horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Lahutajate suurim lõks

See on üks ränk viga, mida teevad paljud lahkuläinud inimesed. Kahjuks teevad nad sellega liiga nii endale kui ka oma järgmisele võimalikule suhtekaaslasele.

Tüüpiline, mida lahku minnes tehakse, on heietamine, kui tore oleks, kui kõik oleks alles nii nagu alguses ja ekskallim oleks selline nagu sa arvasid, et ta võiks olla. Selle kõigega sa ainult kiusad iseennast. Tõepoolest, suhte algus on maagiline aeg. Kulub tunde kummagi kõige sügavamate mõtete jagamisele, süda hakkab alati peksma teineteist nähes ning keemia on lihtsalt kirjeldamatu! Paraku on suhte algusaja keemiast tingitud põnevuse säilitamine lihtsalt võimatu – isegi pikaajalises suhtes ei jagu paaridel teineteise jaoks seda hormoonimöllu kuigi kauaks. Suhe lihtsalt areneb mugavaks, turvaliseks ja armastavaks.
Lisaks hoitakse oma eksidest emotsionaalselt kinni, keskendudes lõputule jahumisele, milline võiks partner olla. Kahjuks on kellessegi klammerdumine lootuses, milline ta võiks olla, mõttetu unistus. Pole võimalik kedagi muuta – ja seda üritades saad sa vaid rohkem haiget. Seega, aktsepteeri tõsiasja, et soovkujutelmad ei täitu – ja liigu edasi. Sa ei ole ainus, kes suhte lõppedes vigu teeb.
Järjekordne suur viga, mida inimesed sageli teevad, on liiga kiire edasiliikumine pärast lahkuminekut. Mõistagi on su süda kildudeks ning sa tahad paaniliselt end uuesti kokku koguda – ja võib tunduda, et parim viis selleks on sukelduda ülepeakaela uude suhtesse.
Kuigi selles pole midagi halba, kui hüpata kiiresti hobuse selga tagasi, on oluline ka endale aega võtta ning läbi mõelda, mis õieti juhtus. Uude suhtesse hüppamine – enne kui sa pole lahkuminekut läbi mõtestanud – ei tähenda automaatselt nagu sa oleksid eksist üle saanud. See tähendab pigem samade vigade kordamist. Seega, võta aega, et pisut üksi olla. On oluline nutta ja tunda oma tundeid, ning jagada neid sõbrannadega. Jõua järelduseni, mis juhtus ning ürita õppida, et ajalugu ei korduks.

SaSa

0 kommentaari Lisa kommentaar