horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Märgid, mis näitavad armastuse lõppu

Muidugi on tore unistada, et kõik abielud kestavad õnnelikult aegade algusest lõpuni välja, aga kahjuks ei ole see nii iga abieluga.

Iga paar saab anda endast parima, et teed kallimaga lahku ei läheks ja astuda abieluprobleemidele vastu, järgides järgnevaid hoiatusmärke. Suhteeksperdid avaldavad kuus abieluprobleemi, mis lõhuvad ka häid abielusid.

1. Vaidlete raha üle
Probleemid tekivad ka kõige harmoonilisemates suhetes, kui rahaküsimustes lahkhelid tekivad. Võib öelda, et mingil moel koonduvad kõik suhteprobleemid raha taha, mistõttu on oluline need vestlused partneriga maha pidada.

2. Te ei suhtle omavahel korralikult
Kui abielus tülisid pole, kuid suhtlust samuti mitte, siis võib muret tundma hakata küll. Üldiselt välditakse vestlemist siis, kui alateadvuses on hirm, et vestlus viib tülitsemiseni. Sel juhul tekib aga juhus, kus mõlemad pooled on juba justkui alla andnud sooviga, et teine esimest mõistaks ja siis pole lahutuseni jõudmine enam pikk protsess.

3. Näitate üksteise suhtes põlgust
Kahjuks on palju olukordi, kus paar muutub üksteise suhtes vaenulikuks ja vastikuks ise seda tähele panemata.
Kui partnerid ei suuda end emotsionaalselt teise asemele panna ja asendavad selle nääklemise, teise alla surumise või negatiivsel toonil rääkimisega, siis on see suhtele väga kahjulik. Siin tuleb kasuks võtta teadlikult suhtumine olla oma partnerile hea sõbra eest ning teda kuulata, samal ajal kogu oma tähelepanu samuti vestlusesse suunates.

4. Olete lahku kasvanud
Paraku ei arene kõik abielupaarid samas suunas ning on tavaline, et inimesed arenevad erinevalt ja seepärast kasvavad üksteisest ka lahku. Lahutus on üsna tõenäoline, kui inimesed tahavad tulevikus eri asju ega mõtle enam sarnaselt.

5. Üks teist või mõlemad valetate või elate topeltelu
See abieluprobleem on raske välja tulema, sest oma vestlusi või topeltprofiili on lihtne partneri eest varjata, kui piisavalt vaeva näha ja hoolikas olla.
Suhte juures on ausus ja avatus väga olulised ja ükskõik, milline pettus peaks ilmsiks tulema, on väga raske teise usaldust tagasi võita.

6. Teie suhtes on vähe intiimsust
Eduka suhte saladus on üksteise puudutamine läbi kallistuste, käte hoidmise või käe toetamisega partneri reiel, kui istute. Need on lihtsad viisid intiimsuse loomiseks ning mõlemal partneril peaks olema loomulik tahtmine oma kaaslast puudutada. Kui füüsiline intiimsus abielus lõppeb, siis on tavaliselt ka lahutus kiire tulema.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Wagner Clerk 14.05.2022 16:06
Kuidas ma Christy Walton Finance'ilt laenu sain, olen sattunud petuskeemide kätte, kuni kohtun selle ustava laenuandjaga, kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu, ja nüüd usun, et on veel tõelisi veebilaenuandjaid, siin on meil (christywalton355@ gmail.com) laenuandja kohta, kui vajate rahalist abi, võite temaga abi saamiseks ühendust võtta: christywalton355@gmail.com