horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Mariah Carey, "#1 To Infinity", Sony Music

Staažikas USA laulja, laulukirjutaja, plaadiprodutsent ja isegi näitleja! Üliandekas Mariah Carey on edukas artist – tema albumeid on kokku müüdud üle 200 miljoni eksemplari!

Muljetavaldav on ka talle omistatud kõikvõimalike muusikaauhindade arv – ta on paljude muude tunnustuste kõrvalt võitnud 5 Grammy Awardsi, 19 World Music Awardsi, 11 American Music Awardsi, 14 Billboard Music Awardsi....
Mariah Careyd, kellest lausa õhkub seksikust ja sensuaalsust, on eelkõige siiski kiidetud tema tõeliselt võimsa hääleulatuse tõttu. Lood, mida ta esitab, reeglina midagi väga erilist endast küll ei kujuta, kuid lüürikale samas liigset lihtsakoelisust ette heita ei maksaks.
Muusikaliselt tunneb Mariah ennast kõige kodusemalt R & B, popi ja souli valdkonnas, kuid ei põlga ära hip-hoppigi.
Antud kogumik on selles mõttes ainulaadne, et siit leiab kõik tema number üks singlid, need lood, mis erinevatel ajaperioodidel jaksasid tõusta Billboard Hot 100 edetabelis esikohale.
Väikese maiuspalana või peibutuseks tõsifännidele on täiendavalt mängu toodud täiesti uhiuus lindistus, lugu "Infinity".
Kokku on albumil seega tervenisti 19 lugu, kuulamist jagub pea 80 minutit.
Võluvaimad lood näivad endiselt olevat "Dreamlover" ja "Hero", kuid ega ülejäänutegi superlööklaulude sära aja voolates oluliselt tuhmunud pole. Mitmed omaaegsed koostöödki, "Heartbreaker" koos Jay-Z-iga ja "Against All Odds (Take A Look At Me Now) koos Westlifega, väärivad rohkem tähelepanu.
Nagu suurele staarile kohane, kaasneb albumiga mahukas voldik, mis üksjagu meelatele "ülestuunitud" piltidele Mariahist lisaks sisaldab veel konkreetsed stoorid a la kuidas-miks-millal vastav lugu valminud.

Hinne: 8/10

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar