horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Meghan Trainor, "Thank You", Epic Records

Meghan Trainor on 22-aastane USA laulja, laulukirjutaja ja plaadiprodutsent, kes noorusest hoolimata jõudnud muusikamaailmas palju korda saata.

Laulmisega alustas ta juba kuueselt, viis aastat hiljem sinna juurde ka laulude kirjutamist. Teada on, et keskkooli ajal oli ta tegev nii džässbändis kui ka grupis Island Fusion.
Mai keskel ilmunud plaat "Thank You" on sisuliselt tema teine täispikk stuudioalbum, mis ilmunud suure plaadifirma märgi alt. Meghani debüütalbum ("Title") ilmus eelmisel aastal ja sai koheselt positiivse vastuvõtu osaliseks.
Meghani talenti ongi jõutud korduvalt tunnustada, muude tähtsamate muusikaauhindade seas on tal ette näidata koguni üks eriti ihaldusväärne Grammy auhind.
Eks need auhinnad ole ühest küljest küll põhjendatud, kuid samas ei saaks öelda, et ta lauljana paljudest teistest laias maailmas läbilöönud noortest naispopartistidest selgelt eristuks või suisa parem oleks.
Meghan on ausalt tunnistanud kümnekonna või rohkemagi artisti mõjusid oma loomingule. Nende seas leiab näiteks Christina Aguilera, Britney Spearsi, Ariana Grande, Beyonce´i.
Kuigi sisuliselt on "Thank You´gi" erinevate muusikastiilide kirev miks. Võiks öelda et rohkem on siin esiplaanil just R & B ja tantsuline pop.
Singlitena on ilmutatud "No" ja "Me Too", neist esimene on tõepoolest ekstraklass, väga kõnekas mõnusamat sorti lugu. Selgelt eristub ka selline armas vana korra aeglasem poplugu, "Kindly Calm Me Down", ning omamoodi lustakas "Champagne Problems".
Huvitav fakt, "Thank You" on saadaval koguni neljas eri formaadis. Standardplaat, deluxe väljaanne (kolm lugu rohkem), Target (17 lugu) ja jaapani eriväljaanne, kus koguni 19 lugu peal! Loos "Mom", seda standardil ei leidu, teeb kaasa Meghani ema Kelli Trainor.
"Friends" ja "Thank You" annavad omakorda kinnitust, et kui teil ost plaanis on, siis tuleks kindlasti eelistada luksvarianti.
Kuigi Meghan ise väidab, et tema teine album on hoopis täiskasvanulikum, küpsem töö, ei ole see ometi taganud rahvusvahelisel areenil kuigi kõrgeid hinnanguid. Pigem peetakse seda keskpäraseks ja leitakse, et Meghanil endal on veel "piisavalt palju arenguruumi"...
Edetabelikohad pole aga sugugi pahad. Uus-Meremaal ja Suurbritannias kerkis "Thank You" viiendaks, Austraalias ja USA-s koguni kolmandaks.
Juulis alustab Meghan kontsertturneega, mille peamine eesmärk on uue albumi tutvustamine.

Hinne: 6/10

Ülo Külm

 

0 kommentaari Lisa kommentaar