horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Olla naine või armuke

Olen alati huviga kuulanud, lugenud lugusid ja vaadanud saateid teemal, mis kõnelevad sellest, kumb on parem, kas abielunaise või tema mehe armukese staatus.

Arvan, et võin selles ka oma sõna sekka öelda, sest oma 36 eluaasta jooksul olen olnud nii ühe kui teise rollis.

Nagu habemega anekdoodis
Pärast kooli lõpetamist hakkasin tööle ühes väikeses, aga autoriteetses firmas, mis tarbekaupade vahendamisega tegeles. Alguses oli jutt küll reklaamitööst, aga kui mind oli esimese nädala jooksul põhiliselt nagu firma tööga kurssi viidud, otsustas šeff mind oma sekretäriks panna.
Ega mul midagi selle vastu olnud. Kuigi sekretäri-bossi habemega anekdootide populaarsus pole aegade jooksul vähenenud, on väljaõppinud sekretäriamet siiski tunduvalt suurema au sees kui varem. Pealegi oli šeff autoriteetne mees, minust kümme aastat vanem, abielus ja lapse isa, nii et polnud mingit alust arvata, et sellel ametissemääramisel võiks mingi eriline tagamõte olla. Olgu märgitud seegi, et põhimõtetelt pole ma just kergesti murtavate killast, ja selle suhtes, mida inimesed võivad arvata või rääkida, on mul alati paks nahk olnud.
Ei hakka kirjeldama, kuidas kõik algas, ja kuidas jõudsime välja just nende ülalviidatud anekdootide tasemel suheteni. Kuigi mitte päris, sest jõudsime varsti veendumuseni, et see, mis toimub, on meie mõlema poolt midagi hoopis tõsisemat kui niisama meelelahutus. Siis tegi mu leivaisa ja armuke targa otsuse – viis mu üle ühe väikese harukontori mänedžeriks, et rahva jutte juba eos vältida.
Kui õnnelik ma ka olin, murdsin alguses sageli pead: kas on ikka õige õnn olla salanaine, justnagu teisest sordist? Kui pühapäevahommikuti üksi ärkasin ja ette kujutasin, kuis ta parajasti oma naisega kohvilauas istub, temaga kudrutab, päeval kogu perega kusagil meelt lahutab ja õhtul naisega teatrisse läheb, otsustasin korduvalt, et pean sellele asjale kohe alguses lõpu tegema. Aga ei suutnud, sest aeg näitas, et see armastus annab mulle tõepoolest kõik, millest üks naine üldse võib unistada.

Tõeline idüll
Mulle meeldis kuulata tema kinnitusi, et olen ainus tõeline õnn ta elus, aga see teine – ainult tüütus, tappev argipäev. Mind vaimustasid lilled ja kingitused, kirjakesed, telefonikõned ja meilid, mille edastamiseks mõtlesime välja geniaalseid konspiratsioonivõtteid. Süda läks soojaks, kui hommikuti avastasin, et minu auto oli parkimisplatsil puhas ka kõige porisematel ja lumisematel aegadel – tema erikorraldusel. Oli mõnus tunda end tema kabinetis nagu kodus, kui kolleegide meelest olin näiliselt nagu ainult millestki aru andma või millegi üle aru pidama kutsutud. Mäletan, kuis särasin, kui ta esimesele ärilõunale välismaalastega (koos abikaasade või saatjannadega) mind kaasa võttis. Mingil määral tundsin siis isegi ehtsat haledust selle teise suhtes, kes samal ajal kodus ehk hoolega ta sokke pesi ja särke triikis...
Võib-olla tänu sellele, et ma nendest suhetest mitte ainsalegi inimesele ei hinganud, ei tekkinud mingeid kõlakaid. Sellepärast polnud raske korraldada isegi suvereisi Vahemere äärde. Oli kõdistavalt põnev eraldi teele asuda ja kokku saada nii kavalalt välja mõeldud paigas, kus keegi ei võinud meile peale sattuda. Ja ärgata hommikuti tema embuses, kui ta parajasti tollele teisele helistas ja aru andis, kui väsinud ta on kõikidest asjaajamistest, mis tal parasjagu käsil, ja kuis ta tema järele "igatseb". Olin uhke tema kõrval palmide all patseerides, kui naistekampade kadestavaid pilke nägin.

Ege jutu pani kirja
Imbi Käbi

Jätkub ajakirjas...

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:43
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:20
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783