horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kuidas valida magamistuppa voodi?

Nii nagu iga inimene vajab elus püsimiseks toitu, vajab ta ka kvaliteetset und.

Peab tõdema, et unekvaliteedi üheks olulisemaks mõjutajaks on sobiv ruum ja magamisase. Enne kui valite, milline on magamistuppa sobivaim mööbel, tasub selgeks teha mõned olulised asjad:

  • millised on teie vajadused ja ootused uuele voodile;
  • mida hetkel turul pakutakse;
  • milline sisustus on kõige sobilikum teie magamistuppa?

Hea une saladus

Loomulikult on hea une ja hommikuse värske enesetunde üheks toetajaks kvaliteetne voodi. Samas ei saa jätta märkimata, et kõik saab ikkagi alguse inimesest endast ning kohast, kus magatakse. Kindlasti on hea une tekitajateks ka kaunilt kujundatud rahustavates toonides õhurikas magamistuba.

Milline mööbel sobib magamistuppa? 

Magamistuba sisustades on mõistagi eelkõige vaja voodit ja madratsit. Olenevalt toa suurusest võiks seal olla ka kummut, riidekapp ning mõnusalt suur vaip. Suuremasse tuppa saab mahutada ka tualettlaua koos tooliga, mis ei ole küll hädavajalik, kuid siiski tore lisa.

Millist tüüpi säng valida?

  • Pesukastiga, -sahtlitega voodid sobivad eeskätt praktilistele inimestele. Need voodid passivad hästi nii suurematesse kui ka väiksematesse elamistesse. Aseme all olevat vaba ruumi on hea kasutada nii voodipesu, tekkide, patjade kui ka riiete hoiustamiseks. Lastetuppa mõeldud väikesemõõduliste voodite alla on aga hea paigutada nii mänguasju kui ka suuremaid raamatuid ja lauamänge.
  • Kui hindad lihtsust, vali kušettvoodi. Taoline ase sobib väga hästi nii külaliste kui ka teismeliste ja lastetuppa.Libro Iga GB Bed 200x84 Blue on kompaktne, isikupärane ja kauni disainiga ühekohaline magamispaik.
  • Kõrge peatsiga vooditel on mitu otstarvet: ilusti kujundatud peats kaunistab magamistuba ja pehmest tekstiilist voodiots pakub mugavust. Ornamentidega ilustatud metallraamiga voodid lisavad aga ruumi romantikat ja naiselikkust ning need sobivad väga hästi õrnema soo esindajate magamistuppa. 

Kas hindate kvaliteeti ja pead lugu heast unest? Valige magamistuppa mööbel K-rauta.ee veebipoest, kust leiate igas suuruses ja mõõdus voodid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Valikus on ka madratsid, kummutid, öökapid, riiulid, peeglid kui ka palju muud.

Foto: Shutterstock.com

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Christy Walton 24.04.2022 15:20
Otsite võlgade konsolideerimise laenu, tagatiseta laene, ärilaenud, hüpoteeklaene, autolaenud, õppelaenud, isiklikke laene, riskikapitali jne! Olen eralaenuandja, annan ettevõtetele ja eraisikutele laene madala ja mõistliku intressimääraga 2%. Saada meil aadressile: christywalton355@gmail.com