaid. Sarnane grupp on olemas ka kassihoidjatele!

Teeni oma auto abil lisaraha
Autoga lisaraha teenimine on imelihtne, kui sul on a) auto, b) nutitelefon ja c) veidi aega.
Nii Taxify kui ka Uber pakuvad Tallinnas inimeselt inimesele transporditeenuse osutamise võimalust ja kõike vajalikku, et saaksid oma muidu valdavalt hoovis parkiva auto abil raha teenida. Väidetavalt teenivad mõned juhid iganädalaselt Uberit või Taxifyd sõites üle 800 euro. Kui teenust osutada põhitöö kõrvalt, on summad arusaadavalt küll väiksemad, kuid paarsada eurot nädalavahetusega teenida pole sugugi võimatu.
Kui sul on auto, aga endal pole võimalik sõiduteenust osutada, võid sõiduvahendi ka välja rentida. Kui sul on aga hea asukohaga parkimiskoht, mida ise pidevalt ei vaja, saad selle Barkingu abil välja rentida.

Teeni raha vabakutselisena
Kui sa oskad hästi videosid teha, teed käsitööd või muud vahvat, siis reklaami oma oskust lehel www.vabakutselised.com. See lehekülg vahendab turvalist suhtlust teenusepakkujate ja teenuste otsijate vahel. Inglise keelse alternatiivi leiab aadressil www.freelancer.com.

SaSa

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Dr. James Eric 18.01.2020 02:26
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036