horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ohverdusteta kiri

Sama päev, mis eelmises loos Kadrile selgeks tegi, et tema armastuse aeg Kauriga on läbi saanud, nägi mehe pilgu läbi välja hoopis teistsugune.

Silmad avanesid tahtmatult, sest unenägu oli just selline, mida iga mees ootaks.
Triibud laes. Samad triibud juba nädalaid. Tagasi mõeldes aastaid, kuid oli olnud ju ka triibutuid ajajärke. Kes see ikka maakodusse triipudeta lage kunagi tegi? Kips oli ehitusse tunginud ju alles mõnikümmend aastat tagasi, kuid maja, mida ma võisin koduks nimetada, oli vanuse poolest pisut üle viie inimpõlve. Vähemalt ma arvasin teadvat, kes selle ehitas. Või siis, kes selles esimesena elas.
Laelamp. Seesama lamp, mille järgi oli kerge teha järeldust - täna ärkasin kodus. Oma elu jooksul olin näinud väga-väga mitmeid erinevaid lampe silme avamise järgselt. Oli olnud lampe, mis juba tuttavad ja lampe, mida nägin esmakordselt. Ilusaid ja koledaid. Paar korda ka lambituid lagesid.
Pea valutas kergelt. Ei, ei olnud pohmell, lihtsalt kuidagi valesti magama jäänud. Just jäänud, sest vana telekakast mängis ikka veel.
Täna tuleb ilus päev...

Täna tahaks naiselikku seltskonda
Diivan, kus uinusin, tegi oma vanade vedrude hommikust oiet, kui sealt end püsti ajasin. Vana hea diivan. Kuigi just tema häälekuse tõttu polnud ma juba ammu teda enam eriti kasutanud.Siiski leidus veel kilkajaid, kellele see isegi meeldis. Kõik tuleb välja kannatada, kui oled hoos.
Mis siis täna? Kohvi keema, eks siis mõtleb. Kohvi valmistamises olen vähemalt kõva käpp! Selle pealt on nii mõnedki tüdrukud vaimustusse pööratud, naistest rääkimata.
Nõndaviisi...
Kellegile peaks nagu helistama, muidu tõotab tulla piinlikult üksildane päev. Ega mul ju üksinduse vastugi midagi pole, aga päeva see just imeliseks ei tee. Helistaks....
Helistaks õige Siirile, see siresäärne pisut kondine inimene on alati olnud lahke ja armas, olen talle pidanud vaid paar korda lilli ostma, kuid tema on alati kohal margiveini või konjakiga. Ei, juua just ei tahaks, kuid eks ole ju ikka kingi saaminegi tuju tõstev. Pealegi see ülimalt sportlik tegevus.
„Naisukene, kas sa kuuled mind?
Kallikene, tahtsin sulle ainult öelda, et meie vahel on kõik korras. Ära mõtle oma peakesega igasuguseid asju välja. Mul ei ole ei kedagi teist ega kolmandat, rahune maha. Ootan sind siia,kullake.“
"Oh, muidugi ei mõtle ma midagi sellist! Kahjuks mul Artur, see kolmas on palavikus ja Kristel peab täna trenni minema ning pole kedagi, kes teda hoiaks. Saa aru, seekord on lihtsalt nii."
Jama. Esimene pekkis. Kes siis veel valikus oleks? Nojah, olgu siis Tiia.
„Naisukene, kas sa kuuled mind?
Kallikene, tahtsin sulle ainult öelda, et meie vahel on kõik korras. Ära mõtle oma peakesega igasuguseid asju välja. Mul ei ole ei kedagi teist ega kolmandat, rahune maha. Ootan sind siia, kullake.“
"Oi, tere Kaur, ootasingi tegelikult juba ammu su kõnet, kuid täna sattus see küll valele hetkele, Istun autos ja olen teel Põlvamaale ühele ärasaatmisele, no ei saa kuidagi enne homset õhtut. Ah, esmaspäeval on kah jube vara hommikul vaja kontoris olla, äkki järgmisel reedel?"
Jama. Nii võib tänane päev hoopis tegevuseta jääda.

Otsingud jätkuvad
Ahsoo, Kadri pole ammu kostnud. Temaga on muidugi natuke seletamist, kuid kui mõelda tagasi neile öödele nii tema kui minu kodus...
See oli imeline! Tahad või ei taha, aga Kadri on Kadri ja kui poleks seda piinavat rumalat valet nii palju aetud, oleks elugi võinud olla praegu hoopis teise lõhnaga. No mis ma talle räägin, et remont puhta tegemata? Muidugi võib mingit segast peksta. Et ma tahtsin ju sinuga rohkem koos olla ja palkasin mingid remondimehed, kellest ma sulle ei rääkinud. Siis aga tekkisid ebakõlad ja nood korjasid enda tehtud remondi kokku ning ma nägin kurja vaeva, et kasvõi endine olukord taastada. Näed, Hakkama saaksin!
Pealegi on ta hirmus asjaline piiga ja niidaks mu poolde säärde kasvanud heinagi hommikul maja ümbert. Küpsetada talle ka meeldis. Tellingi mingit ahjurooga. Sügavkülmas liha küllaga. Jah, just, Kadri kutsungi!
„Naisukene, kas sa kuuled mind?
Kallikene, tahtsin sulle ainult öelda, et meie vahel on kõik korras. Ära mõtle oma peakesegaigasuguseid asju välja. Mul ei ole ei kedagi teist ega kolmandat, rahune maha. Ootan sind siia,kullake.“
Mh? Ei mingit vastust? Teadagi....
Või ehk siiski ju mingi hädine hääleke oli? Kas see mitte ei ütelnud, et ta siiski tuleb?
Ah, küll ta tuleb! On ju ennemgi pisikesi rabinaid me vahel olnud, kuid linade vahel on lõpuks kõik pusletükid ikkagi paika nihkunud.
Mis siis nüüd kohe teha? Vanasid küünlajuppe ju on, tuleb vaid kokku otsida - küünlad on absoluutselt iga naise südame sulatanud. Sulanud süda aga räägib intensiivsemalt, kui mõistus.
On ka kaks poolikut veini. Kas laseks neil ollagi poolikud, või valaks ühte ja saaks niisiis täispudeliga punkte? Jah, sel on pointi. Natuke tuleks ka kraamida, kuid see on tühiasi. Veerand tunniga on kõik kombes, vähemalt nii palju, et esimese hooga ei hooma. Eks ta ise teeb homme üle ja natuke enam. Kõik naised tahavad ennast kasulikena näidata, siis on nagu etem perenaiseks saada.

Silmad pimeduses
Nüüd on küll juba kõik tehtud, kuid paistab, et asjatult. Kolm tundi on möödas ja ei kippugi, kõpust rääkimata. Niisiis oli torust kostnu lihtsalt mu eneseupituslik kõla? Ta ikka niisiis ei vastanudki. Kurat! Ja mina olen nii palju pingutanud!!! Mille nimel?
Ei, täna õhtul ma üksi juba ei jää!
On alati olemas ju Maie, kes niikuinii ootab igal hetkel mu kõnet. Pole veel juhtunud, et miski pooleli jääks!
„Naisukene, kas sa kuuled mind?
Kallikene, tahtsin sulle ainult öelda, et meie vahel on kõik korras. Ära mõtle oma peakesega igasuguseid asju välja. Mul ei ole ei kedagi teist ega kolmandat, rahune maha. Ootan sind siia,kullake.“
"Oh, tere Kaur! Nii tore, et kõllasid! Mõtlesingi, et kuhu täna läheks. Sa oled ikka kodus? Ma tuleks nii poole tunniga!"
No mis ma ütlesin! Ei jää tegija kunagi ilma.
Maie saabus, nagu oligi lubanud. Pisut küll hiljem, kuid see eest oli kaasas karp sushiga ja kolm kangemat veini. Järelikult endine norm ja nii asjad peavadki kulgema. Maie oli sisenedes juba oma avalaima naeratusega, ent pärast esimest veini oli ta pea juba mu püksatus süles.
Edasi pöörasin ta käpakile ja kõik läks isegi liigagi tormakalt, kuniks ma nägin SILMI. Ei, need ei olnud Maie omad, sest Maie omad vaatasid minu omadega samal suunal. Need olid... Kadri silmad. Kust kohast need nüüd järsku siia said? Helistamisest on juba pea kaheksa tundi möödas? No nii ikka ei tohi!
* * *
"Mis sa nüüd arvad, et nii asjad käivadki, et kui Printsessil tuleb kepiisu, siis lendab kohale ja...," jõudsin ma kaduvale seljale veel hõigata. Ja läinud ta oligi.
Maie ei teinud sellest eriti välja, pigem vaatas mind isegi tunnustavama pilguga. Teine ning kolmas veingi kadusid.
Triibud laes. Jälle. Kuid tuttavad triibud. Pead ei viitsinud keerata, sest ega veinist mäluauke tule ja see, mis seal näha oleks, polnud hommikul just tuju tõstev nii kui nii. Ahjaa, kusagil on mu oma kokkumiksitud vein veel. Peaks proovima. Tasakesi ajasin end üles ja siirdusin kööki. Koperdasin millegi otsa - äh. Mingid naiste kingad. Maie omad, mis muud. Oot, ei, Maie sellistega ei käiks. Tema kotad on ju nagi all.
Triibud laes hakkasid tüütama ja läksin õue. Jalutasin Ohvrikivini. Eemalt kostis esimese rongi vaevukuuldavat häält. Seal varahommikuses valguses pilku majalobudiku poole suunates taipasin, et Kadri olekski olnud liiga hea sellise tühikargaja jaoks nagu mina.
Ja Maie liiga vilets mehe tarvis, kes paneb lõpuks tilli püksi ja võtab käed taskust välja.

Lea Jaanimaa

4 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 12:43
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Are you looking for Finance 18.01.2020 02:20
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036
annika 06.12.2019 12:27
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele Mikrofinantseerimise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul oleme välja töötanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjaliku mõistmise. Oleme võtnud endale kohustuse kohelda oma kliente õiglaselt ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on kavandatud vastama teile selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivituseta. meie moto on aidata teid, klient, olenemata teie vajadustest.Me pakkuda laene vahemikus 1000–5 000 000 000 eurot. Taotlusi töödeldakse kohustuseta.  Pakume igat tüüpi laenudele kindla intressimääraga laene.    Kui olete meie teenusest huvitatud, palun Täitke taotleja vorm ja saatke see meile allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenusumma: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Sõlmige lepingud meiega e-posti teel: annikaebrink@gmail.com FINANTSKORPORTSIOONIS on meie peamine mure teie rahulolu.
annika 06.12.2019 12:24
laenupakkumine finantseerimist vajavatele eraisikutele Mikrofinantseerimise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul oleme välja töötanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjaliku mõistmise. Oleme võtnud endale kohustuse kohelda oma kliente õiglaselt ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on kavandatud vastama teile selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivituseta. meie moto on aidata teid, klient, olenemata teie vajadustest.Me pakkuda laene vahemikus 1000–5 000 000 000 eurot. Taotlusi töödeldakse kohustuseta.  Pakume igat tüüpi laenudele kindla intressimääraga laene.    Kui olete meie teenusest huvitatud, palun Täitke taotleja vorm ja saatke see meile allolev e-posti aadress Teie täisnimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenusumma: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Sõlmige lepingud meiega e-posti teel: annikaebrink@gmail.com FINANTSKORPORTSIOONIS on meie peamine mure teie rahulolu.