horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Minu lõpetamata suveromaan

Nüüd, külmal talvel, olen ma enesele tänulik, et suveromaani järgimise asemel valisin kriitilisel hetkel truuduse oma mehele.

Nüüd, külmal talvel, olen ma enesele tänulik, et suveromaani järgimise asemel valisin kriitilisel hetkel truuduse oma mehele.
Seitse aastat tagasi ei abiellunud ma ei nooruse lollusest ega suurest armastusest – mu mees oli lihtsalt heasüdamlik, tasakaalukas inimene, ja on seda olnud tänini. Pealegi – naerge, kui soovite –, aga olen kindel, et ta pole mind kunagi petnud.
Nii et koos meie 6-aastase pojaga oleme me üks kena, kindel perekond, mis sest, et otse armastusest me juttu ei tee ja et kröösusteks pole saanud. Möödunud suvel saatis mees meid pojaga suvitama oma sõbra majja, Gran Canaria ühe kaunima linna lähistel väikeses ookeaniäärses külas.
Algul ei tahtnud ma meheta sõita, aga kui kohale jõudsin, olin lausa vaimustuses. Küla oli kaunis nagu piltpostkaart, suvitajaist mitte ülemäära tulvil, ja lihtsalt imeuhke rannaga. Peremees võttis meid vastu, näitas elamises kõik vajaliku kätte, ja ees ootas paar suurepärast nädalat.
Pea terved päevad veetsime rannas. Ela ja naudi! Tuttavaks saama ei tükkinud meiega keegi, mis oli omajagu meeldiv, sest kuulun nende kilda, kel ainult omaenese seltskonnas harva igav hakkab. Aga siis, peaaegu esimese nädala lõpus, leidis aset üks ehmatav intsident.

Tutvus katsumuse läbi
Mu poeg käis juba paar aastat ujumistrennis ja selle üle olin alati uhke, kui hästi põngerjas ujub. Kuna ookeanilained on ohtlikud, oli meil kokkulepe, et kaugemale kui vööst saati ta vette minna ei tohi.
Sel päeval oli kaunis kõva tuul ja üsna korralik laine, nii et korraga nägin, et vesi hakkab last ohtliku sügavuse poole vedama. Tormasin vette.
Lapsest veel oma kümne meetri kaugusel oli selge, et asi on tõsine. Ma ise pole suurem asi ujuja ja läheduses solberdas ainult paar vanemat prouat. Kaotasin täielikult pea, ja hakkasime mõlemad pojaga appi karjuma.
Enne kui mina temani jõudsin, kroolis kusagilt kohale võõras mees, asis poisi kaenlasse ja tõi minu juurde. Värisesin üle keha nii, et ei saanud sõnagi suust. Mees haaras mul kõvasti käest, võttis poisi sülle ja viis meid kaldale. Ma ei kuulnud üldse, mida ta rääkis, sest olin korralikus šokis.
Võttis oma veerand tundi, kuni tasapisi enesesse tulin ja kõnevõime tagasi sain. Mees, minuealine, atleetlik, rääkis iseäraliku aktsendiga inglise keelt. Tänasin ja õnnistasin teda lakkamatult, ja tasapisi hakkas jutt hargnema.

Huvitav elulugu
Ta tutvustas end Georgina ja jutustas eluloo, mis mind huvitama hakkas. Ilmnes, et nagu minagi, oli ta pärit endise Nõukogude Liidu aladelt, ehkki märksa lõunapoolsemast „osariigist”. Raudse eesriide langedes oli ta lahkunud maailma õnne otsima. Jäi see Saksamaalt ja Suurbritanniast leidmata, sobib mehele ometi hästi mandri-Hispaania. Seal oli ta kodu ja töö – oma ettevõte, mis tegeles elektrikaablitega. Saartel aga armastas ta puhata – soojus, loodus, ookean...
Jutt oli ladus ja aval, aktsent tegi selle veelgi võluvamaks. Ta hakkas mulle kohe meeldima – mõistagi lihtsalt inimesena. Omaette tegur oli ju ka mu poja elupäästja oreool.
Ta saatis meid koduni. Sisse ma teda ei kutsunud ja seda ei paistnud ta ka ootavat, ning me läksime tänu- ja viisakusavalduste saatel lahku.
Järgmisel päeval ma teda rannas ei märganud, aga ülejärgmisel tuli ta ise meie juurde. Korra käisime kõik kolmekesi koos vees, siis müttas ta oma paar tundi veel mu lapsega, tõi ta randa, luges sõnad (millest poiss mõistagi aru ei saanud!) peale, et ta ettevaatlik oleks, jättis hüvasti ja läks. Tagantjärgi mõtlen, et ju ma nimelt sellepärast aina temast mõtlema hakkasingi, et ta käitumises polnud jälgegi tavalisest rannavaimus ligitükkimisest!

Vapustav ettepanek
Järgnevatel päevadel kohtusime iga päev, ja ühel õhtul, kui poeg juba ammu magas, tunnistasin enesele verandal tavalist öösuitsu tehes, et olen omadega sees. Suures segaduses, peaaegu hirmul, nentides, et mu oma mees polnud minus niisuguseid tundmusi mässama pannud. Järgmisel õhtul, kui südaööni verandale jäin, oli Georg korraga elusuuruses kohal.
See oli eriti sume augustiöö. Sõnagi lausumata sööstsime teineteise embusse ja kukkusime suudlema kui hullud... Piinlik meenutada, aga nii see oli, kestis koiduhahetuseni ja hakkas korduma igal ööl. Pärispatt tuli kolm päeva enne mu ärasõitu. Ja siis tegi Georg mulle ettepaneku lahutada ja kolida tema juurde Barcelonasse.
Võite ette kujutada, kui pahviks löödud ma olin. Oma mehele mõeldes (helistasime ju iga päev) tundsin end närusest närusemana, aga ometi hakkasin päris tõsiselt elumuutusest unistama: äkki on see minu suur šanss... Tekkis  meeletuid kujutluspilte, kuidas me Hispaanias uhkesti elama hakkame, poeg saab hea hariduse ja kasvab maailmakodanikuks. Ja mina naudin  armastust, milline mulle seni tundmatu oli. Georg  vannutas, et enne ärasõitu vastuse annaksin.
Viimasel ööl oli see mul juba keelel. Aga lahkumisvalu tegi meid mõlemaid kidakeelseks, ja miskipärast ei saanud ma jah-sõna suust. Lubasin, et ütlen kõik siis, kui ta meid saatma tuleb.
Asju pakkides läks meel aina nukramaks ja nukramaks, aga mitte ainult selle pärast, et ära sõitma pidin. Ikka selgemini tuli mõttesse oma mees, ja manitsev küsimus – millega tema selle ära teeninud on?! Tuli meelde, kuidas ta mind aasta eest, kui jalaluu murdsin, mööda polikliinikute koridore süles kandis, kuigi ma pole just mannekeeni konti; kui väga ta meie põngerjat armastab, kui hoolitsev ja isetu ta on...

Valus hüvastijätt
Las Palmase lennujaamas seisime Georgiga kui süüta süüdlased – suudluski oli välistatud. Georg kordas ainult nagu jabur, et see lahkumine on ju ajutiseks, ja mina muudkui noogutasin.
Kui reisijatel kästi turvakontrolli minna, anus Georg mult telefoninumbrit. Seni leppis ta selleta, sest lubasin ise helistada, kui mu suhted mehega on lõpetatud. Nüüd tekkis võitmatu kiusatus see välja hüüda, aga saabus aeg inimvoolus edasi liikuda. Jõudsin vaid teda lohutada, et tema andmed on mul ju olemas!
Enne turvakoridori lõplikku sisenemist vaatasin teda veel. Ja kui ta silmist kadus, lõikus teadvusse vahe mõte: seda meest nägid sa viimast korda! Liebe kommt und Liebe geht... Ja teate, mis ma siis tegin...
Olin lennujaamast väljunud ja teel lennukisse, kui otsisin kotist välja hispaaniakeelse ajalehe, mille servadele Georg oli oma telefonid ja aadressid kirjutanud. Ma kõndisin prügikasti juurde ning lehte vastavast kohast avamata (et mulle midagi neist numbritest-andmetest kogemata pähe ei jääks!) tõmbasin selle ribadeks ning jätsin kogu info maha riiki, kus meie põgus romaan oli eluõiguse saanud.
Kui pidada silmas seda, millise rõõmuga meie isa meid vastu võttis, ja mõelda, et Georg mind seniajani taga otsinud pole (kuigi teadis vaid Tallinna ja mu eesnime – küll oleks leidnud, kui oleks tahtnud!), arvan, et see oli üks mõistlikumatest tegudest mu elus!

Virve Lausing
Jutuvõistluse lugu

4 kommentaari Lisa kommentaar
  
Quick loan 13.03.2021 23:15
Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills I think you have come to the right place just contact us We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom !!! Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com whatspp Number +918929490461 Mr Abdullah Ibrahim
elvira 24.02.2021 17:37
laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com
elvira 24.02.2021 17:36
laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com
elvira 24.02.2021 17:36
laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com laenupakkumine finantseerimist vajavatele isikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul aastat on arenenud sügav arusaam teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com