horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Miks partneriotsingud ei õnnestu?

Armastuse otsinguil tuleks lahti lasta mitmetest uskumustest, mis seda ilusat plaani saboteerivad. Vaata, kas tunned mõne ära!

Kõik su sõbrannad on endale kellegi leidnud – kes nendest käib juba beebiriideid ostmas ning kes pani äsja Instagrami pildi enda uhkest sõrmusest. Sa oled küll sõbrannade üle väga õnnelik, aga väike kadeduseuss on ikkagi sees ning aina tihedamini kerkib sul esile küsimus: miks oled sina jätkuvalt üksik ja mis viga sul võib küljes olla. See niinimetatud viga võib olla just alljärgnevas.

Sa arvad, et sa ei vääri armastust
Sa oled isekas, kangekaelne, mõtled vahel halbu mõtteid – seega oled täiesti kindel, et sa oled kohutav inimene. Aga meil on sulle uudis: palju õnne, sa oled inimene! Fakt on see, et me kõik oleme vahel kohutavad inimesed, kuid sellegipoolest väärib meist igaüks armastust – kaasa arvatud sina!

Sa arvad, et oled suhetes kohutav
Sa ei tea, kuidas luua tervislikke suhteid. Sa ei suuda olla haavatav, et sellevõrra luua väärtuslikke suhteid ning suudad alati armuda valesse inimesse? Ilmselt on väga suur osa inimestest sama kadalipu läbinud. Kuid nagu öeldakse: igas suhtes õpitakse midagi, mis võib sind järgmises paremaks muuta. Ebaõnnestunud oled alles siis, kui annad täiesti alla, nii et pane sajaga edasi!

Arvad, et suhted peaksid olema lihtsad
Võib-olla sa oled ka üks nendest, kes usub, et kui tuleb see õige, on kõik imelihtne? Ja kui pole imelihtne, jätad inimese maha, sest.. suhe peaks ju lihtne olema? Tegelikult aga pole nii ja igas paradiisis on aeg-ajalt probleeme.

Sa arvad, et sul pole romantikaks aega
Sul on kiire elu ning palju erinevaid prioriteete? Küll keskendud karjääri tegemisele, vananevatele vanematele, siis vajavad tähelepanu ka sõbrad ning võib-olla on sul veel mõned salajased ambitsioonid. Seega tekib pahatihti küsimus: kas tõesti vajan niigi täisväärtusliku elu juurde veel kedagi, kes võtab minult palju energiat? Üllataval kombel mõtlevad paljud inimesed tegelikult nii. Kuid armastav ja tervislik suhe ei võta sinult liialt energiat. Vastupidiselt annab see seda sulle just juurde.

Sa eeldad, et suhted on rasked
Olgu! Suhted ongi rasked, aga mitte igavesti. Vahel on vaja neid tõkkeid ületada, et tegelikku väärtust hinnata. Aga kui üldse kergemaks ei lähe, siis võib-olla on tol hetkel vallalise elu tõesti parem.

Sa ei usu, et sinu jaoks on keegi
Lihtne on loobuda ja järeldada, et sinu jaoks pole kedagi. Võib-olla pole parasjagu teda, keda soovid, kuid maailmas on nii palju inimesi, kellest väga mitmed võivad sulle sobida. Sa ei pea leppima õnnetu suhtega ega ka mõttega, et oled igavesti üksi. Võib-olla võta mõneks ajaks kohtingul käimistest aeg maha ja mõtle, mida sa suhtest tegelikult ootad, aga ära loobu oma unistustest.

Sa kardad küsida, mida sa tahad
Kui paljud meist kardavad küsida seda, mida päriselt tahame? Aga tegelikkuses pole probleem sinu soovides. Probleem pole ka selles, et soovid liiga palju asju. Probleem on selles, et sa ei soovi piisavalt. Seega küsi seda, mida sa tahad ja mitte ainult. Küsi veel rohkemgi! Kui sa ei küsi, ei saa sa seda kunagi. Nii et ära hoia end tagasi. Ainus, mis sinu ja soovitud suhte vahel seisab, võib olla sina.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
fade 23.10.2021 23:37
Marabout médium pour le retour affectif de l'être aimé Tel/whatsapp: +22990352337 Je suis le grand maître marabout de retour affectif rapide et retour affectif entre lesbiennes et pour les femmes stériles Pour le retour immédiat de l’être aimer. Prenez contact avec moi pour tout votre besoin Je suis aussi formidable dans le domaine de porte feuille magique et jeux LOTO Avez-vous un problème de mariage? Avez-vous des problèmes avec la justice? Avez-vous des problèmes avec votre patron? Vous vous sentez menacer par votre entourage? Vous gaspillez de l'argent sans faire de réalisation? Vous avez des problèmes pour accoucher? Vous avez des problèmes pour être enceinte? Vous vous posez des quese conjoint(e). Voudriez-vous que la chance vtions sur les fausses couches? Vous voudriez connaitre votre avenir? Vous ne satisfassiez pas votrous souri aux jeux et au boulot ? Votre patron vient de vous renvoyez du boulot ?? Votre copain (e) vient de vous quitter ?? Vous ne vous sentez pas aimez pas les autres ? Vous cherchez un bon boulot.. J’ai fait 20 ans d’expérience Réussir la ou les autres ont échouées et 100% de résultats sans fin a tout vos souci voici mes contacte Tel/whatsapp: +22990352337 tel: +229 90352337 Email:maitrefade@hotmail.com https://https://maitrefade.wixsite.com/retour-affection