horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kvaliteetne uni – mida selle saavutamiseks ette võtta?

Rahulik uni on tegusa päeva alus! Pidev väsimus mõjub nii keskendumisvõimele kui tervisele. Hea une tagab mugav ja tervislik magamistuba. K-rauta annab ideaalsete magamistingimuste loomiseks mõned näpunäited!

Ebasobiva jäikusega madrats, kehv padi ja sünteetilised materjalid – selline keskkond ei lasegi korralikult välja puhata. Hea uni algab heast voodist! Vaata oma magamistuba kriitilise pilguga üle, soeta K-rauta kauplusest kvaliteetsed tekid-padjad ja maga hästi!

 

Kvaliteetne madrats lõpetab seljavaevused

Madratsit võib nimetada voodi vundamendiks. Kui lamad kaheksa tundi ebasobiva jäikusega madratsil, ei saa su keha puhata, kuna otsib pidevalt mugavamat positsiooni. Seetõttu ärkad hommikul väsinuna ning halvemal juhul ka valutava seljaga. Seetõttu on oluline soetada kvaliteetne madrats, mis toestab sinu keha täpselt nii, nagu vaja.

K-rauta soovitab: paarid, kellest üks armastab jäika madratsit ja teine vajab pehmemat küljealust, peaksid soetama kaheosalise madratsi. Nii saab kumbki valida sobivama jäikusega poole.

Õigesti valitud padi tagab hea une

Mitte ainult valed madratsid ei põhjusta vaevusi – ka pea vale asend on kaela-, õla- ja seljavalude allikaks. Hea padi toestab sinu pead ja kaela õigesti hoides neid öö jooksul korrektses positsioonis ning vähendades seega kaelalihastes olevaid pingeid. Valida on võimalik nii klassikalise kui anatoomilise padja vahel. Kindlasti tasub soetada kvaliteetsest materjalist ja vastupidav padi, mis säilitab oma toestavad omadused ka pikemaajalise kasutamise järel.

 

Suletekk – kerge ja hoiab soojas

Madratsid ja padjad mõjutavad otseselt magamisasendit, kuid mõnus pehme tekk ei ole vähemtähtis. Siinkohal soovitame soetada suleteki, mis on kerge, kuid väga soe. Suleteki eest hoolitsemine on küll vatiintekiga võrreldes keerulisem, kuid kokkuvõttes tasub see kindlasti ära. Kuid ära unusta, et kvaliteetne tekk ja padi kaotavad poole oma väärtusest, kui pistad need sünteetilise voodipesu sisse. Puuvillast või siidist valmistatud voodiriided on sinu naha vastu hellad!

K-rauta.ee hoolib sinu ööunest! Kvaliteetne mööbel, madratsid, tekid ja padjad – nende kombinatsioon loob mugava magamistoa. Mugav magamistuba tagab kvaliteetse une ning sügav uni on hea tervise alus. Hooli endast ja sisusta magamistuba K-rauta abiga!

Fotod: Shutterstock.com

0 kommentaari Lisa kommentaar