horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlusedveebi eksklusiiv

Numbrid näitavad su suhteid

See polegi niivõrd test, rohkem nagu selgeltnägemine, nõidumine. Kui tahate, et teie soov täide läheks, järgige õpetussõnu täpselt, ärge katsuge suli teha: lugege korraga ainult ühte juhist, täitke see pikemalt mõtlemata ja ärge katsuge vastuseid kiigata.

Niisiis:
1. Kirjutage tulpa, üksteise alla, numbrid 1 kuni 11.
2. Numbrite 1 ja 2 taha kirjutage üks suvaline arv 1-st 100-ni.
3. Numbrite 3 ja 7 taha kirjutage konkreetse vastassoolise nimi.
4. Numbrite 4, 5 ja 6 taha kirjutage mis tahes nimed (võivad olla konkreetsete sõprade, sugulaste või perekonnaliikmete omad).
5. Numbrite 8, 9, 10 ja 11 taha kirjutage konkreetsete laulude täpsed pealkirjad (mis tahes keeles, peaasi – õigesti).
6. Nüüd soovige midagi.

Lahendus on järgmine:
* Number 3 on inimene, keda armastate. Kui kirjutasite näit. mõne Hollywoodi staari või maailma tippsportlase, siis on tegemist samanimelise või sarnase nimega persooniga.
* Number 7 on inimene, kes teile väga meeldib, aga kellega te pole lähemat kontakti saavutanud.
* Number 4 on inimene, kellest väga hoolite või kelle eest hoolitsete.
* Number 5-le pihite oma kõige suuremaid saladusi.
* Number 6 on teie "talisman" – temast võib oluliselt sõltuda teie karjääri- vm. edu.
* Laul nr. 8 assotsieerub kuidagi inimesega nr. 3, nr. 9 inimesega nr. 7. Laul nr. 10 iseloomustab teie enese olemust, nr. 11 peegeldab teie ellusuhtumist.
* Number 1 taha kirjutatud arv mängib teie elus teatud konkreetset rolli, sellega võib seostuda ka mingi teie saladus.
* Number 2 tagune arv on võti teie soovi täitumisele. Kui see on 1–10, siis täitub soov lähema kuu aja jooksul; kui see jääb vahemikku 11–30, on ihaldatu juba nädalaga teoks saanud. Tõeliselt veab aga neil, kes on märkinud arvu 31-st 100-ni – nende salasoov täitub juba järgneva 10 minuti jooksul!

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:37
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783