horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Naine üritas meest vägistada

Ega peolt leitud naine Erikule nii väga ei meeldinudki... Aga tal oli Tallinnas korter ja mees tahtis Tallinna tööle. Nii tekkis suhe naisega, kelle välimus ja viinavõtmiskomme mehele õige pea närvidele hakkasid käima.

“Ta ei jätnud mind kuidagi rahule, kui lesisin voodis ja tahtsin telekast filmi vaadata, muudkui käis peale, et alustame vahekorraga,” rääkis Erik. “Lõpuks tuli ise mu püksiluku kallale, mul ei jäänud muud üle, kui pidin tal käed kinni siduma ja ütlesin, et rahune maha.”

Kiire tutvus
Eriku probleemid said alguse kolm aastat varem, kui ta elumehele vääriliselt võttis provintsilinna peol rajalt maha tüseda nooriku, kes avaldas muljet oma vahetu käitumisega ja lõbususega. Viimane oli küll rohkem seotud ärajoodud alkoholi kogusega.
“Mäletan, et keegi rääkis, et ta elab koos kahe õega kahetoalises Lasnamäe korteris ja seal käiakse aeg-ajalt pidu panemas,” meenutas Erik, “noja mul oli just kak ras vaja pealinnas mingi pind leida, kus end välja magada, sest ehitustööd oli seal piisavalt. Noja ega ma teda pikalt ära rääkima ei pidanud.”
Algul polnud noorte elul vigagi, mees käis tööl ja öösel magas oma uue naisega, kuid tasapisi tekkisid Erikul pealinnas uued pruudid. Ja ta tüse voodikaaslane sai järjest vähema tähelepanu osaliseks. Lõpuks jõudis asi sinnamaale, et ta tõi ühe oma uutest armukestest päeval Lasnamäe korterisse sel ajal, kui noorim õde oli koolis ja keskmine õde ning Eriku elukaaslane tööl. Saatuse tahtel tuli keskmine õde töölt varem koju ja avastas paarikese voodis hullamas. Tekkis võimas skandaal, kuhu segas ennast ka naise ema.

Vihane ämm
Kui nooremad õed ja ämm olid valmis Eriku silmapilkselt tänavale ajama, siis vanem õde pidas aru ja leidis, et esimesel korral peaks andestama. Ta oli siiani ilma kindla meheta elanud. Ka hing ihaldas juba last ning ta otsustas Eriku omal käel ümber kasvatada.
Erikus tärkas samuti tarkus, et parem kindlas korteris elada kui provintsi naasta või üürikasse kolida. Kuid kõik polnud enam endine, noorim õde ei teinud temast üldse välja, keskmine õde aga kas ei suhelnud Erikuga või viskas tema poole mürgise pilgu ja selle vahele mõne veelmürgisema lause. Naiste ema käis aga aeg-ajalt tänitamas. Eriku õnneks elas ta aedlinnas oma uue mehe juures ja vähemalt iga päev ei tulnud temaga kokku puutuda.

Kuda naised suudavad
“Ma ei tea, kuidas naised suudavad ilma vähimagi armastuseta mingi ebameeldiva nässiga õhtul voodi minna ja püherdada seal hommikuni, aga mulle hakkas see asi koguaeg aina rohkem vastu,” ütles Erik. “Kõige jamam oli siis, kui ta pani õlut või viina, siis ta hakkas mind lausa rabama.
Nuta või naera aga mul ei tõusnud enam. Ükskord siis pidin ta maharahustamiseni kinni siduma.”
Lahendus saabus probleemile sama ootamatult kui ootamatult ta oli naisega tutvunud. Mees leidis Soomes ehitustööd ja sõitis ära. Aasta pärast tuli Eestisse tagasi, kuid mitte enam Lasnamäele, kus õed elasid.
“Korra juba mõtlesin, et läheks aga mul pappi oli kõvasti kaasas ja panin sadamast otse baari, sõbrad kutsusin ka kohale,” sõnas Erik, “jämmisime seal ikka kena tüki aega, kui mulle jäi üks päris kobe eit silma.”
Uuel naisel polnud midagi selle vastu, et nad läheksid koos tema juurde. Võrreldes eelmise naisega on Eriku uus naine nagu Miss Estonia.
“Me elame nüüd küll koos naise vanematega, aga võõraste naiste probleeme enam pole ja üldse ma olen kuidagi maha rahunenud, hakkan vist vanaks jääma,” ütles Erik.
“Ei noh, nüüd on seksi mõttes isegi vastupidi, ma tahan rohkem kui tema,” lisas Erik naeratades ja tõsisemaks muutudes lisas, et eelmine suhe oleks võinud olemata jääda.
“Tegelikult mul on temast kahju, aga noh, ega kõigile pole antud seda nägu ja tegu,” lisas Erik, “no ja ega mina ka ei pea kannatama. Aga ma midagi kuulsin, et ta oli mingi mehe endale ikkagi lõpuks leidnud. Näinud ma teda pole, helistanud ka pole.”

Ove Tint

0 kommentaari Lisa kommentaar