horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kygo, "Kids In Love", Sony Music/Ultra Records

"Ülikuum artist praegu. Väga pop muusika. Igal pool mängitakse, noored on täiesti pöördes," kinnitab ja veenab plaadifirma esindajanna antud tööga igal juhul tutvuma.

Seekord on tal õigus, äärmiselt tagasihoidlik ümbris peidab endas meloodiarikast, igati nauditavat sisu, hitti hiti järel, ning ei...See pole mingi lastele kuulamiseks mõeldud album, nagu mõni ehk pealkirjast ja voldikule sirgeldatud südamete kuhja põhjal järeldada võiks.
Bergenist, Norrast tulev Kygo on DJ, muusikaprodutsent, muusik, laulukirjutaja, remiksija. Mis stiilidesse puutub, siis igati koduselt tunneb ta ennast deep house´i, tropical house´i, downtempo ja progressive house´i puhul.
Siia juurde kohe selline huvitav fakt, et Kygo tegi ajalugu 21. augustil 2016 Rio Olümpiamängudel, olles esimene house´i muusika produtsent, kes esines Olümpiamängude lõputseremoonial.
Novembri alguses ilmunud "Kids In Love" on tema teine stuudioalbum. Kygo on öelnud, et see on inspireeritud Michael Jacksonist, Foo Fightersist, Red Hot Chili Peppersist, Aviciist ja Bon Iverist!
Lihtsustatult öeldes on tegu väga hea tantsu-ja elektroonilise muusika plaadiga. Iga lugu on selline omamoodi mõnus, tantsitav, koheselt kaasakiskuv, ideaalne ööklubides mängitamiseks.
Kygo album paistab silma veel arvukate önnestunud koostööde poolest. Siin teevad kaasa näiteks John Newman, Jason Walker, One Republic, Wrabel, The Night Game, Selena Gomez ja Ellie Goulding.
Singlitena on ilmutatud suurepärane nimilugu (läbivaks motoks "we were kids in love and then we grew up") ja "Stranger Things", kuid mõne kõrge kaliibrilise ja eduka poistebändi loomingulist palet meenutav "Sunrise" on neist veelgi kõvem sõna. Tõeline superhitt selles niigi lööklaulude puntras.
Ja muidugi need neli nn. boonus ehk lisalugu. Eriti "Stargazing", "It Ain´t Me" ja "First Time", puhas tantsumuusika (tulevane) kullafond.
Kui Norra enda albumitabelis tõusis Kygo kolmandaks, siis Ameerikas, US Top Dance/Electronic Albums (Billboard) nigu niuhti esimeseks.
Kes eestimaalastest artisti lavalgi juba kannatamatult näha tahab, siis lähim koht ja võimalus on põhjanaabrite juures. Helsingi Jäähalli kontsert toimub viiendal veebruaril.

Hinne: 8/10

Ülo Külm

 

0 kommentaari Lisa kommentaar