horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Mees räägib sinuga embuste keeles...

Ühe levinuma versiooni kohaselt hakkasid üksteist esimestena embama kroman­joonla­sed. Eranditult mehed – tunnustuseks eduka jahi puhul, sõjakirve mahamatmise märgiks vmt.

Sedalaadi füüsilisel lähedusel polnud sugudevaheliste kontaktide juures emotsioonidega midagi ühist.
Nüüdseks on see viimaste puhul enesestmõistetav, nauditav ja vägagi väljenduslik „keel ilma sõnadeta”. Ole vaid meister seda lugema ja tõlkima – mehe embuste põhjal saad olulist teavet sellest, mida ja kuivõrd ta sinu suhtes tunneb.

Embab sind seljatagant, sulgedes käed su rinnal
Ta on sinu pärast suisa „meelest ära”! Tal ei tule hetkel pähegi, kuidas sinuga on – tema igatahes on sinu auks ja jaoks valmis kõigeks (mis on üsna oluline ühtse liidu loomiseks). Ta ihkab sind kaitsta ja hoida, peab sind läbinisti enese omaks – märgiks ka sellest, et ei soostuks sind kellegagi jagama.
Ent... lausa tüüpilise embusena viitab see ka tema ebakindlusele. Ta pelgab teha järgmist, otsustavat sammu, pidades sind liialt tugevaks, iseseisvaks, kättesaamatukski, kardab korvi saada...

Embus seljatagant, käed ümber su talje
...paitades ninaga su kaela. Tähendab – ta taotleb suuremat lähedust sinuga, nii hingelist kui füüsilist. Ta on üleni haaratud su võlust, ihates olla sinu oma.

Embab seljatagant, käed su õlul
...või hoides sind õlavartest. Nõnda tahab ta julgustada sind end avama, midagi konkreetsemat teie suhtes otsustama. Ilmselt on teil seni olnud usaldusväärne, soe hingeline side, harva ja argliku seksiga, ent tugeva vastastikuse tõmbega. Kui olete seni olnud vaid sõbra- või kollegiaalsetes suhetes, siis jõuate peagi järgmisele kõrgusele. Kui pöörad nüüd näo tema poole, on see talle signaaliks, et ihkate ühte ja sama.
Kui mees samas poosis embab näost näkku, valitseb teie suhtes hetkel vastasseis. Ilmselt ootab ta sinu poolt mingit märki suurema läheduse järele, ehk ka kahtlustab sind millegi varjamises, või tahab su seisukohtades midagi muuta, allutada oma tahtele. Igatahes on teie vahele tekkinud mingi võõristus, ja kui tahad suhet jätkata, ole ebamäärasuse likvideerimiseks kohe praegu maksimaalselt aus.

Embus näost näkku
...sealjuures paitab ta õrnalt su selga. Tähendab – ta on sinusse siiralt armunud ja valmis tõsisemaks suhteks. Ent kardab kiirustada, oodates sinu poolt selgemaid signaale.
Ent... mõnikord embab mees sind sel moel masinlikult, olles mõtetes hoopis kuskil mujal. Vaata talle kohe otse silma – on tema pilk suunatud nagu tühjusse, on sul pigem vähe lootust...

Embus näost näkku, laup vastu laupa
See on üks sügavaimate ja ehedaimate tunnete väljendustest! Sõltumata sellest, kui pikk on teie suhte senine „ajalugu” – ta on siiralt valmis andma end sulle aina jäägitumalt ja entusiastlikumalt kui seni.

Näost näkku, seljale patsutades
Paraku võtab ta sind seni kui kõige siiramat sõpra. Kui sina oled tema suhtes oma unistustes kaugemale jõudnud, vajuta praegu igaks juhuks pidurile! Kuigi, jah – tuleb ette, et sõprusest saab ajapikku armastus, aga praktiliselt on see rohkem õhulossidele lootmine. Isegi juhul, kui ta sind äkki suudleb või annab järele su seksisoovile, valad tulevikus pigem pisaraid, sest ta tegi seda heldimusest. Enamat tal lihtsalt pole sulle pakkuda.

Ta võtab su käe, surub ja suudleb seda õrnalt
Iseloomulik nähtus küllalt „eaka”, natuke rutiinse suhte puhul – tõestuseks sulle, et ta armastab sind jätkuvalt, ei jäta sind iial, suhtub sinusse ülima õrnuse ja hoolitsusega.
Paraku pead valmis olema selleks, et sa pole talle enam ihaldatuim „seksuaalne objekt”, kindlasti aga lugupeetavaim ja hinnatuim naine kõikidest seni kohatuist.
NB! Kui tunnete selle mehega teineteist juba aastaid, aga suhe on olnud vaid platooniline, kehtib kõik ülalöeldu ka siis. Kui oled temast oluliselt noorem, on tema suhtumine tervikuna sinusse olnud seni ja on edaspidigi pigem isalik.

Käsi käes, vastastikku tihedalt teineteise ligi
Ta „loeb” su sõrmi ükshaaval, keerutab hajameelselt su sõrmuseid... Tähendab – ta mõtleb millegi üle pingsalt, plaanib. Võimalik, et tal on tõsiseid töömuresid, meenutab ehk pilte teie suhte sulnist minevikust, juureldes... kuidas plehku panna.
Suru tugevasti ta kätt, et ta unistustest tagasi reaalsusse tuua. Või küsi otse, kõige proosalisemal toonil, millest ta mõtleb. Tõenäoliselt loed ta vahetust reaktsioonist kohe välja, milline on asjade seis.
* * *
Ära lase end heidutada, kui mehe esimesed embused pole sellised, nagu sulle ehk meeldiks. Isegi kui ta praegu veel sinusse sugugi armunud pole, pole see kindlaks märgiks, et olukord ei muutugi sulle meelepärases suunas. Võib-olla „pöörab tuul” juba lähiajal!

Mae Taal

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:16
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....