horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Küsimus, mida ma ei esitanud

Ei teagi, kuidas alustada... Noh, olin tavaline, mitte enam verinoor, st. ligi 30-aastane mees, kui otsustasin lõpuks perekonna luua. Ma pole eriti emotsionaalne, sestap kavatsesin kõigepealt tingimata üheksa korda mõõta. Aga saatus, va koer, teeb ikka oma korrektiive.

Oma tulevase naisega sain tuttavaks sõprade (ja nende sõprade) seltskonnas. Ta köitis mu tähelepanu just sellega, et ei püüdnud silma paista, seltskonna printsessiks pürgida, nagu isegi mu tutvusringkonna parimad naised sageli tegid. Vastas mu lähenemissignaalidele hämmastavalt tagasihoidlikult, kui tänapäeva pruuke silmas pidada. Tutvumise ja esimeste kontaktide kohta ei oskagi midagi öelda. Ta jäi mulle meelde, aga ka mitte sel määral, et oleksin kohe kavatsenud hakata nö. ta jälgi ajama.

Huvist armastuseni
Juhus andis vastavad suunad: sattusin ühte seltskonda, milles selle naise saatust tuliselt ja kaastundega arutati. Nagu aru sain, oli teda järjekordselt alt veetud: tuliselt armastav ja paradiisi tõotav mees oli ta maha jätnud, temaga ka materiaalselt äärmiselt alatult käitunud. Noh, mu mälu lihtsalt fikseeris selle, mõttes taunisin sellist sookaaslast, aga ega see kõik minusse ikkagi veel puutunud. Ent siis sattusin enese tahtmata ja taotlemata sündmuste keerisesse.
See oli üks üleüldise rahvaürituse raames sportlik väljasõit, kuhu mina kui ühiskonna aktiivne liige juba tuntud sõpruskonna koosseisus sattusin. Selles osales ka tema. Ilus loodus, rahvuslikud murumängud, hõrgutavad söögid-joogid jne. Igatahes jäime me temaga Eestimaa juuniöös lõpuks kuidagi nagu juhuslikult kahekesi, ja siis möönsin, et mul oli selle üle lõpmatult hea meel.
Kõndisime, rääkisime. Mina ei andnud muidugi millegagi mõista, et ma ta elust midagi tean. Ta ise avanes vastutahtmist, osutas tõrjuvalt, et ei vaja pihiisa, et tal pole mehe seltsi üldse vaja. Ma ei pärinud midagi, katsusin käituda kõigiti nii, et ta ei arvaks, et mina olen nüüd järgmine "jahimees", kes ta õnneks võtab. Ilus öö sai hommikuks, aga kui ühinesime seltskonnaga, tundsime mõlemad ilmselt midagi taolist, et võime üksteist usaldada. Ulatasin talle hüvasti jättes oma visiitkaardi, mille ta vastu võttis, enese oma pakkumata.
Loomulikult mõtlesin ta peale järgneval ajal. Isegi kaalutlesin, kellet meie ühistelt sõpradelt/tuttavatelt tema koordinaate küsida. Aga siis helistas ta korraga ise – päise päeva ajal, töö juurde, ja pani asjalikul toonil ette koos lõunat süüa. Tunnistan, et lendasin kohale linnutiivul.

Pettumusest armastuseni
Ta jutustas mulle sealsamas lõunalauas ära oma pettumuseloo. Ausalt öeldes – ühe sellistest, mida juhtub igal pool ja iga päev. Ei osanud muud kui tavaliste komplimentidega trööstida, aga... ega ma salga – registreerisin esimesed tunnusmärgid, et hakkan armuma.
Edaspidi kohtusime aina sagedamini, lõpuks iga päev. Abieluettepaneku tegin talle juba vähem kui kuu möödudes, sest olin veendunud, et – see on nüüd tõesti just see. Ta ütles ära.
Ei taibanud, mida arvata. Noh, esialgu põhjendas ta seda ettevaatlikkusega, aga kui ikka peale käisin, tunnistas ta, et ei saa mind nõnda alt vedada, kuna nüüdseks on selgunud, et ta on rase.
Esialgu oli see mulle muidugi šokk, aga selleks ajaks olin juba nii armunud, ja imelikul kombel ärkas minus seda suurem soov teda hoida ja kaitsta, nii et vastupidi – mu armastus aina kasvas.
Kui olin asja mõne päeva isekeskis kaalunud, andsin talle teada (olles südames selles ise täielikult veendunud), et tulevane laps on ju tema oma, st. – ka minu oma, kuna ma teda armastan. Vandusin, et lapsendan ta otsekohe.

Sünnitama naine mind ei tahtnud
Me abiellusime, kui rasedus oli vaevalt jõudnud kolmanda kuuni. Kui see juba visuaalselt märgatav oli, teadsid kõik mu sõbrad ja sugulased, et saan isaks.
Kõik soovisid õnne. Kuigi pelgasin, otsustasin kaasa teha selle n-ö peresünnituse.
Aga mu naisele see mõte ei meeldinud – ta raius aina, et hindab mu osavõttu, aga ta on seda alati sündsusetuks pidanud, et kui tahes armastav mees peaks osalema nii naturaalses protsessis. Nii et lõpuks loobusin.
Ruttasin hommikul ehedas õnnes haiglasse, kuna tütreke oli öösel ilmale tulnud. Erutatult palatisse sisenedes märkasin esimesena muidugi väikest voodit ja kummardusin heldinult selle kohale. Valendavast "pakendist" nägin vaid tillukest, iseloomulikult krimpsus nägu. Mulle tundus, et see on lausa süsimust!
See lõi mu sõna otseses mõttes täiesti lolliks. Pöördusin vaheldumisi nii oma naise kui askeldava õe poole, lalisedes: mis lapsega lahti on?! Naine naeratas malbelt, õde lausus rahulikult: olgu ma õnnelik, et mulle sündis terve ja haruldaselt sümpaatne tütar!
No nii... Pole mõtet pikalt heietada, mida kõike ma tundsin ja mõtlesin (olgu märgitud, et selle viimasega olin suuteline tegelema alles paar päeva hiljem!) Igatahes – nagu lubatud –, tõin ma oma naise ja lapse ilusasti koju, lapsendasin tütre, ja otsustasin raudselt asjaoludega lihtsalt harjuda.

Ralfi jutu pani kirja
Imbi Käbi

Jätkub ajakirjas

6 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:54
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 14:08
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
eve eve 17.09.2018 10:43
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
Fernada kredit 14.09.2018 17:40
E-post: fernadagonsalo33@gmail.com Laenupakkumine pluss 24 tundi Tere Kas otsite laenu kiirelt? kas: Kas saaksite oma finantstegevust taaselustada? Korteri sisustuse renoveerimiseks; maja; hoone? Rent? Auto ostmine? Krediit pulmade eest? Võlgade arveldamine? Projekti realiseerimiseks? Või muudel põhjustel jne. Laenu pakkimine üksikisikute vahel, kellele me teie käsutuses on laenu 5000 eurot kuni 500 000 000 euroni väga lihtsate tingimustega, mille määr on 3%, mille tagasimaksmise kestus on 1 aasta, on see laen 30 aastat. Me teeme ka investeeringuid ja laene igasuguste üksikisikute vahel. pakub lühikese, keskmise ja pikaajalise krediidi. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
Fernada kredit 14.09.2018 17:40
E-post: fernadagonsalo33@gmail.com Laenupakkumine pluss 24 tundi Tere Kas otsite laenu kiirelt? kas: Kas saaksite oma finantstegevust taaselustada? Korteri sisustuse renoveerimiseks; maja; hoone? Rent? Auto ostmine? Krediit pulmade eest? Võlgade arveldamine? Projekti realiseerimiseks? Või muudel põhjustel jne. Laenu pakkimine üksikisikute vahel, kellele me teie käsutuses on laenu 5000 eurot kuni 500 000 000 euroni väga lihtsate tingimustega, mille määr on 3%, mille tagasimaksmise kestus on 1 aasta, on see laen 30 aastat. Me teeme ka investeeringuid ja laene igasuguste üksikisikute vahel. pakub lühikese, keskmise ja pikaajalise krediidi. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
eve eve 13.09.2018 18:02
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.