horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Küünte kuju annab aimu iseloomust

Uue tuttava kohta annab pisut aimu ka tema maniküür. Vaata ka ­enda küüsi – kas siin kirjas olev ­läheb ­täkkesse?

Ristkülikukujulised küüned
Sulle meeldib kõik uus ning sa pole lausa füüsiliselt võimeline jätta uudistoodet proovimata. See käib kõigi eluvaldkondade kohta: sa otsid midagi uut nii parfümeerias, kosmeetikas, toidus või töösfääris. Sa suhtud uute asjade testimisse kogu tõsidusega.
Oled tõeline optimist ning sind iseloomustab tugev elujanu. Teised kadestavad sinu imetlustväärt oskust rõõmustada ka pisidetailide üle ning tunda elust mõnu.
Vaevalt, et hakkad nutma katkiläinud aksessuaari pärast, isegi kui tegemist oli sinu lemmikuga. Pigem muudad asjade hoidmise viisi.
Samamoodi suhtud ka tööasjadesse, s.t oskad teha õigeid järeldusi ning oma vigadest õppida. Sa saavutad alati oma eesmärgid, isegi takistavate faktorite korral.

Kandilised küüned
Isegi kui näed välja õrn ja naiselik, võib olla kindel, et sellise hapra keha sisemuses pulbitseb elu, on palju energiat ning otsusekindlust.
Sa ei karda kriitilisi olukordi, vaid oskad nendega toime tulla. Oled asjalik inimene, kelle rahulikkust ning tasakaalukust kadestavad kõik.
Vaevalt, et leiad end kunagi diivanil istumas ning unistamas sellest, mida sa oleks võinud saavutada, kuid ei saavutanud. Sa ei kahetse kunagi tehtud valikuid, sest oled kindel nende õigsuses.
Sa väärtustad iseseisvust ning sinust ei saa iialgi tublit perenaist, sest sinu arvates peab mees olema võrdväärne partner, kes oma naist toetab ja abistab.

Lehvikukujulised küüned
Kui sinu küüned sarnanevad lehvikuga – s.t on alt kitsamad ning ülevalt laiemad – siis oled ülitundlik ning kergesti haavatav inimene.
Teatud moraalinormid ning õiglusetunne ei lase sul rahulikult elada. Sa mõtled väga palju küsimustele, millele on raske või lausa võimatu vastata, nagu "Kes ma olen?", "Milleks ma siin olen?", "Mis on minu ülesanne ja kas ma saan sellega hakkama?". Vastused nendele filosoofilistele küsimustele huvitavad sind palju rohkem kui mehe töö, soodustusmüügi kuupäevad või kodus koristamine. Vaatamata kõigele ei ole sa passiivne pealtvaataja, vaid püüdled oma eesmärgi saavutamise poole. Millise eesmärgi, sõltub sinu prioriteetidest. Teised kadestavad sinu huumorimeelt ning sihikindlust. Nõrkuseks on liigne närvilisus.

Ümmargused küüned
Oled suurepärane oma elu arhitekt. Tõsi küll, sinu ehitiste hulgas on rohkem ebapraktilisi ning lühiajalisi rajatisi: õhulosse ja liivakindluseid. Mõnikord oled liiga sentimentaalne ning unistad rohkem kui vaja.
Kahjuks ei kuulu enesemüümise kunst sinu tugevate omaduste hulka: enamasti oled palju sõbralikum, targem ja kompetentsem, kui esmapilgul tundud. Seepärast võib alguses tekkida raskusi tasuva töö leidmisega. Pärastpoole läheb sul paremini ning sa jõuad haljale oksale.
Tihti vaevab sind süütunne, et sul läheb elus palju paremini kui teistel, ning sa püüad oma sõpru ja sugulasi toetada. Kui sulle mõni inimene meeldib, võid talle palju andestada.

Trapetsikujulised küüned
Sa ei kahtle kunagi oma võimetes ning ei mõtle tavaliselt sellele, et midagi võib viltu minna. Sul pole mingit vajadust "Kuidas oma enesehinnangut tõsta ning ennast armastada?" – taoliste artiklite järele, sest sul on pigem kõrge enesehinnang ja sa tead, milleks sa võimeline ja mida sa väärt oled.
Tõsi küll, selline suhtumine ei pruugi õige olla. Sinu arvamus, et on olemas vaid kaks seisukohta - esimene on vale ja teine sinu oma – peletab inimesi sinust eemale, sest sa tundud neile ülbe ja upsakas. Seepärast vajad rohkem kui teised lähedaste ja sõprade toetust, kuid kardad kriitikat.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Micheal Benson 06.03.2020 10:38
Enda korrektseks tutvustamiseks olen hr Michael Benson eralaenuandja, andes minimaalse laenu 5000 eurot või selle ekvivalenti muus vääringus mis tahes laenusummale 3% intressimääraga, see on rahaline võimalus teie Uks, hankige oma 2020. aasta laen kiiresti. Väljastpoolt on nii palju inimesi, kes otsivad rahalisi võimalusi või abi nurga taga ja kohtades ning nad ei saa seda ikkagi, kuid siin see on. Finantseerimisvõimalused teie ukse ees ja seetõttu ei saa te endale lubada seda võimalust. See teenus on mõeldud inimestele, ettevõtetele, ärimeestele ja naistele ning on saadaval mis tahes summa, mida soovite lisateabe saamiseks. Võtke meiega ühendust e-posti teel: MICHEALBENSONLOANAGENCY@GMAIL.COM Laenutaotluse vorm ja tagastage see Whatsapp: +61447666281. Täisnimi ................. Privaattelefoni number ................ Riik .................. Aadress ................ Riigi ............... Aastad .............. Kas olete varem kandideerinud või mitte. ............. Riik .............. Vajalik laenusumma. .................. Laenuperiood ................ Amet ................. Kuu sissetulek ..................... Nende üksikasjade tunnustamiseks saadame teile oma nõusoleku tagasimaksegraafikuga ja kui nõustute tingimustega, saate oma laenu pärast kinnitamist saada, sõltuvalt teie tõsidusest, kiireloomulisusest ja usaldusest. Ootan teie kiiret vastust. Siiralt Micheal Benson