horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Meesideaali otsingul

Iga naine on kordumatu ja unikaalne, igal oma maitse ja vaated, oma meesideaal. Kui järgnevatest tinglikest naisetüüpidest iseennast ära tunned, saad aimu sellest, missugune saab su tulevane elukaaslane olema.

1. Sõltumatu ärinaine
See on iseteadev daam, kes saavutab palju juba noores eas. Meest vajab ta ainult lapsesaamiseks, mõnikord vahendina karjäärieduks või lihtsalt sildiks - üksikutele daamidele vaadatakse mõnikord ju ikkagi viltu. Mehe valikul juhindub ta põhiliselt tolle tervisest ja välimusest. Karjääriredeli järgmisele astmele jõudnult on tal mehe sisule juba suuremad nõudmised. Aga tõeliselt sisukat meest hakkab ta igatsema alles pensionipõlves: siis võib elukaaslane olla kas või inetu ja vaene - peaasi, et armastab ja on hingeliselt rikas.

2. Idamaine orjatar
Seda naist on kasvatatud rangelt ja kasinuse vaimus. Mees võib temaga teha, mida tahab - ta kannatab aland­likult välja joomise, solvangud, truudusetuse, alateadlikult lausa otsib türanni ja julma põikpead. Tema peamine eesmärk on mitte üksindusse jääda ja täita iga hinna eest oma peamine funktsioon - saada emaks. Edasi jääb kogu tema elu mõtteks kannatamine selle nimel, et lapsel oleks perekond ja kodu. Nende tõelist kvaliteeti reaalselt hinnata ei tule talle mõttessegi.

3. Töörügaja
Sisuliselt saab temast perekonnapea, sellepärast pole tal mehe suhtes erilisi ambitsioone: peaasi, et oleks heasüdamlik, leplik ja truu. Tema jõuab ise kõik ära teha nii tööl kui kodus, nädalavahetused rabab suvilas, kusjuures piisab sellest, kui mees vahest ühtteist nagu meelelahutuseks kõpitseb. Selle daami elu kujuneb küllalt üksluiseks, aga see-eest on ta enamasti kaitstud ebameeldivate üllatuste eest. Niisuguste paaride õnnelikku (?) perekonnaelu jälgitakse kerge kadedusega.

4. Unistaja
Talle tundub, et jumal on ta loonud erilise mehe, muinasjutulise printsi jaoks, sellepärast ei söanda ta end n-ö tavaliste surelikega siduda. Mõistagi jääb ta sellepärast elukogemusteta ja peab vahest leppima vanapiigapõlvega. Või avastades, et aastaid on juba nii palju, et ähvardab lõplik üksindus, haarab esimese ettejuhtuva "õlekõrre". Üheksal juhul kümnest osutub tema väljavalitu loruks ja luuseriks.

5. Intellektuaal
See tark naine otsib isalikku ja perspektiivset meest, väärilist vestluskaaslast ja õrna armastajat. Talle on vaimne side mehega tähtsam kui harmooniline perekond, sealjuures peab mees talle kindlustama majandusliku turvalisuse. Oma olemuselt on intellektuaalne naine tegelikult tarbija, ja kui mees ta läbi näeb, on konfliktid vältimatud.

Imbi Käbi

Jätkub ajakirjas...

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:41
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:23
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783