horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Naised, keda mehed pelgavad

Kas poleks aeg lõpetada unistamine printsist valgel hobusel ja endale aru anda, et too tuleb vaid lapseea ulmades, muinasjuttudes või ­mingites müütides.

Reaalses elus tuleb tublisti vaeva näha, et sinu teed ristuksid väärika mehega, kes armastaks sind just sellisena nagu sa oled. Ära unusta, et otsida tuleb mitte ideaalset meest, vaid sellist, kes just sinule ideaalselt sobib.
On olemas kolme tüüpi naisi, keda mehed pelgavad ja nendega kokkupuutumist igati vältida püüavad. Kui kas või ühes nende kolme fuuria järgnevas kirjelduses peaksid tuttavana tunduma sinule omased jooned, ära pea paljuks kasutada soovitusi, mis aitavad siluda teravaid nurki oma käitumises.

Preili Sõltumatu
Iseloomustus:
Sa oled isemajandav naine, sulle on omane kritiseeriv mina-tean-kõige-paremini stiil ja oled keskendunud karjäärile. Teed suuri jõupingutusi, et kõike oma kontrolli alla saada ning kõik "korda seada". Sulle on oluline mehele tõestada, et suudad lahendada absoluutselt kõik probleemid ise.

Probleem:
Sellised ambitsioonikad ja tahtejõulised naised hirmutavad sageli mehi ja sunnivad temast eemale tõmbuma. „Kui ta nii hästi enda eest hoolitseda suudab, siis milleks talle mind vaja on?“ vastas mu sõber, kui küsisin, miks ta oma endisest tüdruksõbrast lahku läks. Saan temast suurepäraselt aru.
Selge see, et meestele meeldib konkurentsi pakkuda mitte naistele, vaid omasugustele. Edukad naised ajavad neile sageli hirmu nahka, sest nende kõrval hakkavad nad end läbikukkununa tundma.

Lahendus:
Ära võta töömõtteid endaga koju kaasa! Tööpäeva lõppedes lülitu naiselikkuse lainele. Ole rõõmus, muretu ja romantiliselt meelestatud. Eriti siis, kui ees ootab kohtumine armastatud inimesega. Ümberlülitu iseseisvast naisest hapraks ja naiselikuks printsessiks. Ära kiirusta restoraniust ise avama – lase seda mehel teha. Luba tal end istuma aidata, kelneriga suhelda, arvet maksta. Las ta ilmutab oma „mehelikku kvaliteeti“ ja mõistab, et ka sinusuguse eduka daami kõrval võib ta end tunda mitte alluva, vaid tõelise mehena – suure ja tugevana.

Eliise Mäesalu

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
GAREZ 29.10.2016 08:38
Laenu pakkuda KIIRET JA AUSAD ( garez.sabine@gmail.com ) Tere, Ma toetused krediiti, et kõik inimesed alla rahaliselt. Minu pakkumine on piiratud € 500 000 ja intressimäär on 2.85 %. Tulemusena minu rahaline abi, ma andmise kohta, maksimaalselt 25 aastat. Tegelikult rahalist vajadust, palun võtke minuga suite ' i kasutaja-sõbralik saamise rahalist abi. Minu e-mail on järgmised: garez.sabine@gmail.com