horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Miks ma rikas pole?

Paljud meist tunnevad, et tahaksid majanduslikus mõttes märksa paremini elada – enesele ­veidi enam lubada ja isegi kõrvale panna.

TF-laenukool toob välja rea põhjusi, miks sa veel rikas pole. Mõtle kaasa – ehk saad mõnda neist punktidest analüüsides ja muutes oma rahaseisu parandada.

Sinu valitud erialal pole ­võimalik palju teenida
Elukutsel ja elukutsel on vahe. Kui soovid ohtralt raha teenida, siis see on võrdlemisi raske, kui mitte võimatu, töötades õpetaja, poemüüja, politseiniku või muul ühiskondlikult väärtuslikul, kuid rahaliselt vähetulusal ametipostil.
Tihti on antud töökohtadel edasised arenemisvõimalused piiratud nii positsiooni kui palgataseme poolest. Mõnikord jääb vajaka ka vabast ajast. Seega, kui tänuväärne ka su amet poleks, varandust sa sellega kokku ajada ei pruugi.

Sa elad üle oma võimete
Lihtne tõde, mis pole alati kõigile ilmne. Vahet pole, kas teenida kuus 500 või 5000 eurot, kulutades sissetulekust rohkem ei saa keegi rikkaks. Seega pane oma pangaväljavõte lauale ja vaata kriitiliselt oma kuludele otsa. Kõige targem on omad kulud ja tulud panna tabelisse. Nii saad kõige selgema ülevaate sellest, kust raha tuleb ja kuhu see läheb.

Sa paned liiga palju rõhku säästmisele, mitte ­teenimisele
Säästmine on kiiduväärt tegevus, ja kõik peaksid sellega tegelema, kuid sellel on ka üks aga. Keskendudes liiga pingsalt raha kõrvale panemisele võib uute väljakutsete ja paremate teenimisvõimaluste otsimine jääda tagaplaanile. Säästmine peaks olema üks, mitte peamine osa elust. Pealegi, mida rohkem sa teenid, seda suuremaid summasid saad säästa.

Sul on liiga palju ­krediitkaardivõlgasid
Krediitkaardil on omad plussid, kuid enamasti on ikkagi tegu kalli väikelaenuga. Halvimatel juhtudel tekib omaette võlaring, kus iga kuu maksad krediitkaardivõlga tagasi, mis ei taha kuidagi väheneda. Krediitkaardist vabanemiseks on mitmeid mooduseid. Alusta sellest, et tutvu oma krediitkaardi tingimustega ja tee vastavalt plaan võlast vabanemiseks.

Sul puudub plaan
Niisama rikkaks saavad vähesed. Kui sul pole just rikka ameerika onu pärandust või suurt lotovõitu tulemas, soovitame hakata plaani pidada, kuidas oma rahalist seisu parandada. Selleks võib olla töökoha vahetus, äriidee või midagi muud uudset.

SaSa

Jätkub ajakirjas...

3 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:40
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:23
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
LP 29.10.2017 20:19
kõige jaburam on see, et kui sul juba hakkab rahadega natuke viltu kiskuma, siis ei anna pangad ka näiteks laenu, et elujärge parandada - näiteks selleks, et oma firma püsti panna.. see on päris tobe takistus igasuguse stabiilsuse juures.. vähemalt on nüüdseks Eestisse ka juba laienenud igasugused alternatiivsed laenuandjad ja kuigi seal võivad intressid päris palju erineda (allikas: https://www.coolfinance.ee/vordle-laene) saab ikkagi rohkem abi kui pangast.