horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Luua midagi sellist, mida maailmas veel pole...

Selle aasta algul võlus ajakirja Saatus&Saladused kaanel lugejaid lauljatar Sünne Valtri, kellest peatselt pärast intervjuud sai Rahvabändi saatejuht. Ent mida arvab elust ja maailmast tema lavapartner ja bändikaaslane Edvin Petrov?

Edvin, kaua te muusikaga tegelenud olete?
Muusika vastu hakkasin huvi tundma juba üpris noorelt. Esimene disko sai tehtud ca 10-aastaselt kodukoha rahvamajas ning ette sai mängitud kõik paremad lood, mis raadiost kassettidele sai salvestatud.

Millist muusikat te ise kuulata eelistate ja kes lauljatest-ansamblitest kuuluvad lemmikute hulka?
Kindlat eelistust ei ole, paljudes stiilides leidub nüansse, mis panevad lugu kuulama. Loomulikult aeg muudab ka eelistusi.

Millal ja kuidas loodi ansambel Patune Pool ning kuidas kohtusite ja tutvusite solisti Sünne Valtriga?
Sünnega kohtusime mõned aastad tagasi ühes pulmas, kus tema oli külaline ning mina keerutasin plaate. Sünnel paluti noorpaarile mõned laulud laulda. Kui ta laulis, oli kohe aru saada, et tegu on väga andeka lauljaga ning leppisime kokku, et võtan temaga ühendust. Paari kuu möödudes suhtlesime ning otsustasime, et salvestame ühe tema enda kirjutatud laulu „Pilgud“ . Sellest hetkest saigi mõtted seatud bändi tegemise peale.

Vaadates Youtubest videosid, siis teie ansambli laul "Sul vastan jaa" on vaadatud-kuulatud üle miljoni korra. Millal ja kuidas see laul sündis ja kes on laulu autor?
"Sul vastan jaa“ muusika autoriks on Andrei Danilko ning sõnad on suuremalt jaolt Sünne kirjutatud. Lugu kuulsin esimest korda ühest vene raadiost ning kaalusime teha sellest kaveri. See mõte tiksus aastajagu aega pidevalt peas, kuni lõpuks otsustasin vaikselt stuudios nokitsema hakata. Kui instrumentaal oli osaliselt valmis, saatsin Sünnele edasi, et saaks hakata vaikselt sõnade peale mõtlema hakata.

Kes Patusele Poolele üldse laule kirjutab?
Patuse Poole laule kirjutame Sünnega koos. Saame stuudios kokku, hakkame mõtteid ning ideid jagama ning sealt juba edasi katsetama kuni miskit on demona salvestatud. Tihti saab mitu korda üht lugu ümber teha, enne kui lõplik versioon valmib.

Milliseid ameteid olete oma senise elu jooksul pidanud ning kas teete peale bändis mängimise veel ka mõnda muud tööd?
Põhiliselt on minu elu ümber muusika tiirelnud. Enamus ajast olen DJ tööga leiba teeninud. Olen ka ööklubi juhtinud. Kunagi nooruspõlves laos töötanud. Põhiliselt tegelen praegu Patuse Poolega, kuid olemas on ka kodu stuudio kus aegajalt erinevatele eesti ansamblitele produtseerimis- ning salvestusteenust pakun.

On teil ka perekond?
Kõik on olemas – poeg, elukaaslane, ema, isa, vend, õde ja palju sugulasi.

Kas hobideks jääb ka aega?
Huvialadeks on mul peale muusika veel puiduga nikerdamine ning elektroonika. Meeldib asju ise välja mõelda ning luua midagi sellist, mida kellelgi pole.

 Hillar Kohv

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 02:21
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783