horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Mida armastuselt ootad?

Lugedes järgnevaid väiteid, vali igasse suhtumises variant, mida määrangutest, ­pikemalt mõtlemata, enese seisukohalt õigeks pead. Loe punktid kokku: „alati” (15 punkti), „mõnikord” (10 punkti) või „mitte kunagi” (5 punkti), ja mõtiskle – kas oled nõus?

1. Armastus on palsam, mis kõike ravib, kui inimesed seda ise ei riku.

2. Armastus on absoluut – temale peab alati jääma õigus!

3. Armastus andestab kõik veidrused, suhte kõik eripärad, mida asjaosalised omavahel sobivaks peavad.

4. Armastuseta on inimese elu mõttetu, kuiv ja tühi kui kõrb...

5. Armastus on puhtaim, kõige püham tunne, mida inimene on üldse võimeline kogema.

6. Ükspuha, kui õnnelikuks või õnnetuks armastus kujuneb – head ja ilusat on selles alati rohkem kui halba ja inetut.

7. Armastuse nimel võib loobuda kõigest. Ka elust, kui see armastatu päästab.

8. Tõelist armastust kohatakse sageli vaid kord elus, ja seda ei tohi käest lasta.

9. Armastus lammutab kõik piirid riigi- ja seisuste, nahavärvi ja keelte, jne vahel.

10. Armastuse nimel tuleb võidelda – kui vaja, siis vahendeid valimata.

Tulemus:

50-80 punkti: Vaatad armastusele üsna kainelt, see pole sinu jaoks mingi ilmaime. Armastus ei dikteeri sulle juba väljakujunenud ellusuhtumises mingeid seadusi – see on emotsioon, mida peab ettevaatlikult ja arukalt realiseerima, nagu iga teistki.
Loobud ilma suurema tragöödiata sellisest armastusest, mis sinu moraalist ja reaalsustajust üle käib. Kui armastus toob valu, nõuab ohvreid, leppimist ebaõiglusega, siis pole ta sinu seisukohast midagi väärt. Nagu kõiges muus, juhindud armastuseski tervest mõistusest.

81-115 punkti: Andud armastusele jäägitult, nõustudes, et see on kõikevõitev, haruldane ja väga tugev tunne.
Samas annad enesele aru, et praktikas pole selline suhtumine alati ei mõistlik ega rakendatav, et sageli põhjustab armastus palju ebameeldivusi, nii et paratamatult tuleb mõistuslikke mööndusi teha. Armuuim sind ei pimesta, vähemalt mitte sedavõrd, nagu sellest kirjutavad ja laulavad suured romantikud. Sellegi poolest oskad armastust nautida, olles üksiti valmis ka kaotusteks, millest järkjärgult ikka midagi õpid.

116-150 punkti: Sina kuulud nende kilda, kellele armastus on võrdne joobumusega. Oled „paadunud” romantik, keda armastus tõeliselt pimestab – ununevad haigused, kaotad söögiisu ja une.
Sind raputavad hingepõhjani vanad romansid, valad härduspisaraid armastusromaane lugedes ja melodraamasid vaadates – sulle on need nagu kirgastav puhastustuli. Aga kahjuks pole enam duellide ja postitõldade aeg... Kui tänapäeval armastusse sel moel suhtud, võid jääda tööta, seega ninaesise ja peavarjuta, st – kaotada ka iseenda...

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:22
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783