horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Lihasöömine ja sport on seksikad

Ei ole saladus, et mehed ja naised on erineva mõttemustriga ning tihtipeale näevad nad ilu ka hoopis teistmoodi.

On asju, mida näiteks naised ei oska isegi märgata, ent mehed mitte ainult ei märka, vaid neis tekib seletamatu iha ja kirg. Ilu on vaataja silmis.
Kuid mis on see ootamatu asi, mida paljud mehed naiste juures seksikaks peavad? Iseenesest võiks seda pigem tegevuseks pidada ning selleks on armastus liha söömise vastu. Nimelt on mitmed uuringud näidanud, et mehed tunnevad kontrollimatut kirge naiste vastu, kes nendega suurima hea meelega koos restorani sööma minnes liha tellivad ja seda naudinguga ka söövad, sedastas veebiportaal sheknows.
Tänapäeval on paljud naised kas lihast täiesti loobunud või peavad seda pigem ebaseksikaks, kui nad endale kohtingule minnes suure tüki liha tellivad. Üllataval kombel on lood aga hoopis vastupidised ning mehed lausa naudivad selliste naiste seltskonda, kellega saab koos loomset toitu süüa.
Kuid lisaks armastusele liha vastu peavad mehed vastupandamatult seksikaks ka seda, kui naine armastab sporti teha ja seda regulaarselt, mitte hooti. Ühine kirg spordi vastu muudab suhte mitmete uuringute väitel ka tugevamaks ja põnevamaks.

SaSa

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:39
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:24
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783