horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Meestel ja naistel on ­seksile sarnased ootused

Teadlased tegid kindlaks, et mehed ja naised tahavad umbes samapalju seksida. Paraku aga sageli rohkem, kui tegelikult saavad.

Inimesed kipuvad pahatihti end kellegi teisega võrdlema, olgu tegemist siis karjääri, sotsiaalelu või hoopis romantiliste suhetega. Mõtleme ikka, et kas meie harjumused ja soovid on normaalsed ning seda eriti, kui räägime seksist. Hiljutine uuring avaldab lõpuks ka vastuse põletavale küsimusele: kui kaua see kestma peaks?
Suurbritannia kohtinguveeb Saucy Dates küsis naistelt ja meestelt, kui pikalt neile meeldiks, et seks (ilma eelmänguta) kestaks. Tulemused? Tuleb välja, et mõlema soo arvamused enam-vähem kattuvad ja ideaalne vahekorra kestus on umbes 25 minutit.
Küsitluse järgi soovivad naised, et ideaalne seks kestaks 25 minutit ja 51 sekundit ning mehed väidavad, et 25 minutit ja 43 sekundit on parim aeg linade vahel lõbutsemiseks.
Reaalsus on aga teistsugune, sest keskmine seks kestab küsitluse järgi hoopis umbes 16 minutit.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
birgit 02.07.2021 17:49
laenupakkumine finantseerimist vajavatele üksikisikutele mikrorahastamise struktuur Oleme väljakujunenud ja aastate jooksul arendanud sügavat arusaama teie individuaalsetest vajadustest ja nõuetest. Oleme pühendunud klientide õiglasele kohtlemisele ning professionaalse, sõbraliku ja viisaka teenuse pakkumisele. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks, tagamaks, et pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Meie moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. Pakume laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laenu kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: birgitraigo@gmail.com