horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Nõid Nastja ennustab õnnelikku uut aastat

Nõid Nastja tegeleb ­innukalt astroloogiaga ning lubab, et tulemas on nii hea aasta, mille sarnast pole ammu ­olnud.

Nõid Nastja väisas läinud nädala reedel Rakveret ja esitles Kroonikeskuse Apollo raamatupoes oma vastilmunud üllitist „Nastja maagiline 2019”.
Nõid Nastja, kelle raamatud on tõusnud müügi-edetabelite tippu, väitis, et tema ja ta väikene tiim korraldavad esimest korda esitlusi väljaspool Tallinnat.
Nastjal on tänavu ilmunud juba 10 raamatut erinevatest tähemärkidest ja plaanis on neid koguni juurde trükkida, kuna seletamatutel põhjustel lähevad need nagu soojad saiad.

Intuitsioon toob edu
„Mis aga ootab meid järgmisel aastal, sõltub astroloogia seisukohast planeetidest ja tähtedest,” toonitab nõid Nastja. „Näiteks kui inimene sünnib, siis selle hetke tähtede seis võib mõjutada tema saatust ja iseloomu. Teades päikese seisu planeetide ja kuu suhtes, saame teada, millal on edukas või ebaedukas periood.”
Nastja arvates on edukad inimesed kõigepealt hea intuitsiooniga, milles peitubki nende edu saladus.
„Intuitsioon on jumala ja inglite hääl meie sees, mis justkui räägib meile: mine sinna või vastupidi, ära mine. Loomulikult ei piisa ainult vaistust, on vaja ka tarkust, töökust, sihikindlust, et õigesti aru saada vihjetest, mida meile annab intuitsioon. Ilma selleta juhtub tihti, et inimene töötab, töötab, annab endast parima, aga tulemus on ikka väga väike.
Miks? Sest üks asi on tegutseda, aga absoluutselt teine asi on tegutseda õigel ajal õiges kohas, et mitte raisata oma jõudu ja potentsiaali. Selleks ongi vaja horoskoopi, et teaksime, millal tuleb edukas või ebaedukas periood või päev.”

Kuidas halb päev üle elada
Nõid Nastja soovitab nõndanimetatud halbadel päevadel lihtsalt puhata ja taastada oma jõuvarusid, mitte istuda ja nutta.
„Lähed oma nurka kakaoga, säilitad rahu ja tasakaalu. Sellega aitate ka universumit ega lisa atmosfääri negatiivset energiat.”
Aga kui horoskoop ütleb, et tulemas on hea periood, on Nastja sõnul tegutseda vaja.
„Vanasti öeldi, et oma õnne on vaja püüda. Mitte istuda siis diivanile kohviga, vaid kasutada oma võimalusi. Kuidas aga teeb tavaline ini­mene? Heal ajal puhkab loorberitel, aga halval päeval kakleb oma saatusega ja raiskab kogu jõu, sest võitlus on ebavõrdne.”
Halb päev tähendab Nastja sõnul ka seda, et konflikte on vaja vältida ja olla oma emotsioonidega eriti tähelepanelik. See võib lihtne näida, aga tegelikult on väga keeruline. Kui juhtub, et hommikul otsustab inimene oma emotsioonidega väga ettevaatlik olla, aga möödub kaks tundi ja ta kohtab kedagi või temaga juhtub midagi ja ollaksegi tasakaalust väljas. Et selliseid hetki vältida, tuleb oma emotsioone kontrollida, aga see on nõia meelest üks raskematest asjadest nii elus kui ka maagilises maailmas.

Nii head aastat pole ammu olnud
Raamatust „Nastja maagiline 2019” kõneles selgeltnägija, et häid uudiseid on tal alati väga hea meel tuua.
„Ütlen ausalt, et ma koostan neid ennustusi juba kolm aastat. Varem koostasin neid erinevate ajalehtede jaoks. Seni pole ma näinud veel nii head tähtede seisu kui järgmiseks aastaks paistab,” kõneles Nastja ja jätkas, et kollase sea aasta 2019 tuleb tõeline tõusuaasta, särav, aktiivne ja energiat täis aeg. Kui viimaste aastate jooksul on inimeste vahel olnud teatud distants, siis varsti see kaob ja inimesed muutuvad lähedasemateks. Edukas aasta tuleb kõikides valdkondades ja saatus otsustab sel aastal inimeste soovid täide viia.
„Saatus täidab kõik, millest me viimase viie aasta jooksul unistasime. Sõnnid, Skorpionid, Veevalajad ja Lõvid on Fortuuna lemmikud, aga kõikide tähemärkide jaoks on tõesti erakordselt hea aasta tulemas. Ja ma soovin seda teile kõigile,” ütles nõid Nastja.
Ja kirjutas raamatu ostnud inimesele autogrammi: „Kallile Marile! Edu ja rõõmu! Nastja.” Ning joonistas väikese südame.
Kui inimene, kes nõia signeeritud ennustusteraamatu lahti lööb ja sellest tuge ning lohutust leiab, lootes tähtede, mitte antidepressantide peale, siis so what?
Vähemalt midagigi positiivset halli argipäeva ja kaamosmasenduse vastu.

Kuhjaga kordaminekuid
„Kollase sea aasta toob endaga kaasa kuhjaga õnne ja kordaminekuid. Kõik õnnestub mängleva kergusega, tuleb vaid tegutseda. Pärast mitut rasket aastat on taas oodata ühte eriti õnnelikku perioodi.
Kollane siga toob endaga kaasa täiesti uue elujaatava energeetika. Siga on oma olemuselt optimist. Tänu oma paksule nahale laseb ta kõikidel muredel rahulikult mööda külgi maha libiseda.
Sel aastal tunnevad inimesed siirast ja hinge toitvat rõõmu. Neil on tunne, justkui viibiksid nad puhkusel. Depressioon ei pääse sel aastal võimule.”

Ülle Kask Fotod: Jake Ferra & Aivar Pärtel

0 kommentaari Lisa kommentaar