horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Oma võõraste seas

Kuidas meeste kollektiivis endaks jääda, edu saavutada ja seejuures veel ilus ja flirtiv ka olla? Pealtnäha võimatu komplekt on siiski reaalne!

Nagu on selgunud, unistab enamik naisi meeste kollektiivis töötamisest. Nende arvates on seal tähelepanu ja väljavaateid (teate isegi, milliseid) rohkem, kuid tegelikult, nagu kinnitavad seda kogenud nai­sed, pole meestega kootöö sugugi mitte nii roosiline kui tundub...
Tõepoolest, noore daami elu meessoost kolleegide seas pole sugugi meelakkumine. Kuid mitte igaühel, vaid ainult neil, kes enne pilgeni meestest täis tuubitud büroo uksekünnisest üleastumist pole noore võitleja ellujäämise baaskursust läbinud...

Rõhutatud tähelepanu!? Milleks?
VALE
on arvata, et ainuüksi teid nähes, langeb mehi nagu loogu maha ja nad pudenevad Rumaluse põrmuks. Nüüd olete te nende kollektiivi liige (sic) ja hoolimata sellest, et olete naine, eksklusiivset viisakust teil oodata ei maksa. Samuti ei saa teile osaks järeleandmisi, soodustusi, mõistmist ja kaastunnet. Nad ei hooli karvavõrdki sellest, mis teil hingel on – PMS, MDS või veel mingi jama. Nende reegel on – kui oled tööle asunud, tuleb see lõpule viia. Ära hõiska enne õhtut!

ÕIGE
on saada nende meeskonna täieõiguslikuks liikmeks ja nende reeglite järgi mängima hakata. Karmid tingimused vastu võttes tuleb õppida õigeaegselt reageerima, nõrkusi varjama, kui vaja – ka rünnakule minna.

Dekoltee ei ole argument
VALE
on arvata, et te suudate neid kõiki (kaasa arvatud ülemus) oma toretseva ja paljastava riietusega pahviks lüüa. Rumalus. Seda ei juhtu, sest tõeliselt tööga hõivatud mehed pole võimelised naise välimust märkama ja seda vääriliselt hindama. Veelgi enam – ebakorrektne välimus ärritab neid.

ÕIGE
on nende jaoks kohane riietus valida. Selleks võivad olla jakid, püksid, vestid, lipsud või kootud sallid. Siiski ei tohiks unustada, et kõik eespool nimetatud riideesemed peaksid naiselikud olema (pehmete kontuuride ja heledates toonides).

Mehemoodi tööd
VALE
on arvata, et flirt teid alati aitab ja mehed hakkavad üksteise võidu teid taga ajama. Rumalus. Selliseid mehi on raske õigelt kursilt kallutada. Neil on ennekõike vaja veenduda, et olete suurepärane spetsialist ja alles siis kõik muu. Kui te pole tõeline professionaal ja olete vaid kõik muu, siis on teie tulevik tume.

ÕIGE
on töötada nii, et veri küünte all. Ja perioodiliselt kollektiivi oma teadmiste ja oskustega šokeerida. On vaja oma kvalifikatsiooni tõsta, seejärel ei tule ka meeskolleegide-poolset respekti kaua oodata.

Konkreetsus ja paindlikkus
VALE
on arvata, et nüüd pole te mitte naine, vaid kaastöötaja ning peate mõtlema ja käituma nagu mees. Rumalus. Meest ei tule teist sellele vaatamata ning mehelik naine on parimal juhul ehmatav. Jäikus ja agressiivsus võtab teilt pool elu ja ei too mingit kasu.

ÕIGE
on muutuda erakordselt paindlikuks ja oma veetlust heldelt jagada. Peab intuitiivselt olukorda tunnetama ja end sellesse sisse sobitama. Tuleb olla konkreetne. See vajab ka veidi pehmust. Kui on nõuandjat vaja – olge koheselt platsis.

Sõpruse asemel konkurents
VALE
on arvata, et olete nüüd pardal omaks võetud ja teie ümber on nüüd ainult sõbrad, isegi sellele vaatamata, et eelmise päeval veetsite koos õhtu pubis õlut juues, kõige intiimsematel teemadel lobisedes. Eilne õhtu on selja taha jäänud ja teie kolleegid on taas töörügajad mehed, kellel pole aega teie muredele, emotsioonidele ja üleelamistele mõelda.

ÕIGE
on õppida on emotsioone ja isiklikke probleeme varjama. Oluline on õiget vestlusteemat valida. Jätke meelde, et kolleege ei huvita sugugi teie mehed ja lapsed või kulinaarsed hõrgutised, mida valmistate. See pole nende jaoks.

Unusta emotsioonid
VALE
on arvata, et suudate enda eest seista, vastates solvangule samaga või teie aadressil öeldud mitte väga meeldiva märkuse peale hüsteeriliselt tualettruumis nutta.
Võite kindlad olla, et mehed ei hakka süüdlaslikult teile otsa vaatama või kohusetruult ja nukralt teie ümber keerlema. Nad on ju enamikus harjunud oma probleeme teisiti lahendama. Tinglikult rääkides – andis partnerile kolaka, pärast vabandas ja tegi õlle välja. Naistel on kõik teisiti. See ei huvita siin aga kedagi.

ÕIGE
- on püüda ebaviisakusele targalt vastata
- mitte karjuda, silmad peast välja tungimas
- vastata rahulikult, vaiksel häälel
- vajalikul hetkel vaikida ja oma vastasele otse silma sisse vaadata
- mitte ärrituda

Eliise Mäesalu

0 kommentaari Lisa kommentaar