horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Miss Raplamaa Anni Velks leidis armsama 14-aastaselt

Miss Raplamaa 2018 Anni Velks (20) on Veevalaja ­tähtkujus sündinud tõeline iludus. Seda nii sisemiselt kui välimuselt.

Anni lõpetas hiljuti kooli ja otsib hetkel suveperioodiks tööd. Sügisel kavatseb kohusetundlik ja hooliv neiu õpingutega jätkata. Lähema paari aasta jooksul püüab ta endale ühtlasi leida ka ideaalse töökoha.

Kuidas oma kodukohta Raplat välismaalasele tutvustaksid?
Raplat tutvustaksin ma välismaalasele kui ühte väga kokkuhoidvat ja hubast linna. Kõik eluks vajalik on olemas ja rohkemgi veel, ideaalne koht elamiseks.

Milline oli sinu lapsepõlveunistus, kuivõrd see täitunud on?
Minu lapsepõlveunistus oli luua suur loomade hoiukodu, kus oleks kõigil piisavalt ruumi ja neil ei oleks kurb saatus. Mingil määral on see täitunud, loomade varjupaigas vabatahtlikuks olemine ja neile hoiukodu pakkumine on juba pool võitu.

Kuidas sattusid iludusvõistlusele "Miss Raplamaa"?
Miss Raplamaa eelvooru läksin ma suure huviga ise. Olen mitu aastat missikarussellil osalemisele mõelnud, aga just sel korral tundsin, et nüüd on õige aeg.

Milline oli Raplamaa missivõistluse suurim kasutegur sinu jaoks?
Suurimaks kasuteguriks on kindlasti sealt saadud teadmised. Ma sain neid kolme kuu jooksul niivõrd palju, tänu millele olen ma nüüd osavam, julgem ja kordades enesekindlam. Olen siiralt tänulik selle võimaluse eest!

Mis sinu jaoks võistlusel kõige raskemaks vooruks osutus, kus ennast vastupidiselt eriti hästi tundsid?
Finaalüritusel ei osutunud ükski voor raskeks, kõik oli korraldajate poolt hästi korraldatud ja meie saime laval olemist täiel rinnal nautida. Kui aga valida kõige erilisem voor, siis oli selleks ilmselt õhtukleidivoor. Võimalus oli kanda imeilusat Hanna Korsari disainitud pulmakleiti ja nautida pikemalt laval olemist.

Mida ise lugesid oma eelisteks teiste kandidaatide ees, kes neist sulle eriti ohtlik konkurent tundus?
Eeliseks oli minu puhul see, et suurema osa ajast ei olnud minul kooli suhtes kohustusi ja selle võrra oli aega rohkem. Konkurentsi muidugi oli, sest nagu näha – kõik Miss Raplamaal osalejad on väga ilusad noored naised, aga olime väga kokkuhoidvad ja abistavad üksteise suhtes ning kindlasti jääme ka edaspidi suhtlema.

Kas ja mis tingimustel võtaksid edaspidigi mõnest iludusvõistlusest osa?
Ma arvan, et võtaksin uuesti taolisest üritusest osa just siis, kui tingimused oleksid Miss Raplamaa üritusega sarnased.

Mis on missi missioon? Milliseid samme nüüd Raplamaa esikaunitarina astud?
Missi missioon on esindada Raplat erinevatel üritustel ja kindlasti võtan osa nii paljudest ettevõtmistest kui võimalik.

Sinu igapäevased ilurituaalid?
Minu igapäevasteks ilurituaalideks on piisav uni, liikumine ja tervislik toitumine.

Kui palju raha keskmiselt kuus kulub sul enda eest hoolitsemisele?
Ma ei pea otseselt arvet selle suhtes, kui palju mul raha enda eest hoolitsemisele kulub. Arvan, et see oleneb paljustki sellest, mis kuu või periood parasjagu on.

Milline on sinu riidekapi sisu, millised toonid riietuses domineerivad?
Minu garderoobi sisu on üsna kirju ja riideid jagub küllaga. Olen väga suur poodleja ja ostan tihtipeale mõne uue riideeseme. Toonidest on hetkel kõige domineerivamaks heledad toonid.

Kui tihti kauplustes osturetkedel käid, mida enda jaoks põnevat viimati ostsid?
Riideid ostan enamasti second hand poodidest või kirbuturgudelt. Leian, et see on väga hea võimalus leida ainulaadseid riideid ja mingil määral erineda teistest tänu sellele.
Viimati ostsin endale kaks uut kleiti.

Sinu meesideaal ja kas endal on juba kindel kavaler olemas?
Minu meesideaal on tark, seltskondlik ja armastav. Jah, kindel kavaler on mul olnud juba üle kuue aasta.

Kõige pöörasem asi, mida oled mõne noormehe tähelepanu võitmiseks teinud/pidanud tegema?
Ma ei ole pidanud midagi enneolematut ega pöörast noormehe tähelepanu võitmiseks tegema. Pigem on teinud seda noormehed ise.

Sinu iseloomu plussid ja miinused?
Olen väga kohusetundlik, hooliv ja julge. Samas vahel olen liiga hooliv ja päeval tuntud mure ei lase ööselgi magada.

Millega oma vaba aega sisustad, on seda piisavalt?
Vaba aega on mul piisavalt. Sisustan enamasti seda toimetades majapidamises, veetes aega pere või sõpradega, meisterdades midagi uut ja huvitavat.

Millist raamatut viimati lugesid, sinu lemmikkirjanikud?
Viimati lugesin Nicola Yooni raamatut ‘’Mina sinu kõrval ja maailm meie vahel’’. Lemmik-kirjanikku ei ole, aga mulle väga meeldib lugeda noortele suunatud ilukirjandust.

Kui vahel tekib tuju korralikult lõbutseda, pidu panna, siis kuidas seda teed?
Kui tekib tuju lõbutseda, siis helistan sõpradele ja mõtleme midagi toredat koos välja.

Kõige tähtsam asi, mida vanemad on sulle õpetanud?
Kõige tähtsam asi, mida vanemad on mulle õpetanud - kuula oma südamehäält ja jää alati iseendaks!

Suvi varsti käes. Millistel suveüritustel plaanid kindlasti osaleda?
Sel aastal võtan osa Atla Mõisa Pühapäevalaadast ning plaanin jaanipäeva teistmoodi tähistada, näiteks mõnel Eesti saarel koos sõpradega. Ülejäänud plaanid on veel täpsemalt planeerimata.

Muusikalistest eelistustest. Ütlesid missikal, et Shanon on sinu suureks lemmikuks. Mis sind nende juures võlub, on sul mõni nende plaatki olemas?
Kindlat eelistust tegelikult ei ole, naudin erinevat muusikat, olenevalt meeleolust ja olukorrast, ka Shanoni muusika kuulub sinna hulka. Nende plaati mul kahjuks ei ole, aga nende juures meeldib mulle see, et nad teevad väga häid laule ja eesti keeles.
Mida arvad Eurovisiooni lauluvõistlusest ja kuidas hindad Eesti võimalusi seal seekord midagi ära teha, paremat tulemust saavutada?
Eurovisiooni lauluvõistlus on niivõrd lahe ja ühendab riike iga aastaga aina rohkem. Sellel aastal osalev Eesti laul on väga jõuline ja ilus. Usun, et võiduvõimalus on suur.

Oled öelnud, et armastad väga loomi ja käid neid vabatahtlikuna abistamas. Räägi asi natuke täpsemalt lahti.
Tõsi! Loomad on mulle kui pereliikmed. Olen mitu aastat olnud Pesaleidja hoiupaigas vabatahtlik - kassidega mänginud, neid ravinud, sealseid tubasid koristanud ja isegi hoiukoduks olnud.
Viimasel ajal olen leidnud tee ka Tallinna Loomade Varjupaika, kus koertega võimalik kõigil jalutamas käia. Soovitan kõigil anda oma panus varjupaikade heaoluks, see tunne on imeline!

On sul endal samuti mõni koduloom?
Minul endal on koduloomadeks kaks koera, kaks merisiga ja üks kass.

Millised lilled sulle meeldivad, millal viimati kingiti?
Mulle meeldivad kõik lilled! Viimati kingiti lilli kolm päeva tagasi Miss Raplamaa võidu puhul.

Keda eesti poliitikutest või parteidest rohkem hindad ja miks?
Minu jaoks ei ole kindlat poliitikut või parteid, keda teistest rohkem hindaks.

Mis sulle tänapäeva Eesti ühiskonnas eriti positiivne tundub, mis taas meelehärmi valmistab?
Eriti positiivne on see, et inimesed hoiavad kokku ja teevad asju koos ning rõõmuga. Hea näide on ‘’Teeme Ära’’ talgud üle Eesti.
Kõige enam meelehärmi Eestis valmistab kütuseaktsiisi tõus, mis niigi maailmaturul kõrge hinnaga olevale kütusele märgatava lisa toob ning see toob omakorda kaasa ka paljude toodete ja teenuste kallinemise.

Kui sul antakse üheselt valida, kas minna sinu jaoks mõnele eriti põnevale kultuurisündmusele/üritusele või selle asemel lihtsalt veeta oma kallimaga kahekesi koos aega, kumma variandi valiksid?
Valiksin esimese variandi – minna mõnele eriti põnevale kultuurisündmusele. Võimalusel teeksin seda koos kallimaga.

Sina ja sport.
Ma olen elu jooksul tegelenud ratsaspordiga, kergejõustiku ja tantsimisega. Põhilisteks treeninguteks on jõusaali trenn või discgolfi mängimine.

Sinu seni kõige huvitavam välisreis?
Raske on valida neist kõige huvitavamat, sest igas riigis on oma võlud. Aga esimesena meenus Türgi ringreis, kus külastasime erinevaid vaatamisväärsusi ning sealhulgas ka muinasjutulist Kapadookiat.

Lähema kahe-kolme aasta plaanid?
Lähema kahe-kolme aasta plaanid on veel õppida ja leida endale ideaalne töökoht.

Ülo Külm Fotod: A. Pärtel

4 kommentaari Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:44
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:48
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
eve eve 25.05.2018 16:10
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
eve eve 15.05.2018 10:42
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.