horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Numbrid näitavad su suhteid

See polegi niivõrd test, rohkem nagu selgeltnägemine, nõidumine. Kui tahate, et teie soov täide läheks, järgige õpetussõnu täpselt, ärge katsuge suli teha: lugege korraga ainult ühte juhist, täitke see pikemalt mõtlemata ja ärge katsuge vastuseid kiigata.

Niisiis:
1. Kirjutage tulpa, üksteise alla, numbrid 1 kuni 11.
2. Numbrite 1 ja 2 taha kirjutage üks suvaline arv 1-st 100-ni.
3. Numbrite 3 ja 7 taha kirjutage konkreetse vastassoolise nimi.
4. Numbrite 4, 5 ja 6 taha kirjutage mis tahes nimed (võivad olla konkreetsete sõprade, sugulaste või perekonnaliikmete omad).
5. Numbrite 8, 9, 10 ja 11 taha kirjutage konkreetsete laulude täpsed pealkirjad (mis tahes keeles, peaasi – õigesti).
6. Nüüd soovige midagi.

Lahendus on järgmine:
* Number 3 on inimene, keda armastate. Kui kirjutasite näit. mõne Hollywoodi staari või maailma tippsportlase, siis on tegemist samanimelise või sarnase nimega persooniga.
* Number 7 on inimene, kes teile väga meeldib, aga kellega te pole lähemat kontakti saavutanud.
* Number 4 on inimene, kellest väga hoolite või kelle eest hoolitsete.
* Number 5-le pihite oma kõige suuremaid saladusi.
* Number 6 on teie "talisman" – temast võib oluliselt sõltuda teie karjääri- vm. edu.
* Laul nr. 8 assotsieerub kuidagi inimesega nr. 3, nr. 9 inimesega nr. 7. Laul nr. 10 iseloomustab teie enese olemust, nr. 11 peegeldab teie ellusuhtumist.
* Number 1 taha kirjutatud arv mängib teie elus teatud konkreetset rolli, sellega võib seostuda ka mingi teie saladus.
* Number 2 tagune arv on võti teie soovi täitumisele. Kui see on 1–10, siis täitub soov lähema kuu aja jooksul; kui see jääb vahemikku 11–30, on ihaldatu juba nädalaga teoks saanud. Tõeliselt veab aga neil, kes on märkinud arvu 31-st 100-ni – nende salasoov täitub juba järgneva 10 minuti jooksul!

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:37
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783