horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Nõid Alisa soovitab riskida

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ finaalis võidutsenud must nõid Alisa soovitab elus rohkem riske võtta ja elada täiel rinnal.

Uue aasta ennustusi Alisa ei tee, sest on kindel, et iga inimene peaks ise oma elu kujundama. “Tasub teha seda, mida tahad. 2018. aastal ja igal järgneval aastal ka! Tuleb rohkem riskida, proovida midagi uut. Koguda mälestusi ja emotsioone. Lõpuks see ongi ainus asi, mis on alati sinuga, kõik ülejäänu tuleb ja läheb,” ütleb Alisa.
Alisa Verestsagina (27) on põnev ja loominguline naine. Ta ütleb seda, mida mõtleb ja ei karda ka väesõnu või ropendamist. Ta armastab punast veini ja adrenaliinilaksu, maalimist ja loomi.
Alisa on juba aastaid taimetoitlane. „Soovitan mitte unustada, et ma tegelen "musta" maagiaga ja ei ole üldse leebe inimene, kes hakkab viisakusest teesklema. Kui ma teaksin, mis on iga inimese minevikus ja tulevikus ja taskus, siis ma juba ammu jooks parimaid veine oma enda saarel,” ütleb ta.

Hell hing, vahel liigagi...
Alisa karmi koore ja sünge välimuse all on peidus väga hell hing, mis võib liiga kergesti haiget saada. Vahel lausa sedavõrd, et hingevalu on Alisa enese jaoks ohtlikuks muutunud. Suvel tegi ta tuleproovi pingelise võtteperioodi ajal katse endalt elu võtta. Ühest põhjust nagu polnudki, lihtsalt pingeid sai liiga palju. Kõik tema jaoks halvad seigad langesid kokku – töö, eraelu ja avaliku tähelepanu pinge ning negatiivsed kommentaarid.
See ei olnud esimene kord, mil naine endalt üritas elu võtta. “Mul juhtub seda kord paari aasta jooksul. Sel hetkel langes kokku mitu keerulist olukorda – materiaalne seis, eraelu, töö ja liigne tähelepanu ehk negatiivsed kommentaarid. Mind näidati väga halvas valguses. See ei peaks mind häirima, aga ometi.”
Alisa kinnitab, et kui ta vaatab maailma, tulebki must masendus peale. “Minu sõpru, loomi tapetakse – selleks, et neid ära süüa. Märkan kõiki neid asju ja see kõik muserdab mind. Olen nagu teiselt planeedilt.”

Nõiaelu täis loobumisi
Selgeltnägemine kui anne ja tundlikkus on teda saatnud lapsest saati. Vahel näeb ta inimeste haigusi, vahel nende saatust. Ta ise naerab, et kui oled friik, siis algusest peale.
Maagia ja nõidus on tema jaoks eluviis. “On valida, kas elad inimese või nõia elu. Neid ei saa kokku miksida. Ma ei ole kõikteadja. Nõiad ei saa lapsi. Neil ei ole lähedasi. Õige nõid ei tee lapsi sellepärast, et tal ei ole õigust kedagi sundida elama ning oma eluviisiga ei kasvata ta tervet last, kes saaks ühiskonnas hästi hakkama. Laps võtab palju energiat ja sel juhul ei oleks enam tugev nõid. Nõidadel on oma reeglid,” kirjeldab nõid, kes tegeleb teadliku unenägemisega.
See tähendab, et ta teab, et näeb und ja käib kehast väljas või tegeleb kontrollitavates unenägudes oma elumustrite loomisega või naudib lihtsalt astraalprojektsioonis elu. “Soovitan seda. Nii võimas tunne, kui lendad unenäokehas. Unes võid kõike teha. Sööd seal ükskõik mida ja kui palju ning siis ärkad täis kõhuga. Suurepärane dieet ju. Alati ma tekitan endale teadlikus unenäos suure pika. Muide, maitsed on unes ka palju tugevamad. Sushi ja tordid, mida ei saa füüsilises maailmas nautida, seal ma neid söön. Kui unenäokehaga jood veini, ärkad purjus. Sa võid hetkega oma välimust muuta. Absoluutselt kõike saad teha. Isegi seksida võid ükskõik kellega ja saad orgasmi, kuigi füüsiliselt ju midagi ei toimu. Tunded on seal palju tugevamad.“

Tunded ja elu mõte
Tunnetest rääkides läheb Alisa põlema ja ütleb, et sellest peamiselt inimeste probleemid tekivadki. Mõned muretsevad kaalu pärast ja söövad üle. Ülekaal tekib naise sõnul emotsioonidest. Eriti neil inimestel, kes ei väljenda ennast. “Tahaks öelda, et oled vastik, lurjus, imoptent, aga ei ütle, neelad alla. Kohe on plusskilod,” selgitab ta.
Suhteprobleemidesse suhtub naine aga nii, et tasub arvestada, et meil on üks elu ja see aeg on väärtuslik ning seega valida, keda enda kõrvale soovid või kuidas mõned probleemid lahendad. “Vaata globaalsemalt. Ilma emotsioonideta. Palju sul on eluaastaid ja mõtle mille, peale sa seda väärtuslikku elu kulutad. Kas see on sinu unelmate suhe? Kui ei, mine minema. Kui sul üldse tekib küsimus, kas pean selle inimesega kokku jääma või mitte, siis on selge, et mitte. Kui sa armastad, see on sinu inimene, siis ei teki küsimust! Elu on paraku keerulisem. Ühine maja, kolm last, pangalaen, madal enesehinnang... ja siis mõeldaksegi, et võib-olla tema polegi nii paha, võib-olla olin ise süüdi. Inimestel on raske end kõrvalt vaadata. Igaühel omad probleemid, kõik erinevad, aga samas sarnased – armastus, raha ja mõttetu elu ehk elu mõtet pole. No ja tervis ka. Aga neil on palju erinevaid põhjuseid.”

Järjekord mitu kuud ette
Alisa juurde on pikk järjekord, vastuvõtuajad on broneeritud juba kevadkuudeks. On palju inimesi, kes tahavad Alisaga kohtuda ja suhte-, tervise -või muud nõuannet saada.
Ravitsema Alisa ei hakka, selleks on tema arvates arstid. Ta usub teadust. Eelmine aasta tahtis ta isegi meditsiinikooli sisse astuda, et farmatseudiks saada, kuid seekord ta põrus eksamil. Alisa on kindel, et uuel aastal proovib uuesti. “Armastan meditsiini, anatoomiat, psühhiaatriat, need on tõsiselt võetavad, aga ma ju saan aru, et ei saa mõttega välja ravida mingit rasket haigust. Ainult siis, kui inimene vajab platseebot, võib see aidata, mõne kerge kõrvalekalde puhul. Siis ma saadan ta kellegi lihtsama nõia juurde, ma ei hakka talle valetama. Teised haiged saadan perearsti või psühhiaatri juurde, kuhu vaja.”

Usundite pöörises
Jumalasse usuga on tal teised lood. Seda jõudu ta ei usu. “Mind ristiti, kui olin väike. Teismelisena hakkasin palju lugema: piibel, koraan, teoloogia õpikud – mul tekkis palju küsimusi, selliseid eksistentsiaalseid, millele ma ei leidnud vastust. Mõnikord ma läksin hommikul kooli asemel kirikusse ja lihtsalt istusin seal. Seal oli soe ja kirik oli vara avatud. Vaatasin, kuidas seal käivad need inimesed. Käisin mitmes koguduses ka, krišnaiitide juures ka käisin kaua.
Aga mind häiris, et nad mehed ja naised eraldavad. Kelleks sa mind pead? Mis sa arvad, et sul on m...n püksis ja oled seepärast parem?
Moslemitel sama teema. Mul tekkis viha ja pretensioone. Tutvusin ka õigeusu kiriku ühe preestri armukesega ja sain teada, et ta suitsetab kanepit, joob, tal on naine ja armuke. Ma käisin paljudes kogudustes, aga mind visati välja, sest esitasin liiga palju küsimusi. Nad ei osanud vastata,” räägib naine, kes vihkab kahepalgelisust, mida ta usunditest leidis.
Nii leidiski noorik, et kõige lähedasem filosoofia tema mõttemaailmale on satanism.
Kadedus, viha ja igasugused ihad on inimesele Alisa sõnul loomulikud ja neist vabaneda saab vaid neile järele andes. Samas leiab ta, et tuleb teadvustada endale tegude tagajärgi ja siis reaalselt mõelda, kas üht või teist asja tasub teha. “Lubad endale kõike, aga vastutad alati oma tegude eest.”

Gerly Tiitus Fotod: Aivar Pärtel

5 kommentaari Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:47
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
Fernada kredit 14.09.2018 21:45
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:59
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
Kertu 21.05.2018 23:28
Võitis PARIM!!!
anita 13.01.2018 11:50
miks teda parinaks valiti ,kui ta tegeleb musta maagiaga.meil on niigi jamasi,ilma musta nõiata.