horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Laulja Regina Salumäe ei karda tööd ega telgis magamist

Miks nimetada noori lauljaid Regina ­Salumäed ja Gerty Kallakut kapriisseteks ­kiisudeks? Lihtsal põhjusel: ansamblist ­Ciizud sai ansambel Kapriiz.­ ­Intervjuu ­annab kaunis lauljatar Regina.

Regina Salumäe, kui noorelt teile muusika ja laulmine meeldima hakkas?
Muusika on saatnud mind terve elu. Esialgu siis igal kooli aktusel ja lauluvõistlusel, ning edasi muutusid lavad järjest suuremaks.

Millist muusikat teile endale kuulata meeldib ja kes lauljatest on teie eeskujud või lemmikud?
Kuulan muusikat vastavalt meeleolule. Akustilisest kitarrimeloodiast räpini ja kõik sinna vahele jääv. Eraldi tooksin välja: Silvi Vrait, Tõnis Mägi, Reket, Ines.

Milline oli teie esimene laul, mille salvestasite ja mis raadios kõlas?
Esimeseks lauluks oli "Päiksekiir" https://youtu.be/xYs8OpqGrvg see sai salvestatud 2009 aastal. Lugu kõlas mitmetes raadiotes, ning Kadi raadios kõlas isegi nii palju, et sai aastahitis 2 või 3.koht.

Üks teie tuntumaid laule on "Laulev Leedi". Millal ja kuidas see laul sündis ja kes on selle autor?
Lugu "Laulev Leedi" tuli minuni läbi ühe karaokevõistluse võidu. Kannu Kõrtsi Staar 2009. Võistlus ise kestis 11 nädalat. See oli vahva periood, sain tänu sellele palju lavalist julgust juurde. Loo viisi autor on Marco Margna ning sõnad kirjutas Kerdo Mölder.

Teid on näha ka Tauri Anni muusikavideos, kas teete ka temaga koostööd?
Tauri videos pigem selleks, et lihtsalt elavdada seda. Kuid pisike koostöö oli seoses suvetuuriga "Selle Suve Suveniir" kus kahel aastal olin projektiga Ciizud. Ciizud tegutsesid aastatel 2012-2015. Selle aja sisse mahub mitmeid häid mälestusi.

Osalesite 16. aprillil TV3 saates "Rahvabänd 2017". Mida põnevat sellest meenutaksite ja kuidas teil läks?
Kui tuli pakkumine, et võiksime osaleda Rahvabändi saates, siis ei mõelnud hetkekski ning võtsin selle vastu. Meil läks seal väga hästi, saime inimestele tutvustada, millega tegeleb Kapriiz. Pärast saadet on liitunud meie fännilehega palju inimesi, ning tuli mitmeid kirju, et meeldime väga.

Millal ja kuidas loodi ansambel "Kapriiz" ja miks just selline nimi ansamblile?
Kapriiz loodi 2015.aasta 6.septembril. Kuna Ciizude aeg sai lihtsalt otsa ja otsustasime edasi liikuda omal käel, siis sündiski Kapriiz. Oleme teinud nalja, et Ciizud läksid Kapriizseks ja nii sündiski Kapriiz ????

Kas olete juba mõne plaadi ka välja andnud või plaanite seda lähemal ajal teha?
Oleme teinud promoplaate väikestes kogustes. Hetkel pole plaadimõtteid.

Kas plaanid suveks on juba tehtud, osalete ka mõnel suvetuuril?
Osaleme mitmetel suurematel festivalidel. Metsavenna Jaanituli, Seto Jaanituli, Suur Suve Avapidu- kus saame samal laval esineda tuntud artistidega. Suvi saab tulema põnev ning esinemisterohke.

Kas ja milliseid uusi laule te salvestate?
Kapriiz salvestab järjest uusi lugusid. Repertuaaris on nii covereid kui ka päris meile kirjutatud loomingut. Oleme salvestanud lood kolmes stuudios: Edvin Petrovi juures said tehtud kaks esimest lugu. Edasi Marco Margna juures ja siis Lenny La Vidaga. Erinevate muusikaprodutseerijatega koostööd tehes toob loomingusse värskust ja värvi.

On teil ka huvialasid?
Olen lillelaps, kes armastab loodust. Huvialadeks ongi mets, aas ja põld. Suvel korjan marju, seeni ja taimi. Meeldib suvel telkida.

Perekond ja lapsed?
Olen suhtes, mul on 10-aastane vahva tütar ja pereliikmeks on ka Yorkshire´ terjeri laadne koer Ullallaa.

Milliseid ameteid olete siiani pidanud ning kas peale soleerimise ansamblis "Kapriiz" ka mõne muu tööga tegelete?
Olen teinud tööd varajasest noorusest. Alustades ettekandjana, edasi müüja, kaupluse juhataja, müügijuht, kliendihaldur, müügisekretär. Kuid praegusel hetkel olen pühendanud kogu oma hinge ja aja Kapriizi heale käekäigule.

Millised on plaanid lähemal ajal ja kaugemas tulevikus?
Pole paika pandud kindlat 5.aasta plaani. Kuid poleks osanud unistadagi, et Kapriizil nii kiirelt hakkab hästi minema. Loodan südamest, et nii on ka edaspidi.

Kas sooviksite midagi ka südamelt ära öelda?
Hoolige üksteisest ja märgake ka kehvemates olukordades positiivsust. Elu on kingitus ja ärge kulutage seda negatiivsusele.

Hillar Kohv Fotod: Janika Kullamaa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 02:19
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783