horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ole lahke

Inimesi on mitut sorti: ühed on valmis loobuma oma viimasest särgist, teistel on talvel lumestki kahju; ühtedel on alati varuks hea sõna, teine pritsib ainult mürki. Missugune oled sina? Proovi selle lihtsa testiga järele.

1. Saad ootamatult palju raha. Kas ruttad otsekohe sõpradele kingitusi ostma? (jah – 1, ei – 0)
2. Tuttavad kurdavad sulle oma muresid. Kas näitad välja, et sulle lähevad need vähe korda (isegi kui lähevad)? (jah – 0, ei – 1)
3. Kui su sõber on näit. kehv maletaja, aga sina hea, kas lased tal siis vahest võita, et talle rõõmu teha? (jah – 1, ei – 0)
4. Kas teed inimestele sageli komplimente lihtsalt selleks, et nende enesetunnet tõsta? (jah – 1, ei – 0)
5. Kas sulle meeldib, kui kellegi kulul iroonilist nalja visatakse? (jah – 0, ei – 1)
6. Kas pead kurja kaua meeles, haud kättemaksu? (jah – 0, ei – 1)
7. Kas suudad kannatlikult ära kuulata loo, mis sind põrmugi ei huvita? (jah – 1, ei – 0)
8. Kas oskad kõiki oma andeid kasulikult rakendada? (jah – 0, ei – 1)
9. Kas loobud mängust, kui kaotad? (jah – 0, ei – 1)
10. Kas keeldud oponenti ära kuulamast, kui oled oma õiguses veendunud? (jah – 0, ei – 1)
11. Kas tuled palvetele meelsasti vastu, kui sul selleks võimalusi on? (jah – 1, ei – 0)
12. Kas sulle meeldib kedagi "nokkida" lihtsalt selleks, et kõik juuresolijad nalja saaksid? (jah – 0, ei – 1)

1–3 punkti: Kui tõtt öelda, siis sinuga suhtlemine on üsna piinarikas isegi su kõige lähematele omastele. Sõpradele ka, aga neid on sul just su loomuse pärast üldse minimaalselt. Kui tahad, et sind armastataks ja sinust lugu peetaks (millest õigupoolest sõltub ju su heakäekäik), ole inimeste vastu viisakam, heasüdamlikum ja lugupidavam.
4–8 punkti: Su lahkus ja südamlikkus sõltub asjaoludest, ja hea ei ole sa kaugeltki kõikide inimeste vastu. Nende eest, kes sulle meeldivad, võid minna läbi tule ja vee, aga häda neile, kes pole sulle sümpaatsed. See on sageli õigustatud, aga pole mõtet ega õigust olla ninakas näiteks sinisilmse või punapäise suhtes lihtsalt sellepärast, et sulle meeldivad pruunisilmsed blondid! Pea enesest lugu, ole peenetundelisem, ja kõik on okei.
9–12 punkti: Oled intelligentne ja taktitundeline inimene, kellega on meeldiv suhelda, sellepärast on sul ka palju sõpru, sinust peetakse kõikjal lugu. Säilita siiski mõõdutunne ja ole objektiivsem: keegi ei pea kõigile meeldima. Ole lahke nendega, kes seda väärivad, aga ära püüa meeldida meeldimise pärast. Neid, kellest kõige erinevamad inimesed ainult ülivõrdes räägivad, nimetab rahvasuu tuulelippudeks, ja vahest on tal ka õigus.

 SASA

0 kommentaari Lisa kommentaar