horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Merle Lilje salahobi on telekamäng Nintendo

Armastatud laulja Merle Lilje elab kiiret elu – laulab üritustel, teeb käsitööd ja peab käsitööpoodi ja on pühendunud vanaema. Aga mis aitab lõõgastuda?

Palun rääkige pisut lähemalt oma ettevõttest. Avalikkus tunneb teid ju peamiselt lauljana...
Mul on firma OÜ Rewiwerk ja alates 1994.aastast ka esinduskauplus Tallinnas Vene tänaval, mis kannab nime REWILL( tuletatud sõnadest Rewal (Tallinn ) ja vill ( lõng).
Tänapäeval meie toodeteks ei ole enam ainult villased kudumid, vaid on ka palju muud huvitavat käsitööd – käsitöönukud, puidust tooted, daamidele erilised aksessuaarid ja ehted, jpm – kõik käsitööna valmistatud, ainulaadsed ning kordumatud. Juba meie vaateaken on nii põnev, et sageli turistid peatuvad ja teevad fotosid.
Alguse sai kõik muidugi sellest, et armastan peale laulmise väga käsitööd ja tahtsin oma oskusi kuskil kasutada – nii tuligi siis firma luua.
Tänapäeval ma ise enam väga palju kududa ei jõua, sest muid huvitavaid tegevusi on palju - esinemisi kahe ansambliga, samuti on pisiperet lisandunud, kellega tahan aega veeta... Ka meeldib mulle looduses viibida ja aktiivselt puhata.
Ka koduaias on vaja arooniaid ja õunu-ploome korjata ja hoidistada, lapselastele on vaja aega pühendada ja tegemisi on väga palju. Olen aga aja jooksul õppinud n-ö ressurssi kokku hoidma, st et planeerin asju ette, siis jõuan ka kõige meeldivaga tegeleda.

Kes kuuluvad teie perekonda?
Perekond on mu kindlus. Mul on muusikust abikaasa, kellega oleme sõbralikult koos elanud juba terve igaviku, samuti on mul kaks tütart ja kaks armast tütrepoega.
Üks tütardest – Liisa, on oma pisikestega praegu kodune, erialalt aga on ta geeniteadlane. Vanem tütar Maria peab Tallinnas sushibaari SUSHIMON. Ta armastab jaapani kultuuri ja ajalugu, Tokyo on talle nagu teine kodu, lisaks meeldib talle reisida, tihti muretsen, kui ta jälle kuhugi " kahtlase " piirkonna on oma reisisihiks valinud, ta on maailmakodanik.

Kas hobideks ka aega on?
Kuna igapäevategevusi on palju ,siis päris hobideks aega ei jätku. Meeldib tegeleda lapselastega, loen raamatuid, kui on aega ja lahendan ristsõnu.
Üks nõrkus on mul ka – ammuse telekamängu Nintendo mängimine. Kui on pinged ja stressirohke olukord, siis Nintendo mängimine viib mõtted mujale ja on omamoodi teraapiaks.
Loomulikult on perioode, kui haaran kätte kudumisvardad ja valmistan mõne pehme kampsuni või salli. Meeldib jalutada mere kaldal ja metsas, palju üritan ujumas käia.

Mis te selgeltnägijatest arvate? Kas keegi on jätnud usaldusväärse mulje?
Ei oska midagi selle kohta öelda, ei ole kokkupuuteid ja ka telesaateid selgeltnägijatest pole saanud jälgida... Vahel on küll tunne, et olen mõnes paigas juba varem olnud või mingit tegevust enne teinud, neid tundeid ei oska küll seletada.

Kas teil on mõni talisman või ese, mis teile õnne toonud on ning kas olete suutnud ka ise mõnda asja ette näha?
Olen küll pisut ebausklik ja teatud rutiine elus kordan,et mu tegevused õnnestuks. Talismane ja amulette lausa ei ole,aga rahakotis on küll alati üks metalne dollar, millest usun, et tänu sellele on mu rahakotis ka alati raha.

Hillar Kohv

 

0 kommentaari Lisa kommentaar