horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Minu tähendusega unenäod

Läbi elu on olnud nii, et enne kui juhtub midagi pöördelist, näen ma und, mis sellele eelhoiatuse annab, jutustab Agnes.

Olin 16-aastane, kui mu vanaema suri. Ta oli aastaid pime ja vähihaige. Arstile ta ei läinud, sest uskus Jumalat, kes teda aitab.
Üks Jumala inglitest olin tema jaoks mina, nii ta mulle ütles. Kui ta päevad olid juba lõppemas, siis usaldas ta ainult mind. Tekki oskasin talle peale panna ainult mina, rohtu võttis ta ka ainult minult.
Kord, kui talle tekki selja taha sättisin, ütles ta mulle saatuslikud sõnad: „Kallis laps, sa peaks kindlasti meditsiinikooli õppima minema. Sul on õrnad käed ja hea süda ning lahkeid sõnu jagub haigetele inimestele ka. Ära unusta, et üks lahke sõna võib ravida inimest rohkem kui rohi, mida manustatakse.”
Ma ei unustanud ta sõnu. Kirstu kõrval istudes lubasin mõttes, et täidan tema soovi.
Vanaema näitas end mulle aastate jooksul paljudel kordadel unes ja ikka pakkus ta mulle valget kitlit.
Aastad möödusid kiiresti ja minust saigi meditsiiniõde. Haiglas töötades sain aru, mida tähendas hea sõna ja lahke naeratus haigele inimesele.

Unes nägin tütre sünniaja...
Hiljem aga hakkasin nägema unenägusid, mis viitasid tervise halvenemisele. Olin küll olnud haige ja isegi haiglas sees olnud, aga midagi sellist, mis mind ees ootas, ei osanud ma oodata.
Aastaid tagasi soovisime abikaasaga kolmandat last, n-ö pesamuna. Teised olid juba suured. Olin alles 35-aastane ja terve naine, kuid ikka vedas viltu – mis ei jää, see ei jää...
Ükskord aga ikka õnnestus! Olin juba teist kuud rase, kui taas algas veritsus. Kohe haiglasse. Arst oli tuim kui kala, tahtis kohe puhastust teha. Mina keeldusin.
Olen näinud und, et sain endale naistekäekella. Aeg oli unes 12.25. Kell oli terve ja ilus, hõbedase käevõruga. Mul oli selge, et saan tütre – ilusa ja terve ja kell 12.25.
Kui olin sünnituslaual, siis ütles doktor, et kui pingutate, saate oma poja enne südaööd kätte. Mina rääkisin talle oma unenäo ära. Ta arvas, et ebausklik ta küll pole, aga seda tahaks kohe ise näha.
Kui laps sündis, küsis arst kohe: „Mis kell on?”
Ja kell oli... 00.25. Doktor lubas tulla minu juurde, kui on vaja unenägusid seletada.

... ja oma tervise halvenemist
Kuus aastat tagasi nägin kahte und, mis olid väga sarnased, lihtsalt mõnenädalase vahega.
Läksin linna. Mis linn see oli, ei tea. Minu kõrval oli sild ja jõekaldad olid jäätunud. Ukerdasin nende jääpankadel ja libisesin vette, vesi oli õline ja külm.
Esimesel korral suutsin tulla suurte raskustega kaldale. Paar nädalat hiljem, kui taas unenäos selle suure silla juures olin, oli minu pääsemine juba raskem. Vesi oli õlisem, külmem ning seljas olev jope kiskus mind üha tagasi. Lõpuks siiski võitsin ja pääsesin kaldale.
Mis juhtus tegelikult? Mõni nädal hiljem algasid kohutavad seljavalud. Perearst, kes oli mu vastu väga tähelepanelik ja lahke, saatis mu kohe Pärnusse, spetsialistide juurde. See doktor arvas, et on vaja minna Tallinnasse operatsioonile, et kanaleid puhastada. Ma muidugi kohkusin ja küsisin, et kas süstide või rohtudega ei saaks ravida. Arstil polnudki vaja vastata, sest juba küsis koristaja oma mopi ja ämbri juurest, et mis ma siia siis üldse tulin.

Teine arst andis abi
Käisin Tallinnas ära, kuid pärast operatsiooni olid mu valud isegi suuremad kui enne. Ütlesin arstile, et ma keeran ennast nüüd öösärgi abil küljelt küljele ja jalga maha ei saa panna. Isegi WC-sse ei pääsenud!
Kolm nädalat kannatasin ja sõin valuvaigisteid. Siis helistasin oma perearstile ja tema saatis mu kohe Tallinnasse, erakorralise meditsiini osakonda. „Kohe!” rõhutas ta.
Tallinn võttis mu uuesti vastu. Tehti uus MRT ja juba kolmandal päeval olin uuel operatsioonil. Minu uus operatsiooniarst oli Tarmo ja ta oli väga südamlik. Pärast operatsiooni ütles ta mulle, et mitte kanalid ei vajanud puhastamist, vaid hoopis „disk” oli pooleks ja lahti minemas, üht otsa pidi närvipesas.
Kui ei oleks mu tublit ja kiiresti reageerivat perearsti, oleksin praegu ratastoolis, nüüd aga saan hakkama valuvaigistite ja füsioteraapiaga.
Sellised on olnud lood minu unenägudega. Neid on elu jooksul olnud veel.

Agnes

4 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 14:09
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Hele 28.12.2019 12:11
Tere, kõik olen Hele, Eestist Narvast ja tahan öelda lihtsalt sügavat tänu Anna Laenufinantsele siiruse, avatuse, läbipaistvuse, tõepärasuse, armastuse ja toetuse eest neilt laenuraha saamise ajal ja pärast seda. Olen nende petturite käes palju läbi elanud ja aeg ei luba mul öelda, et käisin viimastel kuudel külalise veebis läbi või sain laenuraha, et saada siin Ungaris kodu, kuid Jumal vastas mu palved läbi toetuse ja armastuse proua Anna Figolt, kes võttis mind omaks ja mõistis minust hoolimata oma esialgsest kahtlusest ja püsimatusest ning oma hea südame ja armastusega olen nüüd tema 2% intressimääraga laenufondide kaudu koduomanik ja ma luban levitage seda uudist ja öelge ka maailmale, et endiselt on ehtsaid ja vähe häid veebilaenufirmasid, kes saavad aidata ja elustada ka kuiva luu nagu ma enne olin. Ärge jätke seda tunnistust kuulamata ja lugemata, sest see on tõeline elumuutev kogemus ja igaüks, kes sedalaadi ümberpööramist vajab, ei tohiks selles kõhelda ega kahelda, sest ma olen tõestanud ja vannun Taeva Jumalale, et see lugu on tõeline ja ka lugu minu kogemusest nendega. Vaadake neid nende e-posti aadressilt, kui vajate rahandust! e-post: annaloanfinance@gmail.com või võite temaga ühendust võtta e-posti aadressil: annaloanfinance@gmail.com kiire vestluskõne või whatsapp / +35677926593 Aitäh Hele
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:55
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:58
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783