horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Mabel, "High Expectations" Polydor

Mabel Alabama-Pearl McVey on kahekümne kolme aastane inglise laulja ja laulukirjutaja.

Muusikamaailmas on ta tegev alates aastast 2015, rahvusvahelist tuntust ja tunnustust kogus aga kaks aastat hiljem ilmunud looga "Finders Keepers", mis murdis ennast Inglismaa singlite edetabelisse kaheksandale kohale.
Huvitav fakt. Mabeli ema on maailmakuulus, kõrgelt hinnatud Rootsi laulja Neneh Cherry, isa Massive Attack´i plaadiprodutsent Cameron McVey ja vanaisa jazz legend Don Cherry.
Me siin Eestis jahume sageli topeltkodakondsusest...Mabelil on muide koguni kolmikkodakondsus: Briti, Rootsi ja Hispaania!
Nooruslikult ambitsioonika pealkirjaga debüütalbum "High Expectations" ilmus augusti alguses. Koos n.ö. kuue lisalooga on selle pikkuseks kuuskümmend üks minutit, kusjuures jaapanlaste väljaandelt leiab omakorda veel pluss kolm lisapala.Täpsustuseks. Aastal 2017 ilmus Mabelilt "Ivy To Roses", mis on määratletud kui debüütmixtape või EP.
Väga pikk ja põhjalik töö? Kahtlemata. Esmamuljed sellised, et Mabelil on küll ilus hääl, kuid millegi originaalsega, uuendusmeelsena, ta siiski välja ei tule. Kõik see pop ja R& B žanris seiklemine, madistamine on kuidagi tuttavlik.
Öeldud on sedagi, et tegemist tuleb kõvasti lihvitud, lausa läikivaks poleeritud albumiga. Muidugi, plaadi helikvaliteedile pole tõepoolest midagi ette heita.
"High Expectations´i" on singlitena esindama valitud "Don´t Call Me Up" ja ülejäänud seltskonnast küllaltki tugevasti erineva rütmilahenduse ja esitusega "Mad Love". Õigustatult, kuid vahest mängib mõlemad omakorda veel üle "Selfish Love", kus kaasa teeb Kamille. Parimate hulka loeks ka reipa turgutaja "Ring Ring" (koos Jax Jonesiga ja Rich The Kidiga)
Natuke muigama paneb, et püüdliku noore lauljanna plaadiümbrisele on trükitud hoiatus tema halva keelepruugi kohta. Otseselt ei tähelda, kuid ilmselt hoolikalt laulusõnu jälgides kuskilt midagi välja koorub...
Millegipärast jääb aga hoopis kummitama ühe laulu selgelt rõhutatud fraas - "It´s okay not to be okay"!
Mujal riikides küll vähem, kuid Mabeli debüütalbum lööb Suurbritannias laksuvaid laineid, brittidele läheb peale küll.
UK Albums Chart ja kolmas koht. Mõlemad singlid ja UK Top 10 Singles tabelis kenasti figureerimas.
Plaadiümbris, õigemini pilt Mabelist esikaanel, on silmatorkav ja seksikas, ahvatleb ostma.

Hinne: 7/10

Ülo Külm

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
polkmjn 01.07.2020 01:22
Loe minu tunnistust Minu nimi on Jack ALEX. Ma käisin veebis ja sattusin JOSE Luisi laenu väljaandesse, kus öeldakse, et laenufirma annab elanikkonnale laenu väga madala intressimääraga. Niisiis, võtsin ettevõttega ühendust tema e-posti teel: (joseluisloans@gmail.com) mida taotlesin 25 000 euro suuruseks laenuks kaheks aastaks. Ettevõte vastas mulle ja saatis mulle kõik tema ettevõtte tingimused, mida ma olin lugenud, ja nõustusin nendega, et nad ei maksa mingit tasu. Pärast oma laenutaotluse kinnitamist sain oma pangast teatise, et minu pangakontole kantud 25 000 euroga lõpetasin laenu tagasimaksmise 18. detsembril enne koroonapuhangu algust. Tahaksin kasutada võimalust ja saata sõnum kõigile, kes otsivad Internetist usaldusväärset eralaenu pakkujat, et taotleda e-posti teel jose luisi laenu: (joseluisloans@gmail.com), võite ka nendega ühendust võtta rakenduses Whats: (+13075431042)