horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kuidas valida batuuti, mis on oma hinda väärt?

Foto: Pixabay

 

Batuut on kahtlemata üks õue atraktsioon, mis tõmbab lapsi ligi nagu mesilasi. Batuudil hüpates möödub aeg kiiresti ja see on hea võimalus tervel perel värskes õhus aega veeta, eemal nutiseadmetest ja ekraanidest. Hüppamine lõõgastab, parandab koordinatsiooni, treenib lihaseid ja on suurepärane hobi, mida harrastada.

Batuudi valimine võib olla küllaltki keerukas ja isegi väiksemad batuudid maksavad üsna palju. Milline on parim batuut ja millist tasub valida, et kulutus oleks mõistlik ja lapsed õnnelikud? Panime kokku mõned nipid, mis aitavad teil teha valiku suure hulga batuutide seast.

 

Soodne batuut ei ole pruugi olla alati parim valik.

Kuigi lihtne on lähtuda hinnast ja valida kõige madalama hinnaga toode, võite seda valikut kiiresti kahetsema hakata. Kvaliteetsed batuudid peavad koduõues vastu isegi kuni 15 aastat, see tähendab, et ühte batuuti on võimalik kasutada terve lapsepõlve. Valides just teie pere vajadustele vastava batuudi, pruugib piisata vaid ühe ostust ja tegelikult olete raha kokku hoidnud. Kui soovite siiski osta kvaliteetset batuuti, aga soodsama hinnaga, on meil samuti teile hea nipp, batuutide müük algab kevadel, aga kui ostate batuudi hooajavälisel ajal, võite saada kõrgema hinnaga mudeli tunduvalt soodsamalt.

Ümmargused batuudid on soodsama hinnaga kui nelinurksed. 

Ümmargused batuudid on kõige levinumad mudelid ja kui soovite seal lihtsalt aeg-ajalt natuke hüpata, ongi see parim valik. Ümmargused batuudid võtavad vähem ruumi, neid saab kompaktsemalt pakendada ja tänu väiksemale suurusele ei pea nende puhul kasutama nii paksu raami ja kattematerjali – see aitab kokku hoida ka hinnas. Samal ajal vajavad nelinurksed batuudid tunduvalt korralikumat toestust ja tugevamaid materjale, neid ostetakse vähem ja seetõttu on ka hinnad kõrgemad. 

Batuudi suurem läbimõõt ei tähenda tingimata, et see on kõrgema hinnaga. 

Lisaks batuudi läbimõõdule uurige hoolikalt batuudi kandevõimet. Pööramata sellele tähelepanu, võite avastada, et olles ostnud suure läbimõõduga batuudi, tohib sellel hüpata korraga vaid kaks väikest last. Kui teie peres hüppavad batuudil ainult lapsed, võib piisata 2,5m läbimõõduga batuudist. 

Foto: Pixabay

Batuudi valikul võtta arvesse, kas sellel hakkavad hüppama poisid või tüdrukud. 

Olenemata laste soost, pea meeles, et lapsed kasvavad kiiresti ja rutakalt ostetud väike batuut võib ruttu laste huvi kaotada. Poisid on tavaliselt tüdrukutest jõulisemad, neile meeldib väga kõrgele hüpata ja oma võimeid proovile panna, ümmargune batuut võib nende jaoks kiiresti ammenduda ja tasuks kohe mõelda suurema nelinurkse batuudi ostmise peale. Tüdrukutele meeldib batuudil harjutada tantsuliigutusi või teha võimlemisharjutusi, suurem batuut ei sea nende loomingulisusele nii palju piire.

Arvestage neid näpunäiteid ja valige oma perele just teie harjumusi kõige paremini arvesse võttev batuut, sellega säästategi raha.

Olenemata millise batuudi valite, ärge unustage ohutust. Nii nagu õues olev bassein, vajab ka batuut vanemlikku järelevalvet ja reeglitest kinnipidamist. Kahjuks juhtub igal aastal batuutidel palju õnnetusi, seetõttu pidage meeles :

 

  1. Batuut tuleb kokku panna hoolikalt, jälgides täpselt juhendit.
  2. Ärge kunagi asetage batuuti kõvale pinnale, batuudilt kukkudes on siis vigastused suuremad.
  3. Kasutage batuuti koos turvavõrguga, see vähendab oluliselt batuudilt kukkumise riski.
  4. Väiksemate laste jaoks on vajalik ka trepp, mille pealt nad saavad turvaliselt batuudile ja sealt alla.

 

Batuutide müük1a.ee veebipoes on alanud. Kohe on saabumas soojad suveilmad ja parim viis terve perega sportlikult aega viita on osta batuut!1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Christy Walton 24.04.2022 15:19
Otsite võlgade konsolideerimise laenu, tagatiseta laene, ärilaenud, hüpoteeklaene, autolaenud, õppelaenud, isiklikke laene, riskikapitali jne! Olen eralaenuandja, annan ettevõtetele ja eraisikutele laene madala ja mõistliku intressimääraga 2%. Saada meil aadressile: christywalton355@gmail.com