horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Nii oled töö­vestlusel parim!

Kui sa oled leidnud oma unistuste töö ja ainuke takistus on see nüüd ka endale saada, siis siin on mõned karjäärispetsialistide nipid, kuidas tulevane tööandja pahviks lüüa.

• Kasuta sotsiaalmeediat. Kui sa tahad teada, milline on tööandja profiil, väärtused ja iseloom, siis analüüsi nende sotsiaalmeedia kanaleid, kirjutab Daily Mail. Uuri järgi, milliseid inimesi nad otsivad ja hindavad.
• Riietu targalt. Kuigi siiani on soovitatud tööintervjuul hoida klassikalist joont ehk kanda pintsakut ja triikpükse või seelikut, siis tegelikult tuleb ka riietusega muljet avaldada. Ära pane selga midagi liiga värvilist või ekstravagantset, vaid lisa kleidile või pluusile mõni meeldejärv detail või pane jalga huvitavad kingad.
• Isiksusetestid. Paljud tööandajad kasutavad erinevaid teste, mis hindavad, kas inimese oskusi või iseloomu. Tutvu enne tööintervjuule minemist oma tulemustega ja analüüsi neid. Siis oled paremini intervjuuks ette valmistatud.
• Anna n-ö staarvastuseid. Kui tööandja küsib sinu suurima saavutuse kohta eelmisel töökohal, siis ole konkreetne ja täpne. Räägi, mis sa tegid, kus, kellega ja mis oli tulemus. Vasta viisil, mis jätab sinust eduka ja enesekindla mulje.
• Anna edasi ka emotsioon. Vasta küsimustele nii, et annad edasi ka selle vastuse emotsiooni. Mõtle, kuidas mingi asi sind tundma paneb ja proovi seda edasi anda. Külm ja ilma emotsioonideta nägu ei jää tööandjale meelde ega avalda muljet.
• Küsi ka ise küsimusi. Tavaliselt tunneb tööandja ka huvi, kas sul on mõni huvitav küsimus neile. Siis katsu vältida parktilisi küsimusi nagu palk ja tööaeg, vaid küsi näiteks tiimi, firma edu või tulevikuplaanide kohta.

SaSa

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:56
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:56
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783